• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv parket

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv parket" pronađeno 243 nekretnina - prosečna cena 2.389 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 370.000 €, 120,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo - Slavonskih brigada 4.0, 120m2 (dve terase 8m2), 2/3, EG, telefon, interfon, dva parkinga Na prodaju izuzetno komforan i moderan, četvorosoban stan u luksuznoj novogradnji, u mirnoj, zelenilom okruženoj ulici, među porodičnim kućama. Trostrana orijentacija –....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2021.,

www.indomio.rs

Obilje dnevne svetlosti i bela boja na zidovima i plafonima čine da se dnevni boravak doslovno kupa u prirodnom svetlu. U dekoraciji boravka upotrebljena je i dekorativna opeka što prostoru daje moderan i jedinstven izgled. Centralno mesto čini raskošna ugaona garnitura sa klupskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 197.000 €, 87,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Telep, troiposoban, 87m² ++|++ Troiposoban stan, nov, useljiv . Nalazi se u kompleksu koji će biti okružen zelenim površinama za igru i rekreaciju. U neposrednoj blizini su svi neophodni sadržaji, škola, vrtić, supermarket i dr. Kvalitet gradnje, termoizolacioni blokovi od prirodnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv parket'
1.000 €
74.800 €
639.000 €
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 172.530 €, 67,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2022.,

www.indomio.rs

Izgradnja, useljiv za 2 meseca. Sigurnosna ulazna vrata, aluminijumska stolarija, parket, pvc stolarija odličan kvalitet gradnje i opreme. Grejanje po utrošku-kalorimetri. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2021.,

www.indomio.rs

Za poslovne ljude, na mirnoj lokaciji nedaleko od centra grada, nudimo Vam luksuzno opremljen stan sa spavaćom sobom. Nameštaj, tehnički uređaji i aparati u stanu su potpuno novi i do sada nekorišćeni. Stan do sada nije useljavan i odmah je useljiv. Klimatizovan, grejanje, KTV, Wi-Fi,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 105.400 €, 62,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, stan strukture 3 soban, povrsine 62m2 na 1. spratu, useljiv, Studenicka ulica. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva liftom. Na podu je banbusov parket, pvc stolarija, ariston bojleri u kupatilu, invertna klima. Projektovani....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 147.500 €, 61,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda – Stan 61 m², Braće Jerković U ponudi je elegantan i izuzetno svetao stan površine 61 m², smešten na trećem spratu uredne stambene zgrade u jednom od najpoželjnijih delova naselja Braće Jerković. Stan odiše toplinom i potencijalom, sa pažljivo osmišljenim rasporedom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 1.500 €, 130,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u kući u Bledskoj ulici koja se nalazi na samom početku ulice Vojislava Ilića. Ceo prostor je jedna celina- dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom koja ima izlaz na terasu, i sa kupatilom. Prostor lako može da se pregradi na dve ili tri sobe ako je potrebno.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 130.000 €, 83,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep kompetno renoviran salonski stan u strogom centru grada, površine 83 m2. U svom sastavu ima trpezariju sa kuhinjom iz koje se ulazi u kupatilo, ostavu i 2 sobe koje su trenutno prolazne ali se mogu odvojiti jer postoji ulaz iz trpezarije u obe sobe. Podovi su parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 685.000 €, 130,00 m2 cca 5270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo na Vračaru, u blizini Hrama Svetog Save, odličan četvorosoban dupleks od 130m2 sa prelepom terasom 14m2. Zgrada dobre novije gradnje, sa liftom i centralnim grejanjem po potrošnji. U stanu stolarija je aluminijum-drvo, hrastov parket. Trostrano orjentisan, svetao. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 200.000 €, 43,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U prodaji je prelep manji stan na Vracaru, Crveni krst. U zgradi stare gradnje koja je odrzavana, sa centralnim grejanjem i liftom. Stan je kompletno veoma ukusno renoviran, Prostorije, dnevna soba sa mestom za kuhinju, spavaca soba sa izlaskom na veliku terasu od 7m2, sa divnim panoramskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 95.000 €, 50,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.indomio.rs

ODLIČAN 2,5 stan na prvom spratu u porodično stambenoj zgradi, sa dvorištem, u blizini Košutnjaka. Stan je u celosti renoviran, bez ikakvih ulaganja i odmah useljiv. Stan ima dve sobe, dve kuhinje, dnevni boravak sa trpezarijom, dva kupatila i veliki hodnik. U kupatilima i kuhinjama....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 269.000 €, 117,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan cetvorosobne strukture na 6. spratu povrsine 117m2, sastoji se od velikog dnevnog boravavka sa terasom, kuhinjom i trpezarijom i tri spavace sobe sa dva kupatila, odvojen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.960 €, 48,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na lepoj lokaciji, izuzetno dobrog rasporeda. U sve prostorije se ulazi iz predsoblja. Nov, niko nije živeo u njemu. Sig.ulazna vrata, PVC stolarija, hrastov parket, odlično kupatilo. Nije potrebno čak ni higijensko krečenje. Odmah useljiv po isplati! .

