• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana 60 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana 60 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana 60 m2" pronađeno 531 nekretnina - prosečna cena 1.434 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 42000 eura
    • do 53000 eura (prosečna cena)
    • do 64000 eura
    • do 537 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • luksuzan
    • parking
    • duplex
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten i funkcionalan stan na Vračaru, u mirnoj ulici Sinđelićevoj, smešten u renoviranoj jednospratnoj kući. Stan se nalazi na 1/1 spratu i prostire se na 60m². Po strukturi je 3.0-soban i veoma lepo organizovan! Sastoji se od: dnevne sobe, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjižen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenačkoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjižen i okrenut prema dvorištu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 191.580 €, 60,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno kvalitetan, funkcionalan i svetao trosoban stan na jednoj od najmirnijih i najpoželjnijih lokacija za porodičan život. Stan se nalazi na trećem spratu uredne zgrade okružene zelenilom i pruža prelep pogled na park, što dodatno doprinosi osećaju mira i privatnosti.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.000 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 1.100 €
11.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Merkator, luksuzna odmah useljiva novogradnja, ukoliko je potrebno garažno mesto se može obezbediti uz doplatu. Izdaje se isključivo na duži period zakupa. ID: 9339 Aleksandar Jovanović 062/240144 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 360 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

zdaje se trosoban stan u blizini Medicinskog fakulteta. Površine je 60m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U stanu je centralno grejanje. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude luksuzan dvosoban stan na Novom Beogradu – Fontana, ulica Narodnih heroja. Stan ima 60 m², centralno grejanje, lift i uknjižen je, spreman za odmah useljenje. Stan je kompletno renoviran. Prostorije stana: -Hodnik -Kuhinjsko-trpezarijski prostor sa dnevnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen, moderan trosoban stan na jednoj od popularnijih lokacija u gradu- na Bulevaru patrijarha Pavla. Stan se nalazi u novijoj , kvalitetno građenoj zgradi sa liftom i idealan je za porodični život ili ( investiciju). Struktura stana: - Prostran i svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno lep trosoban stan sa garažnim mestom u luksuznom kompleksu zgrada Avenija Garden. Stan je nov, useljen pre tri godine, istočno orijentisan i okrenut ka dvorištu- bez gradske buke. Stan ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu povezanu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i moderno opremljen dvosoban stan površine 60 m2 u prestižnom kompleksu ZepTerra, u Bloku 65 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na 5. spratu savremene novogradnje sa liftom i predstavlja odličan izbor za zakupce koji traže visok nivo komfora, kvalitetnu gradnju i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo odličan dupleks stan na Zvezdari. Luks, opremljen kompletno biranim nameštajem i tehnikom. Koristi se zajedničko stepenište sa vlasnicima. Stan dvostran, veoma svetao. Mirna ulica. Odmah useljiv. Obavezan depozit. Za svaku preporuku. Prostorije: Donji nivo - ulazni hodnik,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep trosoban stan na odličnoj lokaciji u Radničkoj ulici, u neposrednoj blizini osnovne škole, predškolske ustanove i Univerziteta. Stan ima dve odvojene spavaće sobe i dva mokra čvora. Odličan kako za porodicu tako i za studente. Stan nije pet friendly.(AleksUna nekretnine,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN POLUNAMEŠTEN DVOSOBAN STAN KOD SAJMA---Agencijska šifra: 9112694. Izdaje se prostran, polunamešten dvosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom blizu Sajma. Stan će biti u potpunosti ispražnjen i useljiv od 1.6.2026. Samo kuhinjski elementi će ostati u stanu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno namešten stan u ulici Vojvode Stepe u blizini Dvanaeste beogradske gimnazije. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, dve spavaće sobe, wc-a, kupatila i lodje. Kompletno namešten novim i kvalitetnim nameštajem. Na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan, veoma luksuzno sređen stan, nov, neuseljavan, u zgradi Aurora koja se tek useljava. Kompletno je namešten veoma kvalitetnim Italijanskim nameštajem i kvalitetnom tehnikom, vrlo je komforan i funkcionalan. Sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje, odvojene spavace sobe sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 630 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

