• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje 100 m2 pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje 100 m2 pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje 100 m2 pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje 100 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 380.000 € na 339.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 339.000 €, 97,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 450.000 €
18.03.2026 - 380.000 €
19.04.2026 - 339.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižena kuća površine 97m2 merene površine 200m2 u ulici Ive Kurajčkog u Pančevu u Donjem gradu. Kuća je pozicionirana na 7 ari placa i sastoji se na donjem spratu od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, kupatilom i spavaćom sobom, na spratu postoje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 315.000 € na 299.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 299.000 €, 105,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 288.750 €
21.05.2025 - 315.000 €
27.02.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.01.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan u istorijskom jezgru Zemuna. U blizini Dunavskog keja, pijace i svih bitnih sadržaja. Drugi sprat (potkrovlje i galerija). Etažno grejanje na struju. Pogodno za život ali i za poslovni prostor. Retko u ponudi. Odmah useljiv. Prostorije: predsoblje, kuhinja,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 240.000 € na 222.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 222.000 €, 108,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 240.000 €
24.04.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Bele Vode - Bogdana Velaševića 4.0, 108m2(terasa 4m2), 3/3, CG, garaža, parking, interfon, klima. Odličan stan na trećem spratu na kom se nalaze kuhinja i trpezarija, dok unutrašnje drvene stepenice vode u potkrovlje sa dnevnom sobom, tri spavaće sobe i kupatilom. Najjniža....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 375.000 € na 359.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 359.000 €, 101,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 385.000 €
01.02.2026 - 375.000 €
03.04.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstvena prilika za hedoniste za kupce sa istančanim ukusom: Prodaje se 4.0 salonac na Savskom vencu u Karađorđevoj ulici preko puta hotela Bristol. Objekat je pod zaštitom spomenika kulture, čuvena Vučina kuća na Savi podignuta 1908 godine prema projektu Dimitrija T. Leka. Stan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 295.000 € na 285.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 285.000 €, 98,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 305.000 €
08.02.2026 - 295.000 €
10.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude porodičnu kuću u Zemunu, u mirnoj Banjičkoj ulici. Po katastru je upisana površina 98 m² (dupleks), dok realna korisna površina iznosi oko 173 m², jer kuća poseduje i renoviran podrum od 45 m² pretvoren u stan, kao i potkrovlje od 30 m² povezano sa gornjom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 190.000 € na 178.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 178.000 €, 108,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 190.000 €
27.04.2026 - 178.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva kuća, 4.5, 108m2 (lođa 5m2), PR+PTK, EG/struja, telefon, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 2.90a U ponudi funkcionalna četvoroiposobna kuća iz 2013. godine kod Cvetkove pijace, Doma zdravlja, TC Aviv Park i SC Olimp. Veoma je svetla i....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs potkrovlje 100 m2 pala cena (7)
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana 100 m2 pala cena (28)
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje pala cena (20)
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje 100 m2 (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>