• GoHome Professional
www.klikdooglasa.com kablovska novogradnja pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.klikdooglasa.com kablovska novogradnja pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.klikdooglasa.com kablovska novogradnja pala cena

  • Za upit "www.klikdooglasa.com kablovska novogradnja pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 132.800 € na 129.780 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.780 €, 43,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 132.800 €
01.05.2026 - 129.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan, topao i prijatan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Nova Detelinara.Stan se nalazi u mirnoj, kvalitetno građenoj zgradi poznatoj po dobroj izolaciji, urednom održavanju i prijatnom komšiluku. Stan je dvorisno orijentisan,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 219.000 € na 215.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 215.000 €, 57,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 219.000 €
07.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na atraktivnoj lokaciji uz sam studentski grad i Sport centar dvosoban stan od 57 + 3m2 (pridružen hodnik), terasa, pripadajući podrum. Renoviran i lako adaptivan. Dvostrano orijentisan. Sa prelepim pogledom. Zgrada pod video nadzorom. Ulaz je sređen i ima dva moderna lifta. Ima veliki....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 465.000 € na 450.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450.000 €, 112,00 m2 cca 4020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 500.000 €
04.11.2025 - 465.000 €
13.02.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Radoja Domanovica Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2006 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 360.000 €, 92,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
05.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Sumatovacka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 530.000 € na 470.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 470.000 €, 93,00 m2 cca 5050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 530.000 €
29.04.2026 - 470.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lekino brdo - Grčića Milenka, 4.0 duplex, 93 m² Na prodaju luksuzan četvorosoban duplex stan u novogradnji iz 2021. godine. Stan se nalazi na III i IV spratu od ukupno IV sprata u zgradi sa liftom.Dvostrano orijentisan, svetao i sunčan, sa lepim otvorenim pogledom. Stan je moderno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 349.000 € na 338.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 338.000 €, 132,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.09.2025 - 399.000 €
04.11.2025 - 380.000 €
21.11.2025 - 370.000 €
05.12.2025 - 360.000 €
30.01.2026 - 349.000 €
17.03.2026 - 338.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Gligorija Vozarevica (RETKO !) Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 270.000 € na 263.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 263.000 €, 90,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 263.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Zivka Davidovica Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 2008 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 269.000 € na 260.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 269.000 €
17.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Strumicka Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 235.000 € na 230.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.02.2026 - 230.000 €
17.03.2026 - 235.000 €
27.03.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Milisava Djurovica Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kablovska novogradnja pala cena (16)
  • www.klikdooglasa.com kablovska novogradnja (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>