• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana 70 m2 renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana 70 m2 renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana 70 m2 renovirano

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana 70 m2 renovirano" pronađeno 32 nekretnina - prosečna cena 1.392 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 69000 eura
    • do 87000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 873 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran trosoban stan na Bulevaru Nemanjića, u blizini Delte. Površine je 70m2, nalazi se na VII spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Luksuzno renoviran i veoma svetao stan od 70 m², idealan za porodičan život. Funkcionalan raspored sa tri sobe pruža maksimalan komfor i privatnost. Stan se nalazi na petom spratu, severozapadno je orijentisan i odiše prijatnom atmosferom i obiljem prirodne svetlosti. Posebnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

PRELEP TROSOBAN PET FRIENDLY STAN U ŽELEZNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9107352.Izdaje se kompletno renoviran, prelep trosoban stan od 70m2, koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade locirane u centru Novog Sada, u Železničkoj ulici. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trapezarijom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 7 dana 70 m2 renovirano'
900 €
550 €
228.000 €
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se 2.5 soban stan u centru Novog Sada, ima 70m2. Nalazi se na prvom spratu. Grejanje je centralno. U potpunosti je opremljen novim stvarima, ima dve terase. Jedna velika spavaca soba sa bracnim krevetom, druga spavaca soba koja je namestena kao decija, sa dva manja kreveta,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban renoviran stan od 70m2, koji je renoviran 2024.godine, na prizemlju u blizini Aviv Parka, po strukturi trosoban 2 terase, dve inverter klime, prodaje se namešten sa svim stavarima, stan ima kvalitetnu pvc i aluminisku stolariju sa komarnicima, nove elktro i vodovodne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 229.000 €, 72,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredna investicija-prodaje se vertikala zgrade. Stan od 72m2 2 u mirnoj ulici Profesorske Kolonije. Prostor je adaptibilan . Stan je moderno opremljen i funkcionalan. Sastoji se od ulaznog dela sa hodnikom i kupatilom u prizemlju, kuhinje sa trpezarijom i velike dnevne sobe sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 194.000 €, 73,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u Banijskoj ulici (Gornji grad). Stan je dvostrano orijentisan (sever–zapad), veoma svetao i ima prelep panoramski pogled na Zemun. Ukupna građevinska površina stana iznosi 72,59 m², dok je uknjižen na 62 m². Izvorno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno i luksuzno renoviran stan u Petrovaradinu. Stan se nalazi u maloj, intimnoj stambenoj zgradi sa svega pet stanova, što garantuje privatnost , mir i komšijski sklad. Tokom renoviranja korišćeni su najkvalitetniji materijali : zamenjene su sve instalacije (struja,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 149.000 €, 74,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se prelepo renoviran, u modernom stilu trosoban stan u urbanoj vili u lepom delu Peterovaradina. Stan je dvostrano orijentisan i prepun svetlosti. Stan ima dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i iz svih soba se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

