• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv prizemlje Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv prizemlje Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv prizemlje Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv prizemlje oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 53.560 €, 28,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

JEDNOIPOSOBAN STAN SA GRATIS TERASOM, ODLIČNA LOKACIJA U VETERNIKU---Agencijska šifra 1007248.Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji, koji će biti useljiv u novembru 2025. godine. Stan se nalazi u prizemlju manje porodične zgrade, a uz njega dolazi i terasa površine 13 m², idealna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 850 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan ( duplex ) u centru grada, površine 120 kvm, na četvrtom spratu, grejanje na gas, lift u zgradi. sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom,dva kupatila, dve sobe u prizemlju i tri sobe na spratu i terasa. Uz stan obezbeđene dve garaže. Obavezna kirija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 120.000 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na niskom prizemlju i uknjižen je. Ima trosobnu strukturu. Može kredit. Useljiv. Dobra lokacija blizina škole, vrtića, obdaništa, Maxi-ja, mini pijace, autobuskog stajališta, dobra povezanost sa svim delovima grada. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 170.000 €, 32,00 m2 cca 5310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan jednosoban stan u centru grada, sređen, useljiv odmah! Stan je u prizemlju dobro očuvane i uredne zgrade, dvorišno orijentisan, mir i tišina u centru grada. Kompletno je namešten novim nameštajem. Prostorije: ulazni deo, dnevno trpezarijski prostor sa kuhinjom, malo odvojeno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 370 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Nov, prelep stan na početku Adica---Agencijska šifra: 9110440.Kompletno namešten, prelep nov dvosoban stan površine 44m2, koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade locirane na samom početku Adica, u Čerevićkoj ulici. Stan je odmah useljiv. Grejanje se plaća po utrošku, tako da su....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 105.000 €, 57,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Pogodan Lokal 57 m2 na TOP LOKACIJILokal se nalazi u Prizemlju Ulično je orijentisan u blizini Centra Novog Sada i Riblje Pijace.grejanje je centralnoIDEALAN JE ZA ORDINACIJE,KANCELARIJE ILI MARKETLOKAL JE ODMAH USELJIVPosebno....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 40,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 600 €
10.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ulični lokal 40m + galerija 20m Centar Socijalno Lokacija: Socijalno (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Kvadratura: 40m2 Namena prostora: Lokal Dodatne informacije Vojvode Bojovića, Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit, Klima Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo izdavanje uličnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 97.850 €, 52,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2022.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran stan od 52 m2 sa dve spavaće sobe. Visoko prizemlje sa zatvorenom terasom i ostavom. Potpuno zamenjene elektro i vodovodne instalacije, ugrađena visokokvalitetna sigurnosna vrata, Rehau PVC stolarija sa niskoemisionim staklima - energetski efikasna. Ugrađena španska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 437.500 €, 162,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam ekskluzivni 5,0-soban duplex stan površine 162,04m2 u stambenom objektu 2Po+Pr+7+Ps u srcu Dušanovca. Ovaj elegantni objekat prostire se na 11 nivoa - garaža, prizemlje, sedam spratova i poslednji povučeni sprat. Ima kupno 16 besprekorno dizajniranih stambenih jedinica,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 99.900 €, 36,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odmah useljiv i kompletno namešten jednosoban stan na Jugovićevu. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade 15 godina starosti, u odličnom je očuvanom stanju, lepo i kvalitetno opremljen, spreman za življenje ili izdavanje. Lep deo grada, miran, porodični kraj,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs useljiv prizemlje (587)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.