• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv novogradnja - GoHome agencijska ponuda
  • www.indomio.rs useljiv novogradnja - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv novogradnja" pronađeno 988 nekretnina - prosečna cena 1.296 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1900 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 19 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, 128.750 €, 63,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Ulični lokal 63m Novi Sad Kosančić Ivana PRODAJE SE Lokacija: Bulevar oslobođenja (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Namena prostora: Lokal Kvadratura: 63m2 Nivo u zgradi: Visoko prizemlje Dodatne informacije Kosančić Ivana, Novogradnja Tekst oglasa Oglasavamo prodaju Novi Sad, Kosančić....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 279.000 €, 133,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Živka Davidovića - Prostran, potpuno opremljen stan sa predivnim terasama Na prodaju je izuzetno komforan i svetao stan površine 133 m2 (uknjiženo) , smešten na četvrtom spratu zgrade novije gradnje iz 2004. godine , u mirnoj i prijatnoj ulici na Zvezdari. Stan je potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.850 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan penthaus za izdavanje - kod Beograda na vodi - 100 m2 Površina: 100 m2 Sprat: 7. sprat (poslednji) Grejanje: Centralno Režije: sve komunalije infostan, internet, odrz. zgrade i struja/do iznosa od 70e/ ukupno 320e Depozit: Obavezan Useljiv: Odmah Nameštenost: Kompletno namešten....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, kompletno namešten dvoiposoban (2.5) stan površine 60 m² u centru Novog Sada, u ulici Maksima Gorkog, blizu Keja. Novogradnja, 3/4 sprata, kvalitetna zgrada sa liftom i video-nadzorom. Stan je dvorišno orijentisan — miran i svetao, odlična lokacija. Sastav i oprema:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 700 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na samo par minuta hoda od samog centra grada,izdajemo kompletno renoviran stan,u stanu je potpuno nov nameštaj. Moguća prijava na adresu za strance. Useljiv odmah. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 355.300 €, 98,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119021, I/III, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Novoizgradjeni useljiv stambeni objekat u Šumadijskoj ulici. Stan 98m2 trosoban, poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, dva kupatila, predsoblje koje povezuje sve prostorije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 208.734 €, 55,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan u kompleksu Vojvoda Residence jedan je od poslednjih neprodatih . Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 86,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116968, I/. Izdaje se nov prazan stan, 86m2, u Pupinovoj palati. Idelan za poslovni prostor. Izdaje se isključivo pravnim licima. Useljiv odmah. Depozit u visini kirije. Agencijska provizija 50. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 100%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 128.520 €, 35,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednosoban stan za prodaju u Novom Sadu, u strogom centru, Stari Grad, na izuzetnoj i veoma traženoj lokaciji. Stan površine 35m2 nalazi se u novogradnji, na trećem spratu zgrade sa liftom i predstavlja odličnu priliku za kupovinu nekretnine kako za stanovanje, tako i....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Staro Sajmište, 1.450 €, 73,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se nov luksuzni poslovni prostor kod Arene U ponudi je potpuno renoviran, funkcionalno projektovan kancelarijski prostor na jednoj od najatraktivnijih poslovnih lokacija Novog Beograda – u neposrednoj blizini Arene Prostor je organizovan po principu “Key-Ready Office” – useljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Novi Beograd - Tošin bunar 2.0, 70m2 (lođa) + terasa od 15m2 koja ne ulazi u kvadraturu, 2/11, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor Lux, dvostrano orijentisan i dvosoban stan u novogradnji u elitnom naselju na Novom Beogradu. Postoji mogućnost proširenja još jedne sobe. Izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 40 kvadrata, smešten u mirnom delu Beograda. Stan ima izuzetno dobar raspored prostora sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i hodnika. Stan je legalan i uknjižen, što omogućava sigurnu i brzu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 123.600 €, 39,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban nov stan 39m Salajka Lokacija: Salajka (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Sobnost: