• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana 60 m2 renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana 60 m2 renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana 60 m2 renovirano

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana 60 m2 renovirano" pronađeno 36 nekretnina - prosečna cena 1.890 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan sa odličnim rasporedom, na sunčanoj strani, južno orijentisan. Prostorije: Open space dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, hodnik, ostava, kupatilo i terasa. Postoje 2 izlaza na lodju, iz dnevne i jedne spavaće sobe. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 289.000 €, 61,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan, klasičan dvosoban stan sa malim troškovima. Nalazi se na V spratu zgrade sa liftom kod Prve beogradske gimnazije i ima parking u dvorištu. Stan ima dve terase i odvojenu kuhinju i trpezariju, svetao je, dvostran i renoviran je pre nekoliko godina. Grejna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Tošin bunar - Zemunska 2.5, 61m2 (terasa 6m2), 1/6, EG, lift Na prodaju renoviran dvoiposoban stan. Jugoistočno orijentisan. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (od medijapana) - open space koncept, veća spavaća soba, manja spavaća soba sa izlazom na terasu,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 7 dana 60 m2 renovirano'
130.000 €
190.000 €
190.000 €
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude luksuzan dvosoban stan na Novom Beogradu – Fontana, ulica Narodnih heroja. Stan ima 60 m², centralno grejanje, lift i uknjižen je, spreman za odmah useljenje. Stan je kompletno renoviran. Prostorije stana: -Hodnik -Kuhinjsko-trpezarijski prostor sa dnevnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 199.999 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux kompletno renoviran stan na Zvezdari panoramski pogled i odlična lokacija Na prodaju luksuzno renoviran i moderno opremljen stan na granici Zvezdare i Mirijeva, u mirnom i zelenom delu grada. Renoviran pre manje od godinu dana - urađeno sve od poda do plafona: nova PVC stolarija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Izdaje se svetao i funkcionalan stan površine 58m² u Blok 70, u neposrednoj blizini TC Piramida. Stan je kompletno renoviran i pruža odličan komfor za porodičan život. U zgradi se nalazi prodavnica, dok su u neposrednoj blizini škola, vrtić, autobuske i tramvajske stanice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 158.000 €, 58,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov , renoviran 2.5 stan na Voždovcu, sve je promenjeno i vodovodna i elektro instalacija, nov krov, parket u celom stanu, novo kupatilo. Prostorije: ulazni deo, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Blizina škola, fakulteta, marketa omogućava ugodno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 230.000 €, 58,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran i funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u ulici Karađorđev trg, na svega nekoliko minuta hoda od Zemunskog keja i šetališta uz Dunav. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade sa dva lifta i prostire se na 58m². Zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 319.000 €, 62,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux renoviran stan u pesackoj zoni. Orijentisan je suprotno od ulice tako da nema buke. Zastakljena terasa, zamenjena stolarija-drvo-aluminijum, opremljen novom kuhinjom. Odmah useljiv. 59m2 uknjzeno , mereno 62m2. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Vračaru u ulici Gospodara Vučića, prijatan i jako funkcionalan stan, pogodan za višečlane porodice. Renoviran i namešten. Prostorije: predsoblje, kuhinja, dnevna soba (odvojena), dve spavaće sobe, kupatilo, ostava, lođa. Agencijska provizija se plaća u iznosu 50% od ugovorene mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep funkcionalan stan koji se sastoji od dnevnog boravka koji izlazi na terasu, tepezariskog dela, odvojene kuhinje i kupatila. Stan je kompletno opremljen i sredjen. U blizini se nalazi , vrtić, osnovna škola, parkovi, tereni za košarku, TC Delta City, prodavnice, pijaca,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan stan na najtraženijoj lokaciji u gradu, na Bulevaru Nemanjića. Površine je 57m2, nalazi se na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan čine: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan je veoma komforan, kompletno renoviran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 320 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran dvosoban stan u strogom centru Niša. Površine je 40m2+17m2 terase, nalazi se na IV spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, kupatila, spavaće sobe sa galerijom, terase i špajzom na terasi, grejanje TA. Stan je uređen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 550 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran stan na Banovom brdu, u Požeškoj ulici, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Košutnjaka, DIF-a i tržnog centra Ada Mall. Lokacija pruža odličnu povezanost sa centrom grada i svim delovima Beograda, kao i neposrednu blizinu škola, vrtića, prodavnica i sadržaja potrebnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 143.000 €, 63,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića kod Zone 2. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Uknjižene je površine 56m2+7m2 terasa i lođa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Renoviran i moderno koncipiran stan. Dnevna i spavaća soba imaju zasebne klima uređaje. Stan je potpuno opremljen i uključuje sudo-mašinu, veš-mašinu, staklo-keramički šporet, LED TV od 40”, kao i veliki američki plakar u hodniku. Obezbeđeni su optički internet brzine 300/150....