• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana barem 60 m2 što skup - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana barem 60 m2 što skup - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana barem 60 m2 što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana barem 60 m2 što skuplji" pronađeno 1 104 nekretnina - prosečna cena 1.246 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 20000 eura
    • do 25000 eura (prosečna cena)
    • do 30000 eura
    • do 250 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 179.500 €, 57,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Ada mol, 2.5s, 57 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 179.000 €, 65,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

3.0 Cerak, ulica Ratka Mitrovića, 65m2+T, VPR/2, UKNJIŽEN, TA/gas. Trostrano okrenut, jako dobar raspored. Stan na izvanrednoj lokaciji, na samoj granici Ceraka i Filmskog grada, sa izvanrednom saobraćajnom vezom ka svim delovima grada, u neposrednoj blizini škole, obdaništa i svih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 177.500 €, 86,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - novo naselje - zgrada od fasadne cigle, prodaje se troiposoban stan od 86m2, uknjižen 1/1. Stan ima odličan raspored, lepa dnevna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo, wc i terasa sa ostavom. Nalazi se na odličnoj lokaciji, trostrano je orijentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 176.700 €, 93,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno nov, nekorišćen namešten stan površine 93 m², na odličnoj lokaciji na Zelenom Brdu, u moderno građenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan je odmah useljiv i idealan kako za udoban porodični život, tako i kao sigurna investicija. Posebnu pogodnost predstavlja odvojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.600 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvoiposoban stan od 65 m² u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u mirnoj ulici Dr. Đorđa Joanovića 3, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma i Nove Detelinare. Stan se nalazi na 8. spratu u zgradi sa liftom, u starijoj gradnji, i odlikuje ga izuzetno funkcionalan i logičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 175.500 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan površine 65 m², pozicioniran na odličnoj lokaciji u modernom kompleksu u izgradnji. Stan je istočno orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog prepodneva.Osnovne karakteristike stana: Površina: 65 m² Struktura: Dvoiposoban Spratnost:....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u Višnjičkoj banji kod Sanivila. Stan se nalazi na visini prvog sprata, trostran je i odlično izolovan, sa međuspratnom zvučnom izolacijom. Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, ostave i terase. Završni radovi....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 175.000 €, 300,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Sokobanji, na placu povrsine od 6,4 ari, kuca u gabaritu povrsine 300 m2, spratnosti P+1+Pk. Širokia ulica sa kompletnnom infrastrukturom do placa, asfaltni put, struja, voda, kanalizacija. Gadjevinska i upotrebna dozvola za kucu. Kuca sa odlicnim rasporedom, na tipskom spratu....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 172.746 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

