• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv pala cena što manji interfo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv pala cena što manji interfo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv pala cena što manji interfon 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv pala cena što manji interfon 50 m2" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 1.092 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1600 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 700 €
29.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Crvenom krstu. Stan se nalazi u mirnom i uređenom okruženju, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja - škola, prodavnica, gradskog prevoza i ostale infrastrukture. Stan je pažljivo osmišljen i sastoji se....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 580 € na 550 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 550 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 580 €
15.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Šumice | 2.5 stan, 46 m2, odlična lokacija U ponudi je funkcionalan i renoviran stan sa dve spavaće sobe, smešten u mirnom delu Šumica, u blizini MUP-a. Stan je kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem. Tek je renoviran. Svetao, izuzetno funkcionalan.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 166.000 € na 161.910 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 161.910 €, 46,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 166.000 €
15.05.2026 - 161.910 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, svetao i funkcionalan jednoiposoban stan u modernoj zgradi u Kačerskoj ulici, u mirnom delu Voždovca. Zgrada je uknjižena i ima upotrebnu dozvolu, a stan je spreman za useljenje odmah nakon kupovine. Detalji stana: • Površina: 46,26 m² • Raspored: dnevni boravak,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv pala cena što manji interfon 50 m2'
850 €
850 €
470 €
 
-5%

Promena cene sa 440 € na 420 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, VELIKI MOKRI LUG, 420 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 450 €
17.04.2026 - 440 €
08.05.2026 - 420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prijatan dvosoban stan sa terasom u mirnom delu Medakovića 3, na samo 5 minuta hoda od okretnica linija 18, 29, 20 i drugih, što obezbeđuje odličnu saobraćajnu povezanost sa gradom. Nalazi se na 2/2 spratu održavane zgrade iz 2000. godine sa interfonom i video nadzorom. Raspored:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 219.000 € na 213.900 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 213.900 €, 49,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 228.000 €
12.04.2026 - 219.000 €
11.05.2026 - 213.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran jednoiposoban stan na odličnoj i veoma traženoj lokaciji u bloku 11b. Uknjižen, čista papirologija. Pravo visoko prizemlje sa baštom/zelenom površinom ispred samog stana i zgrade koja daje veliki osećaj privatnosti, izuzetno funkcionalan, lako adaptibilan u dvoiposoban....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 800 €
26.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Vračar, Maksima Gorkog Vračar, 2,0, 50m2 + lođa, namešten, nov, I/7, lift, CG, ktv, klima, interfon, video nadzor, recepcija, obezbeđenje 24/7, teretana u zgradi Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji, ugao ulice Maksima Gorkog i Južnog bulevara u neposrednoj blizini svih....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 207.000 € na 199.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 197.000 €
07.11.2025 - 185.000 €
19.11.2025 - 197.000 €
10.12.2025 - 207.000 €
03.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 3.0, 50m2 (lođa), VPR/3, EG-strujni kotao, interfon, podrum Prodaje se renoviran salonski stan u mirnoj ulici. Visina plafona 3m. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, lođa, ostava. Postoji mogućnost....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 500 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 550 €
29.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je 51m2 , namešten, svetao sa funkcionalnim rasporedom. Stan ima CG i klimu. Prostorije: 2 sobe , kuhinja sa trpezarijom , terasa, ostava, kupatilo. Zgrada je u neposrednoj blizini TC Zira, ima interfon i 2 lifta, autobusko stajalište i market Shop&Go. Stan je odmah useljiv....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 182.000 € na 175.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 175.000 €, 53,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 199.900 €
22.04.2026 - 189.000 €
29.04.2026 - 182.000 €
08.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan dvosoban stan za renoviranje, smešten u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, u ulici Jurija Gagarina (Blok 61), na jednoj od najtraženijih lokacija. Stan se nalazi na sedmom spratu uredne višespratnice, koja poseduje putnički i teretni lift, video nadzor....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 650 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 700 €
10.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma, Mirijevski bulevar, 53m2 . 53m2, 3.0, 2/4, klima, terasa, lođa, interfon, telefon, parking, renoviran. Izdaje se svetao, kompletno renoviran stan, na drugom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>