• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana što manji lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana što manji lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana što manji lift

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana što manji lift" pronađeno 739 nekretnina - prosečna cena 1.387 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2100 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • prizemlje
    • parket
    • 3.sprat
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.200 €, 99,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Hala Pionir - Bulevar despota Stefana 4.0, 99m2 (lođa 4m2), 15/17, CG, klima, lift Izdaje se luksuzno namešten četvorosoban stan sa centralnim grejanjem na petnaestom spratu od ukupno sedamnaest. Nalazi se u zgradi koja je uvučena daleko od ulice, tako da je okruženje mirno....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Lekino Brdo, 150 €, 11,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto na -1 nivou od 11m2, sa redovno održavanim auto liftom, u novijoj stambenoj zgradi. Ulaz u auto-lift, garažu i garažni boks je lako dostupan i sa minimamlnim manervom prlikom parkiranja. Garaža je održavana i poseduje struju i vodu. Obavezan depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 85 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto u III fazi A bloka. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25599. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 14 dana što manji lift'
300 €
60.000 €
200 €
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 150 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto u lux kompleksu West 65, na nivou -1. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25642. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 100 €, 14,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ju��ni bulevar, -1, uknji��eno-Stvarna povr��ina-14m2 , ugovorna povr��ina-14.00m2, Samo za automobile sa visinom do 1500cm. U ponudi je gara��no-parking mesto u zakup u zgradi - lift do nivoa -1 pa klackalica. Agencijska provizija koju pla��a zakupac pri zakupu ove nepokretnosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Satelit, 220 €, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena renovirana garsonjera 19m2 sa većom terasom. Stan je na Novom Naselju, Futoški put, peti sprat zgrade bez lifta. Jedan kauč na razvlačenje, klima, mašina za veš, tv, frižider, mala rerna sa dva kola. Useljivo. Centralno gradsko grejanje, svi troškovi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 380 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera, novogradnja, Voždovac, 20m2. CG, 1.sprat, lift sa priključkom za kablovsku tv.. Mali balkon. Cena od 380 EUR. Mirna ulica uz Vojvode Stepe. Saobraćaj- bus plus tramvaj. Blizu FON-a. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 240 €, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera u centru, površine 22m2. Nalazi se na IV spratu zgrade bez lifta. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Opremljen je potrebnim stvarima i uređajima. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 450 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na Vračaru, u Niškoj ulici, u blizini Sportskog centra i Vukovog spomenika. Stan ima 23m² i nalazi se na 2. spratu u zgradi starije gradnje sa liftom. Funkcionalno je organizovan, sa prostorom za dnevni boravak i spavanje, kuhinjskim delom i kupatilom. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN, JEDNOIPOSOBAN, PET FRIENDLY STAN U BLIZINI MEDICINSKOG FAKULTETA---Agencijska šifra 9109291.Izdaje se namešten jednoiposoban stan na četvrtom spratu zgrade BEZ lifta. Useljiv je odmah. Stan je PET FRIENDLY.  Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednoiposoban, namešten stan u Futoškoj ulici, u Novom Sadu. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi koja nema lift. Useljiv je od 15.5.2026. Za više informacija pozovite 0668442255. Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 230 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na atraktivnoj lokaciji, pored Delta Planeta u ulici Maksima Gorkog. Nalazi se na šestom spratu, od ukupno petnaest spratova, stambene zgrade sa dva lifta. Stan je opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 24m2. Sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 24 m2 Bulevar Oslobođenja - kod Dnevnika, nameštena garsonjera, 5 sprat od 6, vm,cg, lift, CENA mesečno 250 Evra + 250 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 Bulevar Oslobođenja – kod Dnevnika 24 m2 - 250 Evra - IZ 47146 Agencija VENIS....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 230 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera u centru, površine 25m2. Nalazi se na IV spratu zgrade bez lifta. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Opremljen je potrebnim stvarima i uređajima. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera, površine 25m2 na petom spratu stambene zgrade bez lifta. Sprat nije poslednji, pošto su na šestom spratu ostave. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan ima pripadajuću ostavu. Grejanje je električno.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 200 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepa garsonjera u strogom centru grada. Nalazi se na sedmom, poslednjem spratu starije zgrade bez lifta. Kompletno je opremljena nameštajem i uređajima. Grejanje u stanu je na struju, tako da su troškovi minimalni. Lokacija je odlilčna, na svega par minuta laganog hoda nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 370 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličnu garsonjeru u centru grada kod Lidla; struktura: ulazni hodnik, soba, kupatilo; ugradni ormar, klima uređaj, lift, video interfon; zgrada je čista i održavana; C230124 Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma funkcionalan, lepo sređen mali stan u novogradnji, kompletno opremljen, etažno grejanje, niski troškovi. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Etažno, sprat VPR/4,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 280 €, 26,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 300 €
13.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u ulici Veselina Masleše. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Nalazi se na drugom spratu u zgradi koja poseduje lift. Idealan za studente ili zaposlena lica. Odmah useljivo! Potreban depozit i agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 500 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131243, I/VII, lift, terasa, renoviran, ulaz dobar, fasada dobra, stambena zgrada. U samom srcu grada, na nekoliko koraka od parka Topličin venac, Knez Mihailove ulice, svih gradskih zbivanja, marketa, pijace, kompletnog sadrzaja za ugodan i lep život, nalazi se ovaj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 300 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman III, ulica Šekspirova. Namešten jednosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Nadomak Limanskog parka, Park city-ja, zgrade NIS-a i Limanske pijace. Ovaj stambeni prostor čine jedna višenamenska prostorija, trpezarijski deo, i kupatilo sa tuš kabinom. Pozicioniran na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131778, V/V, klima, uknjižen, podrum, ostava. SAJAM - ŠARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne površine je 27 m2, korisne 19 m2. VELUX prozori. Sa prozora je vidljiva okolina, Ima odvojenu spavaću sobu. Parket odrzavan kao i celi stan.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 280 €, 27,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 300 €
