• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv parking do 12 eura/m2 Zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv parking do 12 eura/m2 Zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv parking do 12 eura/m2 Zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv parking do 12 eura/m2 zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 26 nekretnina - prosečna cena 9 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 11 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 12 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 929 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.000 €, 90,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 1.200 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji na Vo��dovcu. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade i ima ukupnu povr��inu od 90m2, uz dodatnu pogodnost privatnog dvori��ta povr��ine 120m2. Stan se izdaje prazan, ��to budu��em zakupcu omogu��ava potpunu slobodu u opremanju....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 550 €
13.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131935, VPR/IV, klima, lift, terasa. LUX BULEVAR EVROPE - 46 m2, na visokom prizemlju. PRAZAN ODMAH USELJIV. Podno grejanje, protočna topla voda. Klima ugradjena. Terasa. Miran i lep. Izdaje se prvi put. Parking mesto obezbedjeno. Depozit obavezan. Odlican za ordinaciju,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 700 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 750 €
10.04.2026 - 700 €
22.04.2026 - 650 €
29.04.2026 - 900 €
06.05.2026 - 800 €
10.05.2026 - 750 €
13.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan na izuzetnoj lokaciji na Dorćolu. Zgrada okružena sa tri parka. Stan kompletno mamešten, veoma svetao. Funkcionalan sa odličnim rasporedom prostorija. Oko zgrade je slobodan parking. Izdaje se na duži vremenski period. Useljiv od 1. maja. Depozit u visii jedne mesečne kirije.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv parking do 12 eura/m2 zadnjih 14 dana pala cena'
650 €
450 €
450 €
 
-8%

Promena cene sa 750 € na 690 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 690 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban penthouse u mirnom delu Filmskog Grada, na opštini Čukarica.Stan ima 60 m2 stambenog prostora i dodatne dve terase, ukupne površine oko 80 m2. Nalazi se na 2. spratu manje zgrade sa svega četiri stana, što pruža dodatnu privatnost....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 750 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 1.000 €
26.04.2026 - 800 €
13.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, renoviran, 2 mokra čvora, klima, lođa, internet, lift, interfon. Odličan, izuzetno svetao stan, na lepoj lokaciji na Novom Beogradu. Sastoji od predsoblja iz koga se ulazi u sve prostorije, velike dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom i izlazom na lođu, manje sobe sa izlazom....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 400 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 500 €
06.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