HRAM SVETOG SAVE, VRAČAR – TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi odličan, kompletno renoviran i namešten trosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Vračaru, u blizini Hram Svetog Save. Stan je veoma miran, tih, topao i funkcionalnog rasporeda,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123672, III/, klima, terasa. Izdaje se namesten stan u Bistrickoj ulici,blizu tc Zira. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na traženoj lokaciji na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Fontane i Opštine, prodaje se luksuzno renoviran, namešten stan, sa kompletno novim i nekorišćenim nameštajem. Prostorije: kuhinja, dnevni boravak, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Stan je jednostrano orijentisan, istočno,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan, duplex, funkcionalan, na dobroj lokaciji u blizini prodavnica, škola, vrtića, autobuske stanice Mesečne režije niske, stan useljiv od 10. maja. Pogodan za mladi bračni par, porodicu ili studenteDozvoljeni manji kućni ljubimci. Agencijska provizija je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 300.000 €, 60,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kondina, 2/7, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-60m2 , ugovorna povr��ina-55.00m2, Retko u ponudi! U ponudi kompletno renoviran stan sa najkvalitetnijim materijalima. Odmah useljiv, uknji��en. Nalazi se na odli��noj lokaciji, zapadno orijentisan. Ima svoje parking mesto u dvori��tu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 91635, V/IX, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Nov,neuseljavan stan opremljen novim nameštajem (mašina za pranje sudova, mašina za pranje veša, frižider, elektricni šporet).Sva teknika Bosch. Spavaća soba je opremljena francuskim ležajem....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Paraćinu, pogodan kako za porodičan život, tako i kao investicija. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi ka svim prostorijama, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, svetle spavaće....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 112.555 €, 60,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s563 Na prodaju nov trosoban stan površine 60,19 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade iz 2026. godine, u jednom od najtraženijih delova Mladenovca. Stan se nalazi u kvalitetno građenom objektu sa vrhunskom opremom, a cena je sa uračunatim PDV-om, uz mogućnost povraćaja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVA DETELINARA, KOMFORAN DVOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN---Agencijska šifra: 9108312Izdaje se potpuno namesten  dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Poseduje dve spavace sobe (bracni krevet i sofa na razvlacenje), dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 159.000 €, 60,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan od 60 m2 (56 m2 + terasa 4 m2), odmah useljiv, bez tereta i zabeležbi. Moguća kupovina i za keš i putem stambenog kredita. Nalazi se u novijoj, kvalitetnoj i estetski lepo projektovanoj zgradi na Ledinama / Novi Surčin, u mirnoj i širokoj ulici sa porodičnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 420 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, renoviran komforan dvosoban stan 60m2 u Rumenačkoj ulici, Detelianra, kod Merkura, 3. sprat bez lifta. Stan ima jednu dnevnu i jednu spavaću sobu, kuhinju odvojenu prostoriju, odvojenu trepazriju, dve terase. Mogućnost besplatnog parkinga oko zgrade. Ima klima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencija iz ponude izdvaja izuzetan stan u naselju Sava Kovačević, ulica Drenova. Stan se nalazi u visokokvalitetnoj novogradnji, pozicioniran je dvorišno, čime je izolovan od ulične buke i pruža maksimalan mir. Struktura i opremljenost: Površina: 60m² unutrašnjeg prostora + terasa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stambeno-poslovni objekat u bloku 65 - ZepTerra, okru��en luksuznim objektima: Wellport, West 65, The one. Ovaj objekat ima idelanu poziciju, a karakteri��e ga visok nivo kvalitetan kako materijala, tako i zavr��ne obrade - alu/drvo stolarija, vi��eslojni parket renomiranog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 570 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 66650, XV/XVI, klima, lift(2), terasa, renoviran, stara gradnja, parking, stambena zgrada. Kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji.Sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravaka,odvojenog kuhinjsko trpezarijskog dela,spavaće sobe,kupatila i terase.Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 270.000 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno kvalitetan i moderan stan u luksuznom kompleksu Airport Garden, u novoj zgradi završenoj krajem 2025. godine. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 10 spratova i pruža odličan osećaj komfora, privatnosti i funkcionalnosti. Zgrada poseduje čak 4 lifta, recepciju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan na Karaburmi. Stan je po strukturi dvosoban. Grejanje na struju, norveški radijatori i klima.Stan je useljiv od 15.05.2026 Obavezan depozit. GREJANJE - Norveški radijatori, sprat 3/5, TERASA ID oglasa: 68689. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 245.000 €, 60,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Sunde��i��eva, 2/3, podno grejanje-Stvarna povr��ina-60m2 , ugovorna povr��ina-60.11m2, Za one kupce koji ��ele mir i prirodu a opet da su i u gradu, u prilici smo da vam ponudimo izuzetan stan u novogradnji u samom parku ��umice. Terasa stana je pozicionarana na samom rubu parka.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

✅ Useljiva novogradnja sa baštom – blizu Bulevara kralja Aleksandra U mirnoj ulici, nadomak Bulevara kralja Aleksandra, nalazi se odličan stan u novogradnji, u potpuno završenoj i useljivoj zgradi. Stan se nalazi u prizemlju i poseduje veliku privatnu baštu od 50 m², koja ulazi u....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvosoban stan površine 60 m², smešten u beogradskom naselju Voždovac, u delu Braće Jerković. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 4 bez lifta i odlikuje ga funkcionalan raspored. Ima dve terase, što dodatno doprinosi komforu i prijatnom boravku. Stan poseduje dnevnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad (Beograd),Stan u zgradi,60 .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 28.000 €, 60,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća površine 60 m2 na placu od 2.15 ari. sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, ostave, spavaće sobe i kupatila. Građena od mešovitog materijala, grejanje na čvrsto gorivo ili klimu, struja monofazna, gradska kanalizacija, po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 154.000 €, 60,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u ulici Vojvode Blažete na Zvezdari, u mirnom i lepo povezanom delu grada. Odlična lokacija u neposrednoj blizini Olimpa, prodavnica, autobuskih linija i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Funkcionalan raspored i prijatno okruženje čine ovaj stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 60m2(zastakljena lođa 5) , CG, lift, II/V, telefon, interfon. Uknjiženo 60m2. Renoviran dvosoban stan od 60m2 na fenomenalnoj lokaciji na Vračaru. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 5 spratova zgrade. Veoma je funkcionalan i opremljen novim nameštajem i neophodnim uredjajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Retenzija, Radnička ulica, novija zgrada.Veliki lep dvosoban stan od 60m sa dve terase, cg, na prvom spratu, kompletno opremljen .Iza zgrade je parking za stanare. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Agenc. provizija 50% od prve zakupnine Agent: Jelena Krstić br.licence 1296 Art nekretnine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je sređen i potpuno opremljen stan od 60m² u Bloku 67 na Novom Beogradu. Smešten na 6. spratu uredne zgrade sa video nadzorom i liftom. Raspored čine dnevna soba, dve spavaće, kuhinja, kupatilo i zastakljena terasa sa lepim pogledom. Stan je svetao, praktičan i spreman za....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 170.000 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Garibaldijeva, prizemna kuća-Stvarna površina-60m2 , ugovorna površina-44.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo staru kuću u zajedničkom dvorištu površine 60m2 koja se sastoji od stambenog dela 44m2 koji je uknjižen i lokala do ulice od 16m2 koji je predat za upis po zakonu Svoj na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se SA SVOJIM PARKING MESTOM u dvorištu, jako lep,  kompletno namešeten, trosoban stan. Nalazi se na Novoj detelinari u ulici Veselina Masleše. U stanu su ugrađene dve klime. Ima kupatilo plus još jedan toalet. Stan ima dve terase. Dvorišno je orijentisan . Mirna i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 153.000 €, 60,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sur��inska, 1/4, nr,-Stvarna povr��ina-60m2 , ugovorna povr��ina-58.02m2, Novogradnja useljiva u maju mesecu 2026. godine. Vrhunski ura��ena izolacija, 10-ka stiropor, stolarija, pvc ��estokomorna, duplo staklo, nema��ki profili, italijanska keramika prva klasa, tarket, modularne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 531)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>