13.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izaje se namešten, jednosoban stan 27m2 na Novoj Detelinari, Veselina Masleše ulica, 2. sprat, lift, terasa. Stan ima klimu, kuhinja sa trpezarijom odovjena, terasa, mirna strana. Odmah useljivo. Cena 280eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 195.000 €, 28,00 m2 cca 6960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Hercegova��ka, 3/16,-Stvarna povr��ina-28m2 , ugovorna povr��ina-27.41m2, U ponudi kompletno opremljen i luksuzno name��ten stan u BW, u zgradi Simfonija 1 (Hercegova��ka ulica, drugi red od reke) povr��ine 28m2, sme��ten na tre��em spratu od ukupnih ��esnaest, opremljen klima ure��ajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 119.000 €, 28,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 28m2 + terasa 7m2, 7/7, TA, lift, klima, ktv, interfon, internet Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini od Bulevara kralja Aleksandra ka Ulici Vojislava Ilića, u kraju poznatom kao Lion. Miran kraj grada, kompletno infrastrukturno razvijen, dok blizina raznih prodavnica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.000 €, 28,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132256, I/IV, klima, lift, telefon, terasa. Na prodaju kompletno renovirana garsonjera na Grbavici u Danila Kiša ulici. Garsonjera se prodaje kompletno nameštena. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 120.000 €, 28,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska 0.5, 28m2, 4/4, CG, interfon Prodaje se izuzetno funkcionalan i lepo održavan stan u potkrovlju, površine 28 m², smešten u ulici Belokrajinska, u neposrednoj blizini Beo Shopping Centra i Cvetkove pijace. Stan se nalazi na 4. spratu od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 350 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Ise Bajića. Kompletno namešten, renoviran jednoiposoban stan nadomak pešačke zone i Dunavskog parka. Ovaj svetao stan modernog enterijera predstavljaju dnevni boravak sjedinjen sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan u blizini Pravnog fakulteta. Nalazi se na visokom prizemlju manje stambene zgrade, novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 30 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.000 €, 29,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen jednosoban stan u novogradnji u Jagodini, na izuzetnoj lokaciji – K kompleks pored samog Akva parka. Stan se izdvaja po nesvakidašnjem i modernom konceptu prostora. Organizovan je tako da poseduje zaseban dnevni boravak, dok je prostor za spavanje opremljen....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 72.100 € na 71.070 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 71.070 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 72.100 €
17.05.2026 - 71.070 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Podbara Predstavljamo Vam jednoiposoban stan sa terasom na drugom spratu bez lifta. Grejanje na struju.Idealna prilika za mlade parove,studente ili kao investicija za izdavanje. Cena 71.070e Tel.0646685341 Snežana. Reg.br.posr. 1856 Snežana trio nekretnine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 149.000 €, 29,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, kod Hrama Svetog Save, namešten jednosoban stan 29m2 u salonskoj zgradi, odvojena kuhinja, centralno grejanje, podrum. Zgrada nema lift. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 400 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * Izdajemo - PALATA PUPINOVA 29m2 CENTAR – LUX nameštena garsonjera, 6 sprat od 11, cg, lift, klima, terasa, S PRELEPIM POGLEDOM NA NOVI SAD - USELJIV CENA mesečno 400 Evra + 400 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, CENTAR - PUPINOVA PALATA 29....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep manji stan u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Po strukturi je dvosoban, površine 30m2. Nalazi se na trećem spratu u novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, manje dnevne sobe, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan u centru, površine 30m2. Nalazi se na II spratu zgrade bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na struju, poseduje inverter klimu, samim tim su i troškovi veoma niski. Stan je kompletno renoviran i opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 102.000 €, 30,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132214, III/, klima, lift, terasa, garaza, parking, ostava. Prodaje se jednosoban stan sa novim renoviranjem u naselju Nova Detelinara. Stan je po strukturi garsonjera površine 30 m² sa funkcionalnim rasporedom i prostranom, toplom terasom (postavljen radijator), koja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 550 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Odmau seljiv. Nema lift. Kontakt 064 1132100 GREJANJE - Etažno, sprat 5/6, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43294. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, BULEVAR OSLOBOĐENJA--- Agencijska šifra: 9103127. Izdaje se namešten jednosoban stan (30m2) na drugom spratu u zgradi bez lifta u neposrednoj blizini Bulevaru oslobođenja.Stan je useljiv od 10.07.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odlčan, lepo namešten, čist i uredan jednoiposoban stan 30m2 na Grbavici, Puškinova ulica, 3. sprat, lift u zgradi, klima, tv. Terasa nema. Izdaje se isključivo za jednu zaposlenu osobu, bez kućnih ljubimaca. Cena 300eu, depozit 300eu. Agencijska provizija 50% od cene stana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 143.000 €, 31,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno opremljen stan u Bulevaru JNA, kompleks "Paunov Breg". Stan ima 31m2 i uknjizen je na punu kvadraturu. Poseduje odvojenu spavacu sobu, dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, i terasu. Nalazi se na 4 spratu od ukupno 7. Kompleks se nalazi na samoj okretnici....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 71.990 €, 31,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa, parking Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na visokom prizemlju kvalitetne novogradnje. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na prvom spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 738)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>