• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv parking pala cena Zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv parking pala cena Zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv parking pala cena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv parking pala cena zadnjih 7 dana" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 1.405 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2100 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 550 €
13.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131935, VPR/IV, klima, lift, terasa. LUX BULEVAR EVROPE - 46 m2, na visokom prizemlju. PRAZAN ODMAH USELJIV. Podno grejanje, protočna topla voda. Klima ugradjena. Terasa. Miran i lep. Izdaje se prvi put. Parking mesto obezbedjeno. Depozit obavezan. Odlican za ordinaciju,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 162.000 € na 158.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 158.000 €, 61,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 162.000 €
15.05.2026 - 158.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno svetao, uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja, funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija – u neposrednoj blizini Saobraćajnog fakulteta i Voždovih kapija, na par minuta hoda od ulice Vojvode Stepe. Nalazi se u uredno održavanoj....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 650 €
13.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran, funkcionalan i moderno koncipiran dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija na Novom Beogradu. Izuzetno svetao i nalazi se u neposrednoj blizini Dunavskog keja. Stan je potpuno namešten sa svim šta je potrebno za život, uključujući svu neophodnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv parking pala cena zadnjih 7 dana'
750 €
185.000 €
1.950 €
 
-2%

Promena cene sa 246.000 € na 240.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 240.000 €, 82,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 260.000 €
19.10.2025 - 250.000 €
26.11.2025 - 246.000 €
15.05.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran trosoban dupleks smešten u mirnoj i zelenilom okruženoj Paunovoj ulici u blizini TC i okretnice tramvaja, merene površine 90m2. Deo Voždovca koji je dobro povezan sa svim delovim grada i ima odličan balans izmedju urbanog i porodičnog života. Prvi nivo se sastoji....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 2.000 € na 1.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.900 €, 105,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 2.000 €
13.05.2026 - 1.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Ekskluzivan četvorosoban stan Welport lux U ponudi je luksuzan četvorosoban stan u okviru kompleksa Welport lix. Stan je funkcionalno organizovan i pruža visok nivo komfora i privatnosti. Struktura: Prostran dnevni boravak Tri spavaće sobe Dva kupatila Terasa sa pogledom na....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 2.400 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 2.000 €, 257,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 2.400 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Stajića. Izdvajamo iz ponude stan pozicioniran na prvom spratu porodične vile koja se nalazi na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija za stanovanje, nadomak strogog centra grada, Osnovnog suda, Izvršnog veća, Spensa Ovaj, po strukturi sedmosoban....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.600 € na 1.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 1.500 €, 105,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 1.600 €
13.05.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Savski Venac - Senjak, 107 m2, diplomatska zona Izdaje se prelep stan u prestižnom diplomatskom naselju na Senjaku , u neposrednoj blizini Muzeja afričke umetnosti. Stan je kompletno opremljen, pruža udobnost, luksuz i privatnost, i nalazi se u jednom od najsigurnijih i najpoželjnijih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.000 € na 144.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 144.000 €, 46,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 149.000 €
15.05.2026 - 144.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen, kompletno sređen dvosoban stan od 46,5 m² sa pripadajućim parking mestom, smešten u dobro održavanoj zgradi iz 2009. godine. Stan je svetao i funkcionalno raspoređen, trenutno u upotrebi kao ordinacija, ali je odmah useljiv i podjednako pogodan za porodično stanovanje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen 3.0 stan 59m² - Podno grejanje - Bez ulaganja Na prodaju svetao i moderan stan površine 59m², pozicioniran na 3. spratu od ukupno tri. Stan je potpuno renoviran/nov, bez ikakvih ulaganja, idealan za parove ili porodice. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, dve....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 488.735 € na 462.418 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 462.418 €, 73,00 m2 cca 6330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 488.735 €
