• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana 50 m2" pronađeno 28 nekretnina - prosečna cena 660 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 765 eura
    • do 957 eura (prosečna cena)
    • do 1100 eura
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • za studente
    • nenamešten
    • namešten
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Tu je održavanje i upravitelj. I sprat, ima parking i igralište za decu pored zgrade. Pogled na Dunav. Stan je useljiv od 01.06.2026. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban, dvorišno orijentisan, stan na Novoj Detelinari, smešten na 2. spratu novije zgrade. Stan ima površinu od 50m² i idealan je za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Poseduje priključak za toplu protočnu vodu. Gradsko grejanje....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 500 € na 550 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 550 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 500 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 1.6. U stanu će biti postavljena nova PVC stolarija, nova ugaona garnitura, nameštaj za terasu, kuhinjski sto i stolice. Kontakt 064 11 32 100 GREJANJE - Etažno, sprat 4/9, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43297. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana 50 m2'
450 €
700 €
102.000 €
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno opremljen stan na okretnici autobusa br 26. Grejanje Inverter klima. Useljiv odmah. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN DVOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112672.Izdaje se lepo opremljen dvosoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Stan je useljiv od 15.05.2026. godine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 550 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman II, ulica Boška Buhe. Namešten, kompletno renoviran, dvosoban stan u neposrednoj blizini fakulteta, TC Promenada, Spensa, Osnovne Škole, Bulevara Oslobođenja Ovaj stambeni prostor čine prelep i svetao dnevni boravak, odvojena velika kuhinja sa trpezarijskim delom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 450 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan jednoiposoban odmah useljiv stan u novogradnji na Panteleju, ukupne površine 51 m², smešten na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 113.000 €, 48,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

moderan dvosoban stan površine 48m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji Palilula Stan je useljiv juna 2026 godine. funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Idealan je za pojedince ili parove koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 390 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor Sajmištu površine 52 m². Stan je polunamešten i odmah useljiv, što ga čini praktičnim izborom za brzo useljenje. Struktura stana je 2.5, a nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno pet spratova. U stanu su već postavljeni kuhinjski elementi i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten stan površine 52–52,5 m2, u ulici Narodnog fronta 24, na 3. spratu od ukupno 8, u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži period. Stan je izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 480 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

VOJVODE STEPE, VOŽDOVAC – DVOSOBAN STAN U BLIZINI FARMACEUTSKOG FAKULTETA Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi kompletno namešten i moderno opremljen stan na odličnoj lokaciji – Voždovac, u blizini Farmaceutskog fakulteta. Stan se nalazi na 4. spratu u mirnom i prijatnom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380 € na 360 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 360 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 380 €
11.05.2026 - 360 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se, dvosoban stan površine 48m2 na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Grejanje je gradsko, plaća se samo u sezoni po utrošku. Ima terasu. Izdaje se zaposlenim osobama na duži period. Potreban depozit. Useljiv odmah. Agencijska provizija 50% na cenu zakupa, prvi mesec. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 180.000 €, 52,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN 4, JEDNOIPOSOBAN STAN, 52 m2 + 4 m2 TERASE Nudimo vam sjajnu nekretninu na uvek traženoj lokaciji, neposredna blizina Doma zdravlja, škole, vrtića, nekoliko linija gradskog prevoza, a sve u predivnom kvaratu punom zelenila. Stan je kompletno, kvalitetno renoviran i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada od 4 sprata, u zelenilu. Dovoljno parkinga oko zgrade, blizu prevoza i prodavnica. Promenjena spoljna stolarija. Uvedeno etazno grejanje. Puno zelenih povrsina i decijih igralista, blizina obdanista, skole i prodavnica. Uknjizen i odmah useljiv stan. Mogu kreditni kupci. Prikaz....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, TELEP---Izdaje se nov, kompletno namešten, komforan jednoiposoban stan (47 m2) na 1. spratu nove stambene zgrade sa liftom na Telepu. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 750 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan dvosoban stan u Zemunu, u naselju Zelena avenija, smešten u novogradnji u mirnom delu kompleksa. Stan je orijentisan je ka dvorištu, što obezbeđuje tišinu i prijatan boravak bez gradske buke. Struktura stana je funkcionalno organizovana, ulazno predsoblje vodi u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 500 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan jednoiposoban stan u mirnom delu naselja Braće Jerković , nedaleko od Stadion Shopping Center . Stan se nalazi u manjoj porodičnoj zgradi i predstavlja idealan spoj privatnosti, komfora i mirnog okruženja. Ušuškan i veoma prijatan za život, kompletno je moderno opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 270 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u naselju Denino Brdo ul. Sime Markovića, površine 47 kvm, na prvom spratu, sa centralnim grejanjem (ugradjeni kalorimetri). Sastoji se od predsoblja, spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Stan je opremljen, obavezna jedna kirija kao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan za izdavanje svega par minuta udaljen hodom od zgrade stare Narodne skupštine, sa jedne strane u blizini Terazija i Knez Mihailove, a sa druge se stize do Vračara i Krunske ulice. Ovaj funkcionalan dvosoban stan za izdavanje se nalazi na prvom spratu salonske zgrade bez....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NIKADA USELJIVAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA TELEPU---Agencijska šifra: 9112674.Izdaje se potpuno prazan jednoiposoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom na Telepu. Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1504 – 1.5- soban, 46 m2, Gundulićeva ulica 5.sprat Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 400 e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine. Kontakt – 063 519533 , 021557592, office@stanovi.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 580 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Šumice | 2.5 stan, 46 m2, odlična lokacija U ponudi je funkcionalan i renoviran stan sa dve spavaće sobe, smešten u mirnom delu Šumica, u blizini MUP-a. Stan je kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem. Tek je renoviran. Svetao, izuzetno funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 166.000 €, 46,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, svetao i funkcionalan jednoiposoban stan u modernoj zgradi u Kačerskoj ulici, u mirnom delu Voždovca. Zgrada je uknjižena i ima upotrebnu dozvolu, a stan je spreman za useljenje odmah nakon kupovine. Detalji stana: • Površina: 46,26 m² • Raspored: dnevni boravak,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen dvosoban stan površine 54m² u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade i predstavlja odličan izbor za sve koji traže moderan i funkcionalan prostor na atraktivnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada okružena zelenilom, kod okretnice autobusa 30. Stan na idealnom prvom spratu sa liftom, jugozapadno orijentisan sa pogledom na zelenilo. Izvorno stanje, što omogućava novom vlasniku da ga prilagodi sopstvenim potrebama. Odmah useljiv, moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Filmski grad - Miloja Zakića 2.0, 54m2 (lođa 4m2), CG, lift, VPR/5, telefon, interfon, parking U prilici smo da vam ponudimo veoma funkcinalan i svetao dvosoban stan, površine 54m2. Stan je renoviran. Od prostorija poseduje dnevni boravak, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 550 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran stan u mirnom delu Banovo brdo, u ulici Blagoja Parovića , na četvrtom spratu stambene zgrade sa ukupno pet spratova. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka, hodnika, kupatila, trpezarije, kuhinje, ostave i terase.....