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 183.000 € na 182.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 182.000 €, 66,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.09.2025 - 178.000 €
26.09.2025 - 183.000 €
06.03.2026 - 182.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Vojvode Stepe, novija zgrada (kod bioskopa) - Lep 2.5 stan CG 66 m2 - Bez lifta 2/2 - Dvostran: sunčan, svetao, topao i sa lepim pogledom - Garderober, ostava, 2 mokra čvora, podrum - Lepo namešten - Spušteni plafoni, parket, PVC prozori, ugradni plakari i kuhinjski elementi - Uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 312.800 €, 92,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan, u novogradnji iz 2024.godine u Primorskoj ulici, u neposrednoj blizini Zire. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva mokra čvora i terase. Oprema stana je vrhunskog kvaliteta: sigurnosna ulazna vrata,....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 200.000 €, 170,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2022.,

www.indomio.rs

Domaćinstvo u Prislonici sa 70 ari okućnice pogodno za seoski turizam. U sklopu domaćinstva je poslovno-stambeni objekat koji je površine u osnovi 170 m2, a spratnosti P+1+Pk. Prizemni deo objekta je poslovni prostor (restoran sa pratećim prostorijama koji ima dugu tradiciju) , a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 215.000 €, 73,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan porodični stan na Konjarniku! Stan je renoviran i odmah useljiv, smešten u kvalitetnoj, čvrstoj i provereno dobroj staroj gradnji, sa visinom plafona od 2,6 m, što prostoru daje dodatni osećaj komfora i prostranosti. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.260 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno nov, tek izgrađen stan u jednom od najperspektivnijih delova Mirijeva. Stan se nalazi u modernoj zgradi visokog kvaliteta gradnje, neuseljavan je i odmah useljiv. Savršen izbor za porodični život ili kao sigurna investicija za izdavanje. Struktura i raspored: Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 368.200 €, 143,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odmah useljiv šestosobni stan u urbanoj vili na Telepu. U ponudi su dva ekskluzivna stana površine 136 m² i 143 m² u mirnoj i elitnoj zoni Telepa, u urbanoj vili vrhunske gradnje. Svaki stan poseduje čak 90 m² krovnih terasa, koje dodatno obogaćuju životni prostor,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 95,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Kalenić - Sredačka 3.5, 95m2 (terasa 7m2), 3/4, TA i kaljeva peć, ostava. Uknjižen salonac u srcu Beograda. Klasičan salonski stan, visina plafona 3,15m. Izuzetno svetao stan, dvostrano orijentisan, istok-zapad i zaklonjen od buke, u jednoj od centralnih ulica na Vračaru.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 210.900 €, 84,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan USELJIV troiposoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj lokaciji. Lokacija je idealna jer se nalazi na svega pet minuta od pešačke zone i centra grada, a blizina obrazovnih ustanova i drugih uslužnih....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 199.000 €, 116,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan sa visokim plafonima,originalnom stolarijom i očuvanim detaljima iz perioda u kojem je građen a kompletno renoviran uz korišćenje najkvalitetnijih materijala.Prostran dnevni boravak povezan sa ostatkom stana.Odvojena spavaća soba sa svojim kupatilom koje je moderno uređeno sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 110.330 €, 71,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra grada, u ulici - Đorđa Zličića. Po ulasku u stan se nalazi hodnik iz kojeg se ulazi u kupatilo (veš mašina, tuš kabina, lavabo) i veoma komforan dnevni boravak sa izlazom na terasu. U....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 197.500 €, 100,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan dupleks, cetvorosobne strukture na 6. i 7. spratu ukupne povrsine 100m2, od toga 75m2 u prvoj etazi dnevni boravak sa terasom, wc, kuhinjom i trpezarijom i tri spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 135.060 €, 52,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2022.,