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 63,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najlepših i najmirnijih vračarskih ulica u blizini Hrama Svetog Save , nekadašnjoj Avalskoj, danas ulici Nikolaja Krasnova , nalazi se ovaj potpuno renoviran stan u kvalitetnoj zgradi iz pedesetih godina, građenoj punom ciglom sa zidovima debljine oko 50 cm. Ulicu karakterišu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 143.200 €, 63,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan na jednoj od atraktivnijih lokacija na Bulevaru Nemanjića kod Zone II. Površine je 63m2 (56m2+7m2 terase), nalazi se na V spatu stambene zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran stan u Resavskoj ulici, u neposrednoj blizini crkve Svetog Marka. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalnog rasporeda, sa zasebnom kuhinjom. Nalazi se u održavanoj zgradi sa novim liftom. Stan poseduje dve komforne spavaće sobe, prostrani....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Karaburma, Pere Ćetkovića ulica,2.0,56kvm, nov nameštaj, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+spavaća soba, terasa, klima,IV sprat bez lifta, grejanje NR (info stan 3000din), održavanje 1000din, renoviran stan kompletno, pvc, maš.za sudove,okrečen, useljiv, fiksno 450e+DEP+ag.provizija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 64m², smešten u prizemlju kvalitetne novogradnje, sa dodatnih 40m² privatnog dvorišta/terase. Nekretnina se izdvaja savremenim dizajnom, luksuznim detaljima i vrhunskom opremom, idealna za porodičan život ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 172.000 €, 56,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, Liman 2. Stan se nalazi na osmom spratu uredno održavane zgrade sa liftom i pruža odličan spoj komfora, funkcionalnosti i vrhunske lokacije koja ovu nekretninu čini idealnom kako za porodičan život,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 240.000 €, 64,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetan dvoiposoban stan u bloku 61, kompletno i kvalitetno renoviran. Stan se prodaje potpuno opremljen, sa pažljivo biranim nameštajem i detaljima koji pružaju osećaj elegancije i udobnosti. Sastoji se od hodnika,dnevne sobe,kuhinje sa trpezarijom,dve spavace sobe,kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 195.700 €, 64,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN 1, TROSOBAN STAN, 64 m2 Nudimo vam na prodaju odličan stan na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, neposredna blizina fakulteta, SPENS-a, škole, vrtića, Dunava i Štranda. Delimično je renoviran, PVC stolarija je postavljena u skoro celom stanu (izuzeta je samo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 199.000 €, 64,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, izvorno dvoiposoban stan sa lođom, delimično renoviran, funkcionalan, sa dve odvojene spavaće sobe. Novi kuhinjski elementi. Stan poseduje dva mokra čvora, zaseban toalet što je ređe u takvim stanovima, kupatilo sa prozorom. Veoma je svetao, sa lepim, širokim pogledom, u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U Bloku 62, u blizini savskog šetališta, u ulici Dušana Vukasovića, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Smešten je na trećem spratu novije zgrade, uredne i održavane. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini se nalaze škole, vrtići, marketi, TC kao i svi ostali neophodni sadržaji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 500 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran dvoiposoban stan u blizini OŠ ´Mika Antić´. Površine je 56m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terase. Grejanje je podno. Stan je veoma lepo uređen....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 101.000 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan u mirnom delu Batajnice. Kompletno renoviran stan (nove elektro i vodovodne instalacije), nova PVC stolarija. Stan 49 kvm korisne površine, lođa 5 kvm, terasa 2 kvm. Grejanje na Inverter klimu, TA peć ili na čvrsto gorivo (nova nekorišćena peć). Prostorije: Hodnik, dnevna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude odličan stan na sjajnoj lokaciji – Crveni Krst. Stan je sveže okrečen i u potpunosti renoviran, opremljen novim nameštajem i savremenom belom tehnikom (mašina za sudove, nova mašina za veš, frižider, šporet itd.) i poseduje sve što je potrebno za udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

kontakt agenta 0637791095 Prostran, renoviran, namešten, sa velikim svetlim sobama, u centralnom delu Požeške ulice. Ulazi se iz hodnika u sve prostorije, kuhinju sa trpezarijom, dnevnu i spavaću sobu i kupatilo. Stan je kompletno renoviran, elekro i vodovodna instalacija , PVC prozori....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran LUX stan na odličnoj lokaciji, prekoputa BW. Stan je površine 55 m², dvosoban, na 5. spratu od ukupno 5. Dvostrano je orijentisan, ka ulici i ka dvorištu, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom dana. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 700 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, funkcionalan, kompletno renoviran i namešten stan sa odvojenim spavaćim blokom sa dve spavaće sobe i kupatilom. Drugi deo stana se sastoji iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i odvojene kuhinje i toaleta. Poseduje velike staklene površine, pogled na Ušće, prijatan penthouse....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, renoviran, dvosoban stan ukupne površine 55m² na Zvezdari, Lionu. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa izlazom na terasu, kuhinjom odvojenom šankom, trpezarijom, hodnikom koji celom dužinom ima ugradni plakar, spavaće sobe sa bračnim krevetom i dečjim krevetom (moguće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRNJAČA, 350 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE KOMPLETNO OPREMLJEN DVOIPOSOBAN KOMFORAN STAN IDEALAN ZA PORODICU SA DECOM.STAN JE RENOVIRAN,TOPOLOTNO IZOLOVAN SA VELIKOM TERASOM U MIRNOJ ZGRADI I SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM NA MINUT DVA. IZDAVANJE JE NA DUŽE, PLAĆANJE MESEČNO, OBAVEZAN DEPOZIT UZ PRVU KIRIJU. STAN....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano