• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana prizemlje 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana prizemlje 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana prizemlje 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana prizemlje 60 m2" pronađeno 36 nekretnina - prosečna cena 1.462 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • podno grejanje
    • podrum
    • uknjižen
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 60m2, terasa, podno grejanje, lift, VPR/IV. Građevinska dozvola. Stan u novogradnji na visokom prizemlju, visine prvoga sprata. Poseduje dve spavaće sobe, dnevno trpezarijski deo, kuhinju , terasu i kupatilo. Mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 29.000,00 evra. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 190.000 €, 60,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na visokom prizemlju, dovoljno izdvojen od prolaznika i gradske buke, što pruža dodatni mir i privatnost. Odličnog je rasporeda, veoma funkcionalan i prijatan za život. Uknjižen je na 45m², dok je stvarna površina stana 60m². Prostor je maksimalno iskorišćen, pa stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 450 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kozarčeva-Zvezdara, pr/3, eg, uknjižen-Stvarna površina-60m2 , ugovorna površina-60.00m2, Izdaje se stan u prizemlju trospratne kuće u Učiteljskom naselju u blizini BEO centra. Stan se sastoji od zajedničke kuhinje, kupatila i tri spavaće sobe, namenjeno za šest ili više osoba. Sobe....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 14 dana prizemlje 60 m2'
800 €
750 €
400 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

KOSANČIĆEV VENAC, CENTAR – LUKSUZNO RENOVIRAN STAN Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi luksuzno renoviran i potpuno opremljen stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – Kosančićev venac, Savski venac. Stan je površine 60m² i nalazi se u prizemlju kvalitetne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

✅ Useljiva novogradnja sa baštom – blizu Bulevara kralja Aleksandra U mirnoj ulici, nadomak Bulevara kralja Aleksandra, nalazi se odličan stan u novogradnji, u potpuno završenoj i useljivoj zgradi. Stan se nalazi u prizemlju i poseduje veliku privatnu baštu od 50 m², koja ulazi u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 300 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

zdaje se dvosoban stan u kući, Duvanište. Površine je 60m2, nalazi se u prizemlju. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja, spvaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje je centralno. Stan je opremljen nameštajem i potrebnim uređajima. U stanu nisu dozvoljeni kućni ljubimci....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 186.920 €, 59,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo, Ada mall, 2.5s, 59,34 m, nov, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 700 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen trosoban stan površine 61m² u mirnoj ulici na Zvezdari, u neposrednoj blizini Šeste beogradske gimnazije. Stan se nalazi u prizemlju uredne porodične zgrade i poseduje sopstveno dvorište, što ga čini idealnim za porodičan život, ali i za smeštaj zaposlenih.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.800 €, 59,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Ada mol, 2.5s, 59 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Stan, VIŠNJICA, 117.840 €, 59,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

✨ Stan sa privatnim dvorištem i prelepim pogledom na Dunav — retka prilika u Višnjičkoj Banji! ✨ Na prodaju funkcionalan i svetao stan u mirnom i sve traženijem delu Višnjičke Banje, idealan za one koji žele komfor, privatnost i život u prirodnom okruženju, uz odličnu povezanost sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 183.500 €, 61,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50.93m2+10.45m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i prostranog dvorišta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 234.000 €, 58,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 56m², smešten na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade u jednoj od najtraženijih ulica na Vračaru – Sindjelićevoj. Stan je trostrano orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.100 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spava��u sobu, klimatizacija je obezbe��ena pomo��u multisplit sistema, a grejanje je sa toplate, uz kontrolu potro��nje. Gara��no mesto uklju��eno u cenu. Izuzetna zgrada u ponudi BW - Aria, interesantnog dizajna, sastoji....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 130.200 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stanovi u novogradnji, u prizemlju i na prvom spratu. Objekat je spratnosi Su + Pr + 1 Sprat + Potkrovlje U ponudi su dva stana od 62m2 i dupleks od 69m2. Prvi stan od 62m2 se nalazi na prvom spratu, drugi od 62m2 se nalazi na prizemlju (zbog specificne pozicije, stan deluje....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 95.000 €, 62,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan duplex stan u novogradnji, površine 62 m2. Na prizemlju se nalaze dnevna soba sa izlazom na terasu, kuhinja i toalet, dok su na spratu dve spavaće sobe i kupatilo. Nalazi se u glavnoj ulici, u neposrednoj blizini centra, što omogućava laku dostupnost svih važnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 179.550 €, 57,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova lokacija Ada Mol U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 141.600 €, 63,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ako tražite porodičan stan po ceni koja je danas retkost za četvorosobnu strukturu - ovo je ozbiljna prilika.Na prodaju četvorosoban stan od 62,5 m2 u Vidovdanskom naselju, smešten na prvom spratu u modernom objektu spratnosti prizemlje + dva sprata, što budućim vlasnicima donosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 179.500 €, 57,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Ada mol, 2.5s, 57 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 64m², smešten u prizemlju kvalitetne novogradnje, sa dodatnih 40m² privatnog dvorišta/terase. Nekretnina se izdvaja savremenim dizajnom, luksuznim detaljima i vrhunskom opremom, idealna za porodičan život ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se fantastičan trosoban stan u Mirijevu, u ulici Matice Srpske - idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan odiše svetlošću, toplinom i odličnom organizacijom prostora, a posebnu draž daje velika uređena terasa koja pruža osećaj privatnosti i mira.Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Patrisa Lumumbe, vpr/5, ta, uknjižen-Stvarna površina-56m2 , ugovorna površina-51.00m2, Na prodaju funkcionalan i kompletno opremljen dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, u mirnoj ulici u blizini Mirijevskog bulevara. Stan se nalazi u visokom prizemlju uredne stambene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 500 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran dvoiposoban stan u blizini OŠ ´Mika Antić´. Površine je 56m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terase. Grejanje je podno. Stan je veoma lepo uređen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SURČIN, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i funkcionalan stan u kući sa posebnim ulazom, u visokom prizemlju, u mirnom delu Surčina. Stan ima 55 m2 i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom po open space konceptu, odvojene spavaće sobe, kupatila i velike zajedničke terase. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

BRAĆE JERKOVIĆ – FUNKCIONALAN 2.5 STAN U PRIZEMLJU Na prodaju 2.5 stan u naselju Braće Jerković, na odličnoj i praktičnoj lokaciji. TA grejanje Stan je funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za porodični život tako i kao investicija. U neposrednoj blizini nalaze se: Maxi i više marketa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 175.500 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan površine 65 m², pozicioniran na odličnoj lokaciji u modernom kompleksu u izgradnji. Stan je istočno orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog prepodneva.Osnovne karakteristike stana: Površina: 65 m² Struktura: Dvoiposoban Spratnost:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 200 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan u Kertvarošu. Stan se sastoji od hodnika, jedne zasebne sobe, kupatila, velikog dnevnog boravka spojenog sa trpezarijom i kuhinjim. Iz dnevnog boravka je ulaz u još jednu manju sobu. Iz kuhinje je izlaz na terasu. Nalazi se na visokom prizemlju. Izdaje se potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 530 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

VOJVODE STEPE, VOŽDOVAC – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi namešten i veoma funkcionalan dvosoban stan površine 55m² na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u blizini Autokomande i Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi u mirnom kraju, na prvom spratu (visoko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.000 €, 55,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i lepo održavan trosoban stan smešten u Mornarskoj ulici. Nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi iz 2021. godine, na visokom prizemlju, sa uređenim dvorištem koje pruža dodatni osećaj privatnosti i komfora. Stan površine 55 m² odiše praktičnim rasporedom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 101206, PR/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, dvorište/bašta, stambena zgrada. Ekskluzivan, dvoiposoban stan u prestižnom kompleksu A blok.Stan se nalazi u prizemlju i poseduje veliko privatno dvorište/terasu od 30 m², što ga čini retkom i izuzetno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 430 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten trosoban stan kod parka Svetog Save na Vizantijskom bulevaru u zgradi starije gradnje sa dva lifta na visokom prizemlju, uknjižene površine 65m2 sa centralnim grejanjem (poseduje i običnu klimu). Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, toaleta, komforne dnevne sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan u mirnom delu Vračara. Stan se nalazi u prizemlju uredne zgrade sa ukupno 5 spratova, funkcionalno je organizovan i sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, toaleta, ostave i terase. Opremljen je svim neophodnim....