• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv pogodan barem 70 m2 Najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv pogodan barem 70 m2 Najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv pogodan barem 70 m2 Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv pogodan barem 70 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 950 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namesten stan u mirnoj ulici, sa pogledom na dvoriste zgrade. Stan ima prostran dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kompletno opremljenu kuhinju sa kvalitetnom belom tehnikom, kupatilo sa kadom i terasu koja gleda na dvoriste zgrade. Useljiv odmah. u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan u centru - pešačka zona Površine 70mkv, II sprat, TA, KTV, Wi-Fi CENA: 350 EUR Komforan stan u strogom centru grada kod pešačke zone. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade. Kompletno je opremljen luksuzni nameštajem, tehničkim uredjajima i kuhinjskim aparatima.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.500 €, 70,00 m2 cca 21 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzno sređen poslovno kancelarijski prostor na Obilićevom Vencu. Sastoji se od dve kancelarije,toaleta,terase,koja se prostire celom dužinom kancelarija i ima predivan pogled. Odlična lokacija ,neposredno pored javne garaže. Izdaje se kompletno namešten,na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 257.500 €, 70,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan, prostran, porodicni stan na Limanu 2(70m2). Stan je odmah useljiv, potpuno je opremljen sa svim kuhinjskim elementima. Pogodan za mlade bracne parove. Odlicna lokacija, sve neophodno se nalazi u blizini. Stan je kompletno renoviran Dvorisno orijentisan. Mogucnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 276.000 €, 70,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran i moderno opremljen stan u prizemlju stambene zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu Osnovne informacije: Površina: 70 m² + 7 m² zatvoren balkon. Od prostorija poseduje predsoblje, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 950 €
20.04.2026 - 900 €
04.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji u Kalenićevoj ulici, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, u srcu Vračara. Stan se nalazi u visokom prizemlju uredne zgrade. Zahvaljujući odličnoj poziciji i funkcionalnom rasporedu, prostor je pogodan kako za stanovanje, tako....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 70,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 500 €
29.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

POSLOVNI PROSTOR U ŽELEZNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9112560.Izdaje se dvosoban poslovni prostor od 70m2 na prvom spratu zgrade u Železničkoj ulici. Sastoji se od dve prostorije, čajne kuhinje i kupatila. Pogodan za  advokatske kancelarije, agencije i sve ostale tihe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 1.100 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Podbara, Bele njive — četvorosoban svetao stan 70m2 sa garažom 30m2 | Izdavanje stanova Novi Sad Tekst oglasa: Izdavanje stanova Novi Sad — Izdaje se četvorosoban svetao i nov stan površine 70 m² sa privatnom garažom 30 m² u ulici Bele njive, Podbara, Novi Sad. Stan je nov (2018.),....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 650 €, 70,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se opremljen poslovni prostor u poslovnoj zgradi površine 90m2 u centru grada, na visokom prizemlju. Sastoji se od velikog ulaznog hodnika, dve kancelarije, opremljene kuhinje, trpezarije i toaleta. Prostor je sredjen i odmah useljiv. Grejanje je centralno. Lepo je osvetljen....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.200 € na 1.100 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 1.300 €
19.12.2025 - 1.200 €
25.03.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban salonski stan, 70 m2, VPR/2, parking mesto – Bulevar despota Stefana Na jednoj od najprestižnijih lokacija u strogom centru grada, izdaje se luksuzno renoviran trosoban salonski stan. Zbog pozicije i rasporeda prostorija, stan je podjednako pogodan za porodično....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs useljiv pogodan barem 70 m2 (313)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>