TAŠMAJDAN, VRAČAR Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi renoviran i veoma kvalitetan stan na top lokaciji u blizini Tašmajdan Park, u blizini Parvnog fakulteta. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega desetak minuta peške od strogog centra grada, u blizini fakulteta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 228.000 €, 66,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Pravo visoko prizemlje! Dvostrano orijentisan. Jedna soba ka ulici a ostatak stana ka dvorištu. Renoviran kompletno. Odmah useljiv. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Agent: Antonio Burkeljc br. licence: 2896 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br. 339 011/26-20-734 . .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 268.900 €, 74,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN, RENOVIRAN, NAMEŠTEN TROSOBAN STAN U STEPE STEPANOVIĆA! Kontakt: +381668091211 Cena: 269.900 € Lokacija: Voždovac, naselje Stepa Stepanović, sprat 1 Površina: 74 m2 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa trpezarijom; - Kuhinje; - 2 spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRNJAČA, 350 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE KOMPLETNO OPREMLJEN DVOIPOSOBAN KOMFORAN STAN IDEALAN ZA PORODICU SA DECOM.STAN JE RENOVIRAN,TOPOLOTNO IZOLOVAN SA VELIKOM TERASOM U MIRNOJ ZGRADI I SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM NA MINUT DVA. IZDAVANJE JE NA DUŽE, PLAĆANJE MESEČNO, OBAVEZAN DEPOZIT UZ PRVU KIRIJU. STAN....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten trosoban stan u blizini Pravnog fakulteta, površine 75m2. Nalazi se na I spratu. Poseduje ulazni hodnik, tri odvojene prostorije, kuhinju, kupatilo i terasu. Grejanje je centralno. Stan je kompletno renoviran, veoma komforan sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 700 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, funkcionalan, kompletno renoviran i namešten stan sa odvojenim spavaćim blokom sa dve spavaće sobe i kupatilom. Drugi deo stana se sastoji iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i odvojene kuhinje i toaleta. Poseduje velike staklene površine, pogled na Ušće, prijatan penthouse....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Crveni krst,Bregalnička ulica, 3.5,75kvm,polunamešten, kompletna kuhinja sa kompletnom belom tehnikom, renoviran salonac,pvc,lakiran i hoblovan parket, dvostran, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+3 sobe, terasa, cg (info stan 13000din), održavanje 1500din, okrečen i useljiv,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 75,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u kući m2 u Duvaništu. 75 m2 . Stan se nalazi na drugom spratu novije kuće i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom dve spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno je renoviran, stolarija je PVC, grejanje je na pelet. Na parceli se nalazi prostor za parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno renoviran stan, kompletno opremljen, dve spavaće sobe, prostrana terasa 12m2, sa pogledom na park, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u blizini Save, u kraju sa odličnom infrastrukturom: čkola, park, vrtić, pijaca, ambulanta, tržni centar, prevoz, šetalište Sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, kupatila, velike terase i pretsoblja- moguće je korostiti podrum i ostavu na spratu. Renoviran je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 155.000 €, 75,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića, odmah do Svetosavskog parka, Zone 3, par minuta od Delta Planeta Stan je po strukturi trosoban, uknjižene površine 69 m2 plus dve terase koje ne ulaze u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 87406, IV/VII, klima, lift(2), terasa, renoviran, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji!Prostor je dobro organizovan i opremljen većim brojem plakara. Poseduje terasu površine oko 12m2 sa predivnim pogledom na parkiće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U bloku 44 na Novom Beogradu, blizu reke Save, izdaje se konforan, trosoban stan od 75 m2. Zgrada se nalazi u divnom zelenom okruzenju, sa uredjenim parkom za decu i roditelje, u blizini trznog centra Piramida, doma zdravlja, vrtica i velike pijace. Stan je renoviran i kompletno opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 680 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan, renoviran 3.0 stan od 76m2 u Bulevaru kralja Aleksandra. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, 2 komotne spavaće sobe i 2 mokra čvora. Agencijska provizija 50% vrednosti prve mesečne zakupnine Agent:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U Bloku 62, u blizini savskog šetališta, u ulici Dušana Vukasovića, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Smešten je na trećem spratu novije zgrade, uredne i održavane. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini se nalaze škole, vrtići, marketi, TC kao i svi ostali neophodni sadržaji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 64m², smešten u prizemlju kvalitetne novogradnje, sa dodatnih 40m² privatnog dvorišta/terase. Nekretnina se izdvaja savremenim dizajnom, luksuznim detaljima i vrhunskom opremom, idealna za porodičan život ili investiciju.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude odličan stan na sjajnoj lokaciji – Crveni Krst. Stan je sveže okrečen i u potpunosti renoviran, opremljen novim nameštajem i savremenom belom tehnikom (mašina za sudove, nova mašina za veš, frižider, šporet itd.) i poseduje sve što je potrebno za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 195.700 €, 64,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN 1, TROSOBAN STAN, 64 m2 Nudimo vam na prodaju odličan stan na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, neposredna blizina fakulteta, SPENS-a, škole, vrtića, Dunava i Štranda. Delimično je renoviran, PVC stolarija je postavljena u skoro celom stanu (izuzeta je samo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 240.000 €, 64,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetan dvoiposoban stan u bloku 61, kompletno i kvalitetno renoviran. Stan se prodaje potpuno opremljen, sa pažljivo biranim nameštajem i detaljima koji pružaju osećaj elegancije i udobnosti. Sastoji se od hodnika,dnevne sobe,kuhinje sa trpezarijom,dve spavace sobe,kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan, 76 m2, Blok 70a - Novi Beograd Lokacija: Beograd - Novi Beograd - Blok 70a Cena: 850 eura mesečno Tip nekretnine: Stan za izdavanje Kvadratura: 76 m2 Broj soba: 3 Grejanje: Centralno Sprat: 6/8 Opremljenost: Namešten sa uređajimaOpis: Izdaje se renoviran trosoban stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 199.000 €, 64,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, izvorno dvoiposoban stan sa lođom, delimično renoviran, funkcionalan, sa dve odvojene spavaće sobe. Novi kuhinjski elementi. Stan poseduje dva mokra čvora, zaseban toalet što je ređe u takvim stanovima, kupatilo sa prozorom. Veoma je svetao, sa lepim, širokim pogledom, u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 76,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prelepo, šarmantno potkrovlje u samom srcu Vračara, smešteno u elegantnoj vili sa uređenim i reprezentativnim prilazom koji ostavlja poseban utisak već pri dolasku. Stan je trosoban, pažljivo renoviran i odiše toplinom i karakterom koji je teško pronaći u novogradnji.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 30)

<< <1> >>