• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana 60 m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana 60 m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana 60 m2 pogodan

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana 60 m2 pogodan" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 1.614 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na Limanu 2 u Novom Sadu, u neposrednoj blizini Štranda i fakulteta. Stan površine 60 m² nalazi se na petom spratu stambene zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na atraktivnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 500 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Braće Jerković, Piva Karamatijevića, 61m2 .. 61m2, 2.0, 1/4, EG, terasa, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u mirnom kraju okruženom zelenilom. U izvornom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 360 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

zdaje se trosoban stan u blizini Medicinskog fakulteta. Površine je 60m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U stanu je centralno grejanje. Stan je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 7 dana 60 m2 pogodan'
234.000 €
650 €
226.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je sređen i potpuno opremljen stan od 60m² u Bloku 67 na Novom Beogradu. Smešten na 6. spratu uredne zgrade sa video nadzorom i liftom. Raspored čine dnevna soba, dve spavaće, kuhinja, kupatilo i zastakljena terasa sa lepim pogledom. Stan je svetao, praktičan i spreman za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 142.600 €, 62,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja komfornog dvosobnog stana – Stara Detelinara Prodaje se komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Staroj Detelinari. Stan je funkcionalnog rasporeda i pogodan za renoviranje prema sopstvenim željama. Ima veliku zastakljenu terasu koja nije uračunata u kvadraturu, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 190.000 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108731, V/VII, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se lep dvosoban stan u ulici Dr Ivana Ribara kompletno renoviran.Nisu potrebna ulaganja.Stan se nalazi u blizini vrtica, skole, autobuske stanice, Auto puta Miloš VelikiPogodan za život, a i kao dobra investicija. Više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 238.500 €, 57,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 57m2( terasa 4m2), CG, IV/VII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižena građevinska površina 57m2. U ponudi stan na izuzetnoj lokaciji, na granici između Zemuna i Novog Beograda, par minuta od Zemunskog keja. U neposrednoj blizini se nalazi vrtić, škola, market kao i pregršt....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 370 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u blizini Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Površine je 63m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Stan je opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

BRAĆE JERKOVIĆ – FUNKCIONALAN 2.5 STAN U PRIZEMLJU Na prodaju 2.5 stan u naselju Braće Jerković, na odličnoj i praktičnoj lokaciji. TA grejanje Stan je funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za porodični život tako i kao investicija. U neposrednoj blizini nalaze se: Maxi i više marketa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Potpuno je prazan, a poseduje open space sa izlazom na terasu, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Podno i zidno grejanje (bez radijatora) obezbeđeno je pomoću toplotnih pumpi. Stan ima pogled na unutrašnje dvorište....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 300 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan pogodan za koriščenje kao poslovni/kancelarijski prostor u strogom centru Jagodine, u blizini suda, katastra i drugih lokalnih institucija. Prostor se prostire na 55m² i nalazi se u trospratnoj poslovnoj zgradi skorije gradnje koja pruža visok stepen prohodnosti i vidljivosti.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>