www.indomio.rs

Izgradnja, useljiv za 2 meseca. Sigurnosna ulazna vrata, aluminijumska stolarija, parket, pvc stolarija, odličan kvalitet gradnje i opreme. Grejanje po utrošku-kalorimetri. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 151.000 €, 59,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Novo naselje, 59m2, stan sa dve spavaće sobe. Na prodaju izuzetno lep i kompletno renoviran dvosoban stan površine 59m², smešten na 7. spratu (nije poslednji) u uređenoj zgradi na Novom naselju. Najbolja ti je ova — najčistija je, zvuči profesionalno i uliva poverenje, a ne zatvara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 194.670 €, 80,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo svetao, dvorišno orijentisan dupleks. Donji nivo 51m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada), jedna spavaća soba, dve terase. Hrastov parket, italijanske sanitarije. Gornji nivo, oko 30m2 sastoji se od malog predsoblja, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 301.000 €, 98,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja direktno od investitora - nov, useljiv četvorosoban stan. Jedna od najtraženijih lokacija u gradu. Pouzdan investitor i izvođač radova - visok kvalitet gradnje - moderan dizajn - dugoročna vrednost i održivost. Smart Home sistem (kotrolisanje roletni, grejanja, video nadzor,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

3,0 Vracar , Hram Sv Save , Dubljanska , 74m2 uknjizena kvadratura , 81m2 merena kvadratura , Vpr / 4 , lift , cg , stan odlicne strukture , perfektna lokacija , orijentisan dvorisno , tih , Alu stolarija , Hrastov parket , izuzetno kvalitetna , lepo odrzavana zgrada , gradnja 2010.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 349.000 €, 70,00 m2 cca 4990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji u samom centru grada, u ponudi je luksuzno renoviran trosoban salonski stan površine 70 m2. Zbog odličnog rasporeda i pozicije, stan je idealan kako za porodično stanovanje, tako i za poslovni prostor ili sigurnu investiciju. Stan je kompletno renoviran najkvalitetnijim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan trosoban stan, u novogradnji, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je useljiv po isplati, nema nikakvih ulaganja, prodaje se kompletno namešten izuzev ličnih stvari. Sigurnosna ulazna vrata, parket, PVC stolarija. Uknjižen 1/1. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 449.000 €, 110,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Hrama Svetkog Save, u ulici Brane Crnčevića (ranije Ohridska), u mirnom i tihom okruženju, nudimo na prodaju luksuzan salonski stan u zgradi iz 1927 godine. Mali broj stanara, sređena fasada i sama unutrašnjost zgrade, uz ovu mirkolokaciju pružiće idealnu nekretninu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 289.000 €, 60,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno lep dvoiposoban stan u samom centru grada, na prestižnoj lokaciji između ulica Kralja Milana i Narodnog fronta. Zgrada ima dva ulaza – iz obe ulice, što stan čini posebno praktičnim i lako dostupnim. Stan je smešten između zgrada, što obezbeđuje potpunu privatnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 350 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u okviru porodične kuće sa zasebnim ulazom, površine 100m2, nalazi se na prvom spratu.Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom , kupatila , hodnika i terase.Po podovima je parket, pvc stolarija, grejanje na toplotne pumpe, posebno strujno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 165.000 €, 148,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor u centru Subotice, poslovni prostor je na prvom spratu i ima 148 m2. Sastoji se od hodnika, sanitarnog čvora, kuhinje, i četiri kancelarije. Grejanje je na struju, podovi su keramičke pločice i parket. Poslovni prostor je odmah useljiv. CB nekretnine, Subotica....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Top lokacija. Odličan, komplet renoviran dvosoban uknjižen stan. Sig.ulazna vrata, pvc stolarija, hrastov parket sija, keramika odlična. Prelepa terasa, stan izuzetno svetao. Poseduje ostavu u sklopu zgrade, a i u stanu. U blizini gradskog prevoza, osnovne škole, vrtića, doma zdravlja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.400 €, 68,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan, blizu Surčinske ulice, na dobroj lokaciji između okrternice 71 i hotela Mar Grani, na pet minuta od javnog prevoza, duplex površine 68m2, koji se nalazi u potkrovlju stambene zgrade, odmah useljiv. Zgrada je u postupku legalizacije. Kupoprodajni ugovor overava javni....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 163.926 €, 78,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Pančevo - Donji grad 3. 5, 78m2 (terasa), 5/5, lift, CG sa kalorimetrima, interfon, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, skola, obdanista, marketa, ugostiteljskih objekata. Izuzetno visok....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u samom centru Subotice 74 m U ponudi je izuzetno lepo održavan i kompletno renoviran stan površine 74 m, smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade u strogoj gradskoj zoni. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, i odmah useljiv. Karakteristike stana: Trosoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 476.000 €, 186,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

NOVA, manja, jako kvalitetno rađena zgrada u mirnoj jednosmernoj ulici na Voždovcu, ulica Borisavljevićeva. Stan je po strukturi petosoban, duplex, na dve etaže. Stan ima četiri spavaće sobe , od kojih su dve dve master sobe sa svojim kupatilima i garderoberima , po jedna na etaži....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 241)