u novom modernom naselju Vojvode Vlahivić na opštini Zvezdara ,na granici sa opštinom Vošdovac nalazi se ovaj prelep dvoiposoban stan. Luksuzno opremljen sa prelepim pogledom , izuzetno funkcionalan i moderno uređen ,pažljivo opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, a sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 172.000 €, 60,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122002, VII/X, lift, terasa, uknjižen. CENTAR - PERFEKTAN, LUX, NOVIJI stan, veliki 2,0 -soban, koji pruža opciju da bude 3,0 - soban. LIFT Veliki prozori u dnevnoj sobi, upravo daju tu mogućnost. Prodaje se polunamešten. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 172.000 €, 56,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, Liman 2. Stan se nalazi na osmom spratu uredno održavane zgrade sa liftom i pruža odličan spoj komfora, funkcionalnosti i vrhunske lokacije koja ovu nekretninu čini idealnom kako za porodičan život,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 172.000 €, 111,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u strogom centru Pančeva – odmah useljiv Na prodaju komforan i funkcionalan stan smešten u strogom centru Pančeva, na izuzetnoj lokaciji koja pruža neposrednu blizinu svih važnih sadržaja za svakodnevni život i poslovanje. Stan je odmah useljiv i pažljivo organizovan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine sa klupama za odmor.Okolo je veliki parking prostor sa puno mesta za parkiranje. Sam stan spada u najbolje projektovane stanove u naselju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan stan površine 63m², sa čak tri spavaće sobe. Ovo je nekretnina koja kombinuje mir, praktičnost i odličnu povezanost sa svim delovima grada, idealna za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan na visokom prizemlju, sa velikom terasom celom dužinom stana 20m2,. Stan se prodaje sa stvarima, ima podno grejanje, u stanu niko nije živeo. 2 spavaće sobe sa 2 lupatila, velikim dnevnim boravkom i dobrim pogledom. Ispred zgrade dva parking mesta. Još jedna prostorija sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 54,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Ada mol, 2.5s, 54 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju 3.5 stan na Paliluli, u blizini Palilulske rampe. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (nije poslednji sprat). Kvadratura: 104m² Sastoji se od: prostrane dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, velike terase, 2 spavace sobe, kupatila, wc-a, i posebne prostorije koja se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 167,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajem petosoban stan kod parkića Svetog Save u Nišu(Bulevar Nemanjića)(Stan - Troiposobna Struktura)Prodaje se petosoban stan kod parkića Svetog Save uknjižene površine 122kvm a ukupne 167kvm. Stan je triplex i nalazi se na IV, V, i VI spratu zgrade. Na prvoj etaži se nalazi ulazni....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 170.000 €, 294,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Velikom Gradištu od 294m2+81m2 stan i garaza kao drugi-poseban objekat,na 4,72 ara placa sve zajedno Kuća u izuzetnom stanju na 400m od Dunava grejanje na čvrsto gorivo cena 170.000eur VIŠE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.950 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan stan za prodaju u Petrovaradinu, Novi Sad, idealan za one koji traže funkcionalan i prijatan prostor za život. Stan je strukture 3.5 i prostire se na 78 m². Nalazi se na drugom spratu u zgradi od ukupno dva sprata, što doprinosi mirnijem ambijentu i osećaju privatnosti. Raspored....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.000 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lep trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija kod Doma zdravlja. Površine je 83m2+6m2 terase i nalazi se u prizemlju stambene zgrade sa liftom. Stan je veoma komforan i funkcionalan sa odličnim rasporedom prostorija i čine ga: ulazni hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.000 €, 81,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, funkcionalan stan, trosobne strukture, uknjižene površine 81m2, na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Saborne crkve i kuće za venčanje. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, tako da je ovaj stan odlična investicija kako za izdavanje tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.000 €, 56,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan na Limanu 2 – odlična prilika za život ili investiciju Na prodaju svetao i funkcionalan dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Limanu 2, jednom od najtraženijih i najurbanijih delova grada. Stan je ulično orijentisan, ali zahvaljujući odličnoj izolaciji pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.300 €, 57,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 165.000 €, 77,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U samom centru Borče, prodaje se lepa porodična stambena zgrada – spratnosti Pr., funkcionalnog rasporeda prostorija, sa velikom terasom koja ne gleda ka ulici; uknjižena je na 77m2 grejne površine, poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, kupatilo. Kuća je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Troiposoban stan - Centar(Centar)(Stan - Troiposobna Struktura)Prodaja troiposobnog stana u centru Niša, na IV spratu (nije poslednji), bez lifta, TA grejanje, upisane površine 80m2 + terasa. Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kojeg se ulazi u ostale prostorije (dnevnu sobu sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 164.800 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Vozdovac, 2.5s, 60,74m2, lux Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi vrhunske gradnje, izrađenoj....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 162.000 €, 81,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban sta u izgradnji od 81m2 na 4. spratu, lift, grejanje na gas, klima, velika terasa, dva mokra čvora( kupatilo+wc), Cena parking mesta u dvorištu je 10000€. Cena je sa PDV-om. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prostran trosoban stan u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi odličan trosoban stan na prizemlju kvalitetne stambene zgrade iz 1989.g.Funkcionalan porodični stan, nalazi se u neposrednoj blizini okretnice autobusa 74 i 27, a blizina vrtića, škole, prodavnica i potpuno uređena infrastruktura su benefiti ove lokacije.Trostrano orjentisan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan četvorosoban stan od 80m2 na atraktivnoj lokaciji na Mišeluku (iza bolnice).Stan se nalazi na etaži koja se u dokumentaciji vodi kao drugi sprat, do stana vode dva kraća stepeništa. Zgrada je bez lifta.Raspored:dnevni boravakkuhinja i trpezarija3 spavaće sobekupatilo2....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 92,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja troiposobnog stana u Nišu-centar(Centar)(Stan - Troiposobna Struktura)Prodaja troiposobnog stana u centru Niša. Stan se nalazi na 3. spratu,zgrada sa liftom,CG. Stan se sastoji od komotnog dnevnog boravka,trpezarije,kuhinje,tri spavace sobe,hodnika,dva mokra cvora i terase.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 160.000 €, 369,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, strukture Po+Pr+I+Pk, površine u osnovi 123m2, ukupne površine 369m2 i pomoćnim objektom, na placu površine 327m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, sa unutrašnjim stepeništem koje vodi do svih etaža, predsoblja,....

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 160.000 €, 2156,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja parcele u Nišu-Bubanj(Bubanj)Prodaja parcele u Nišu-Bubanj, Ledena stena.Parcela pravilnog oblika, gradsko gradjevinsko zemljište,dozvoljena gradnja.Namena-dominantna-stanovanje,poslovanje,socijalno stanovanje.Dopunska namena-komercijalne usluge,zanatske,trgovina,administrativne....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 159.900 €, 159,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U opštini Irig, u Sremskom okrugu, u mestu Vrdnik, nalazi se ova funkcionalna, komforna kuća, smeštena na 6 ari placa. U neposrednoj blizini su centar, prevoz, više marketa, kao i svi ostali neophodni sadržaja za život. Kuća je spratna i sastoji se od: kuhinje sa trpezarijom i dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.600 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Aviv, 2.0s, 64m2, bez provizije, NOV, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. U zgradi se nalaze sledeće kvadrature....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 159.000 €, 97,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo spratnu kuća na ulasku u Sremske Karlovce,idealna za stanovanje i razne poslovne delatnosti.Kuća u prizemlju ima kuhinju sa trpezarijom,dnevni boravak, kupatilo,ostavu,ustakljenu terasu,spoljnim stepeništem se ide na sprat gde su dve sobe i kupatilo.Ispod kuće....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 159.000 €, 191,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju jedinstveno porodično imanje nadomak Beograda, smešteno između Meljaka i Šiljakovca, uz Ibarsku magistralu – idealan spoj privatnosti, komfora i odlične povezanosti. Kuća ima direktan prilaz sa magistrale, dok je sama pozicionirana oko 100 metara uvučeno privatnim putem,....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 159.000 €, 1200,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno pripremljena investicija u Soko Banji(Soko Banja)Odlična investicija u Soko Banji! Plac 12 ari sa projektom objekta od 700kvm koji se sastoji od poslovnog prostora, magacina i 10 apartmana za izdavanje. Dokumentacija je kompetna i sređena, komunalije plaćene,....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 158.892 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2