13.05.2026 - 462.418 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Trg galerija - PUPINOVA PALATA. Izdvajamo iz ponude, kompletno namešten, uknjižen trosoban stan sa otvorenim pogledom na grad i Frušku goru u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu Pupinova palata; koji se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji u gradu. U blizini....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 400 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 450 €
15.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, dvosoban stan na Sunčanoj padini, u Krivošijskoj ulici. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i lođe. Grejanje je etažno, na gas. Mesečni troškovi niski. Parking ispred zgrade. Stan je odmah useljiv, uz obavezan depozit u visini....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELI POTOK, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dve spavaće sobe, predsoblja, ostave i dve terase. Stan je nedavno renoviran, brzo useljiv i bez većih finansijskih....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 166.000 € na 161.910 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 161.910 €, 46,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 166.000 €
15.05.2026 - 161.910 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, svetao i funkcionalan jednoiposoban stan u modernoj zgradi u Kačerskoj ulici, u mirnom delu Voždovca. Zgrada je uknjižena i ima upotrebnu dozvolu, a stan je spreman za useljenje odmah nakon kupovine. Detalji stana: • Površina: 46,26 m² • Raspored: dnevni boravak,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran dvosoban stan za izdavanje - Zvezdara, Vukov spomenik, 700 euraIzdaje se kompletno namešten i renoviran dvosoban stan na odličnoj lokaciji kod Vukovog spomenika, na Zvezdari. Stan se nalazi na 1. spratu uredne stambene zgrade sa liftom i predstavlja idealan izbor za udoban....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 400 €
19.04.2026 - 370 €
06.05.2026 - 400 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI SA PARKING MESTOM--- Agencijska šifra: 9106665.Izdaje se odličan jednoiposoban stan površine 37m2, koji se nalazi na 5. spratu objekta sa liftom lociranog na Grbavici. Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem je sklopu kuhinja, spavaća soba,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 490 € na 450 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 450 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 490 €
13.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran i izuzetno svetao jednosoban stan površine 34m2 na čuvenom Zemunskom keju, sa impresivnim panoramskim pogledom i pripadajućem parking mestom koje je rampom izdvojeno samo za stanare, idealan je za bračni par ili samce, a pogodan je i za rad od kuće. Stan je kompletno namešten....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 116.000 € na 107.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 107.500 €, 66,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 116.000 €
15.05.2026 - 107.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i kompletno renoviran dvosoban stan površine 66 m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade. Stan se odlikuje odličnim rasporedom prostorija i dvostranom orijentacijom, što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Sastoji se od komfornog....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 246.000 € na 240.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 240.000 €, 82,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 246.000 €
15.05.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Prostran trosoban dupleks u mirnoj i zelenilom okruženoj Paunovoj ulici, u blizini TC i okretnice tramvaja. Stan je uknjižen na 82 m2, mereno ima 90m2. Prvi nivo se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, toaleta i prostrane lođe. Drugi nivo ima 2 spavaće sobe, kupatilo i....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 700 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 750 €
10.04.2026 - 700 €
22.04.2026 - 650 €
29.04.2026 - 900 €
06.05.2026 - 800 €
10.05.2026 - 750 €
13.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan na izuzetnoj lokaciji na Dorćolu. Zgrada okružena sa tri parka. Stan kompletno mamešten, veoma svetao. Funkcionalan sa odličnim rasporedom prostorija. Oko zgrade je slobodan parking. Izdaje se na duži vremenski period. Useljiv od 1. maja. Depozit u visii jedne mesečne kirije.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 275.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 275.000 €, 86,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Savski kej Izuzetan porodični 3.5soban stan u ul. Dr Ivana Ribara, blok 71 na Novom Beogradu. Zgrada okružena zelenilom sa dosta mesta za parking, odmah pored šetališta uz reku Savu. U krugu od par minuta hoda nalazi se okretnica autobusa i tramvaja, što omogućava brzu vezu sa svim....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.800 € na 1.700 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.700 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 1.800 €
13.05.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Ekskluzivan četvorosoban stan – Elixir Garden U ponudi je luksuzan četvorosoban stan u okviru kompleksa Elixir Garden (kondominijum). Stan je funkcionalno organizovan i pruža visok nivo komfora i privatnosti. Struktura: Prostran dnevni boravak Tri spavaće sobe Dva kupatila....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 21)

<< <1> >>