• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv novogradnja najnovije pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv novogradnja najnovije pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv novogradnja najnovije pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv novogradnja najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 800 €
19.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan lep stan za izdavanje - Đeram pijaca, novogradnja Lokacija: Beograd, opština Zvezdara, Đeram pijaca Tip: Stan Kvadratura: 55 m2 Broj soba: 2.5 Sprat: 4. od 6 Grejanje: Etažno na struju (EG) Dostupnost: Odmah useljiv Depozit: Obavezan Tip objekta: Novogradnja Opis: Moderno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 550 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 600 €
01.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Đorđa Markovića Kodera. Nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i strogog centra grada. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Ulično....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BISTRICA, 370 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 400 €
24.04.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 73651, I/III, klima, terasa, novogradnja. Izdaje se stan, 42m2, u novogradnji na Telepu u blizini Bulevara Patrijarha Pavla i Limana 4. Dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, terasa. Postoji mogućnost parkinga u dvorištu. Grejanje na gas, plaća se samo u toku....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 460 € na 440 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 440 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.01.2026 - 460 €
06.04.2026 - 440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.01.2026.,

www.indomio.rs

Nov nameštaj. Stan poseduje dnevnu sobu, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Odmah useljiv. U blizini bulevara, Spensa, Futoške i Limanske pijace. Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za sve dodatne informacije, obratite se se na 0668292224....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 599 € na 500 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 500 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 599 €
19.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Lekino brdo - novogradnja, 1.5 stan, 38 m2 Izdaje se moderan, potpuno namešten jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Lekinom brdu, u mirnoj jednosmernoj ulici bez saobraćaja. Stan se nalazi na 2. spratu manje zgrade sa svega 11 stanova, što pruža dodatnu privatnost i komfor.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 650 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.12.2025 - 700 €
31.12.2025 - 750 €
28.01.2026 - 700 €
22.02.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

NEUSELJAVAN MODERNO OPREMLJEN DVOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9111846. Izdaje se nov, neuseljavan, moderno opremljen dvosoban stan na 1. spratu nove zgrade sa liftom, na Grbavici.  Postoji mogućnost iznajmljivanja parking mesta u iznosu od 50 EUR.Stan....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 800 €
15.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Lux, namešten stan u novogradnji, sa obezbeđenim video nadzorom i sopstvenom teretanom. Kompletno opremljen novom tehnikom i posuđem. Grejanje sa kalorimetrima. Odlična lokacija. 24h obezbeđenje (recepcija). Odmah useljiv. Obavezan depozit. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.350 € na 144.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 144.200 €, 59,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 149.350 €
01.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno komforan i kompletno renoviran dvoiposoban stan, smešten na jednoj od najtraženijih i najpraktičnijih lokacija u Novom Sadu – u blizini Železničke stanice. Ova lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada, dok su Bulevar, Sajam, prodavnice, škole,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 500 €
29.03.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN, NOV, DVOSOBAN STAN SA PARKINGOM NA JULINOM BRDU, POVOLJNO ZA IZDAVANJE! Kontakt: +381668091211 Cena:450 EURA Lokacija: Beograd, Čukarica, Julino brdo Površina: 47 m2 Struktura: Dvosoban stan, koji se sastoji od: - openspace dnevnog boravaka sa trpezarijom; - kuhinje; - Spavaće....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.000 € na 950 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 950 €, 83,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
22.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan za izdavanje na Vidikovcu - 83m2 Lokacija : Beograd - Rakovica - Vidikovac Detalji nekretnine Tip : Stan Površina : 83m2 Broj soba : 3.0 Tip objekta : Novogradnja Stanje objekta : Luksuzan Nameštenost : Potpuno namešten Grejanje : Gas Sprat : Prizemlje (PR)....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs useljiv novogradnja pala cena (97)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>