• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv polunamešten najnovije 80 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv polunamešten najnovije 80 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv polunamešten najnovije 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv polunamešten najnovije 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prostran trosoban stan u novogradnji - Vojislava IlićaIzdaje se svetao i komforan trosoban stan površine 78 m2 u novogradnji, u blizini ATŠ-a. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, što ga čini pogodnim kako za stanovanje, tako i za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.100 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 41133, I/IV, klima, telefon, terasa, renoviran, stara gradnja. Kompletno renoviran, i luksuznije opremljen stan- salonac, na odlicnoj lokaciji, useljiv odmah.Pogodan za parove, porodice, zaposlene. Moguće je izdati kao polunamešten, ili čak prazan, a pogodan i za poslovni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Kalenić pijaca | Trosoban stan, 82 m2, terasa, garaža (opciono) U ponudi je kvalitetan i funkcionalan trosoban stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu - u neposrednoj blizini Kalenić pijace, na uglu ulica Baba Višnjine i Kursuline. Stan se nalazi na 2. spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 333.000 €, 82,00 m2 cca 4060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.indomio.rs

U zgradi BW Vista u okviru naselja Beograd na vodi nudimo vam izuzetno funkiconalan stan. Uknjižen 1/1,. Dvostrano orijentisan, nije ka ulici, istok-jug orijentacija. Sastoji se od predsoblja, vešernice, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, terase, kupatila, spavaće sobe i master....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Futog, 250 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Futogu PoluNamešten Dvosoban stan u Kući 85 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan je PoluNamešten nalazi se u prizemlju može da se koristi lepo veliko Dvorište od 670 m2grejanje je na GasMesečna cena zakupa je 250 eurapotreban je DepozitODMAH JE USELJIVNe mogu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje: Izuzetan dvoiposoban stan 75m² kod Arene (Novi Beograd) Izdaje se atraktivan, polunamešten dvoiposoban stan površine 75 m² na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Štark Arene. Stan se nalazi na idealnom prvom spratu kvalitetne Energoprojektove....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 650 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep stan na Podbari u Tekelijinoj ulici, polunamešten i useljiv odmah, može da se izdaje i kao kancelarijski prostor. Stan ima svoje parking mesto ispred zgrade. (AleksUna nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 063) .