• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana duplex 100 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana duplex 100 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana duplex 100 m2

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana duplex 100 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 186.000 €, 102,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep porodičan stan,izvorno građen kao duplex,kompletno renoviran sa novim instalacijama i novim krovom .Stan se sastoji od prvog nivoa(nivo prvog sprata) gde je smešten dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,kupatilo i ostava.Drugi nivo zauzimaju dve spavaće sobe,komotan taolet u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 275.000 €, 98,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132031, V/, klima, lift, terasa, uknjižen. PORODIČAN STAN - *DUPLEX* DIZAJNIRAN, LIFT, KOVANA OGRADA, odlična gradnja, parket, lux pločice i sanitarije. *Velux* prozori. DONJI DEO: Prijatan dnevni boravak + trpezarija i odvojena kuhinja po meri. Široko predsoblje. Mali....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 900 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep duplex stan u blizini Socijalnog u Novom Sadu, smešten u mirnom i prijatnom okruženju koje pruža idealan balans između privatnosti i blizine svih gradskih dešavanja. Stan se nalazi na petom spratu zgrade sa liftom i prostire se na 105m². Dvostrano orijentisan i izuzetno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo opremljen stan u novogradnji, dupleks, odvojena spavaća soba sa prelepim pogledom ha Hram svetog Save, dodatna manja soba, francuski balkon, lođa, topla voda, stan u privatnoj kući, parking mesto u dvorištu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 283.250 €, 98,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju petosoban, kompletno namešten duplex stan na Novoj Detelinari, kod Bulevara Evrope!---Agencijska šifra 1007992.Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, staroj svega 8 godina, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Nova Detelinara, u neposrednoj blizini Bulevara Evrope.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 241.000 €, 106,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo duplex stan, projektovan i dizajniran da zadovolji najviše standarde jedne porodice. Stan je troiposobne strukture površine 106m2, nalazi se VI spratu stambene zgrade sa liftom. Funkcionalan i doboro organizovan prostor u kome će svaki član porodice imati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 400.000 €, 107,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban uknjižen stan na Krunskom vencu u Kneginje Zorke. Ulica je mirna, a stan se nalazi između Makenzijeve i Krunske ulice. U neposrednoj blizini stana su Hram svetog Save, Kalenić pijaca, parkiralište Viška, garaža u Baba Višnjinoj ulici i parking Vračarski Vidik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 108,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvostrano orjentisan moderan ��etvorosoban duplex na ��etvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji iz otvorenog koncepta dnevne sobe i kuhinje, sa direktnim izlaskom na terasu. Na donjem spratu se nalazi jo�� jedna soba, kao i kupatilo. Na gornjem spratu su dve spava��e sobe....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana duplex 100 m2 (11)
  • www.indomio.rs useljiv duplex 100 m2 (15)
  • www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana 100 m2 (28)
  • www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana duplex (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.