- Kej, Novi Sad - 41m2, dvosoban stan - doplata za parking mesto 50Eur - odmah useljiv - stan je namenjen isključivo zaposlenim licima Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za sve dodatne informacije, obratite se na 065-800-82-81 ili 066-82-92-500.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 400 €
19.04.2026 - 370 €
06.05.2026 - 400 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI SA PARKING MESTOM--- Agencijska šifra: 9106665.Izdaje se odličan jednoiposoban stan površine 37m2, koji se nalazi na 5. spratu objekta sa liftom lociranog na Grbavici. Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem je sklopu kuhinja, spavaća soba,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 900 €
06.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux sređen, izuzetan stan, kvalitetan, potpuno namešten, dve spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, parking mesto sa fizičkim obezbeđenjem uz doplatu, odmah useljiv. Obavezan depozit u iznosu od 800 eura. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosi od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
08.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan - Autokomanda, Voždovac, 70 m2Izdaje se namešten i funkcionalan stan površine 70 m2 u Vitanovačkoj ulici, u neposrednoj blizini Autokomande, na Voždovcu. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, koja je uredna i dobro održavana.Stan je praktičnog....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac,Vitanovačka Odličan trosoban stan od 70m2 sa 2 mokra čvora, sunčan i svetao jer je dvostran. Na 3 spratu od 8 sa liftom, centralnim grejanjem i dovoljno parking mesta ispred zgdade. Oprema u stanu je sva nova i do sada nekotišćena. Stan ima 3 francuska balkona. Zakupci mogu....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 500 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 550 €
08.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Ozbiljnim, odgovornim, zaposlenim osobama ili bračnom paru, izdaje se namešten lep dvosoban stan u Ohridskoj ulici u Zemunu (na duže vreme). Svetao, jugo-istočno orijentisan. Opremljen novom klimom, novim bojlerom i novom belom tehnikom. Mesečni troškovi su oko 10.000 dinara. Zakupodavac....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 550 €
06.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Momčila Čedića, dvosoban kompleno opremljen stan u privatnoj manjoj zgradi. Ima svoj parking za dva auta, terasu, etažno grejanje i odmah je useljiv Ag. provizija 50% .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 700 €, 77,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.09.2025 - 800 €
16.11.2025 - 700 €
18.03.2026 - 800 €
10.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Svetao, prostran, renoviran i namešten stan u mirnoj voždovačkoj ulici kraj stadiona Sindjelić. Hodnik duž koga su ormani, open space- kuhinja, trpezarija, dnevna soba, kupatilo, 2 spavaće sobe( od kojih je jedna trenutno nameštena kao radna), mali balkon.. Postoji mogućnost dodavanja....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 900 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 1.200 €
01.05.2026 - 1.000 €
10.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja izuzetan duplex stan na atraktivnoj lokaciji – Bulbulder, Zvezdara! Stan se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu opštine Zvezdara, u neposrednoj blizini centra grada, sa odličnom povezanošću i svim neophodnim sadržajima za kvalitetan život.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 350 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 380 €
06.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Miljakovac,Čelebićka ulica,1.0,40kvm,NOV nameštaj,odvojena kuhinja sa trpezarijom+1 soba+ostava+terasa, klima, cg (info stan oko 8000din), klima,renoviran i useljiv stan,parking nije zoniran, 350e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 400 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 450 €
15.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, dvosoban stan na Sunčanoj padini, u Krivošijskoj ulici. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i lođe. Grejanje je etažno, na gas. Mesečni troškovi niski. Parking ispred zgrade. Stan je odmah useljiv, uz obavezan depozit u visini....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 300 € na 270 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 270 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 300 €
10.05.2026 - 270 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan, na odličnoj lokaciji na Kanarevom brdu, kod škole Đura Jakšić. Stan je polunamešten, ima kuhinjske elemente sa ugradnom grejnom pločom. Zgrada nema lift. Grejanje je etažno. Obavezan depozit u visini jedne kirije. Dozboljeni kućni ljubimci. Ispred zgrade....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 2.400 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 2.000 €, 257,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 2.400 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Stajića. Izdvajamo iz ponude stan pozicioniran na prvom spratu porodične vile koja se nalazi na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija za stanovanje, nadomak strogog centra grada, Osnovnog suda, Izvršnog veća, Spensa Ovaj, po strukturi sedmosoban....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 2.700 € na 2.500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 2.500 €, 330,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 2.700 €
10.05.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep. Predstavljamo višenamenski, ulični lokal sa velikim portalima. Ovaj prosto se nalazi u neposrednoj blizini doma zdravlja, poliklinike, osnovne škole, vrtića. Lokal čine dve etaže, prizemlje i suteren. Prizemlje je rezervisano za jednu veliku celinu otvorenog tipa....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 2.700 € na 2.500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 2.500 €, 331,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 2.700 €
10.05.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan višenamenski poslovni prostor u novogradnji na lokaciji Bulevar P. Pavla, u neposrednoj blizini Novella kompleksa. Ukupna površina lokala iznosi 331 m², od čega je 262 m² u prizemlju i 69 m² u suterenu. Zahvaljujući poziciji na uglu dve prometne ulice, lokal ima....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 2.700 € na 2.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 2.500 €, 331,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 2.700 €
08.05.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan noviji lokal ukupne površine 331m2 na dobroj lokaciji na Telepu, novija zgrada u prometnoj ulici. Lokal ima dva ulaza, rezervisana dva parking mesta do lokala i dosta parkinga ispred. Prizemni deo u nivou ulice ima 270 m2 i sav je u portalima na uglu dve ulice. U....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 2.000 € na 1.950 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 1.950 €, 260,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 2.450 €
13.05.2026 - 2.000 €
15.05.2026 - 1.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1582 – 6-soban LUX, dupleks, 260 m2, 1.sprat - POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR centar, okolina ul.Vojvođanskih brigada / Pavla Simića Gornji deo stana – 140 m2 Donji deo stana – 120m2 4 spavaće sobe u gornjem delu stana Veliki dnevni boravak – salon Radna soba 3 kupatila....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 650 €
13.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran, funkcionalan i moderno koncipiran dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija na Novom Beogradu. Izuzetno svetao i nalazi se u neposrednoj blizini Dunavskog keja. Stan je potpuno namešten sa svim šta je potrebno za život, uključujući svu neophodnu....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.000 € na 890 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 890 €, 127,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 1.000 €
10.05.2026 - 890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan za izdavanje Zvezdara Na prvom spratu manje stambene zgrade, završene 2024 za izdavanje stan površine 127m2. Zgrada ima 3 stana. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od: kuhinje, trpezarijsko - dnevnog boravka sa manjom terasom (9m2), predsoblja, 2 spavaće i 1 radne....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 300 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 350 €
06.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prazan dvosoban stan, odmah useljiv. Novija gradnja. Ima parking mesto. U blizini prevoza .......5312 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 50% .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 24)

<< <1> >>