Jednoiposoban Kvadratura: 39m2 Stanje objekta: Novogradnja Nivo u zgradi: Visoko prizemlje Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep i funkcionalan stan idealan za parove u potpuno novoj zgradi. Odmah useljiv. Kompletno opremljen: inverter klima, veš mašina, frižider, rerna, ploča za kuvanje, aspirator, sudomašina, mikrotalasna, toster, roletne za elektropodizačima, komarnici. Svi uređaji su novi i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan, potpuno nov dvosoban stan od 52m² u novoj zgradi na traženoj lokaciji u Krfskoj ulici. Stan nikada nije useljavan i namenjen je prvom zakupcu koji želi vrhunski kvalitet stanovanja bez kompromisa. Enterijer je pažljivo projektovan sa fokusom na estetiku, funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 219.120 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan u kompleksu Vojvoda Residence jedan je od poslednjih neprodatih . Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 244.200 €, 79,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na odlicnoj lokaciji u srcu Zemuna i svih sadržaja neophodnih za kvalitetan zivot, nudimo vam stan u novogradnji iz 2025/2026 godine, završen i useljiv. Stan je na poslednjem četvrtom povučenom spratu, dvostrano orijentisan, trosoban po strukturi i sa dve lođe (balkon i lođa). Izuzetno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 154.000 €, 70,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan dvoiposoban odmah useljiv stan u novogradnji na Panteleju, ukupne površine 70 m², smešten na petom spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 219.950 €, 83,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122675, I/II, terasa, novogradnja. Na prodaju četverosoban stan u stambenom kompleksu na Telepu blizu Dunava. Useljiv jul-avgust 2026 godine. Cena je sa PDV-OM i postoji mogućnost povrata PDV-a. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 199.900 €, 52,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mirka Milojkovića, 1/5, uknjižen-Stvarna površina-52m2 , ugovorna površina-51.00m2, Prodaje se dvosoban, potpuno nov stan , opremljen , sa vrhunskom tehnikom I nameštajem u Sunnyville-u u Višnjičkoj banji. Stan se nalazi na prvom spratu i raspolaže odličnim rasporedom - prostrani....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 72.000 €, 36,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Jednoiposoban komplet namešten stan na Zlatiboru,ulica Andrije Jevremovića,novogradnja,mirna i tiha lokacija,oko zgrade dosta zelenila,parking ispred zgrade,stan je na II spratu,ima kuhinju,trpezariju sa dnevnim boravkom, spavaću sobu, kupatilo,terasu,uknjjižen,odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 174.900 €, 55,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130366, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan kao atelje 55 m2,na visokom prizemlju, NOV,useljiv za mesec dana,sastoji se velika dnevna soba sa kuhinjom I trpezarijom, dve spavace sobe i kupatilo,uz stan se obezbedjuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 377.999 €, 96,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U prodaji je izuzetna nekretnina u jednom od najtraženijih i najuređenijih kompleksa na Novom Beogradu - A Blok, u ulici Jurija Gagarina. U pitanju je luksuzan trosoban stan ukupne površine 96 m2, od čega je 61 m2 grejna površina, dok dodatnih 35 m2 čini uređena i ograđena privatna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.999 €, 104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Deluxe sređen stan sa garažom - Vračar Izdaje se izuzetan, luksuzno uređen i veoma komforan stan u kvalitetnoj novogradnji na Vračaru. Stan je nov, neuseljavan i potpuno opremljen vrhunskim nameštajem i tehnikom, sa kompletnim smart home sistemom . Stan se nalazi na 1. spratu zgrade....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 998 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 998 €, 69,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.100 €
15.05.2026 - 998 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

BIG Residences - L uksuzan trosoban stan, novogradnja (Karaburma) Površina: 69 m2 Struktura: 3.0 Sprat: 5/7 Grejanje: Centralno (po utrošku) Stanje: Novogradnja, lux Nameštenost: Potpuno namešten Cena: 1.100 eura mesečno Mesečne režije: oko 150 eura Depozit: Obavezan Useljiv: Odmah....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 154.000 €, 90,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju salonski stan u jednom od najtraženijih delova Niša – Palilula. Stan se nalazi u mirnoj ulici sa puno zelenila, a istovremeno na svega nekoliko minuta peške od centralnih gradskih sadržaja. Lokacija Udaljenost do Obrenovićeve ulice – 7 minuta hoda. U krugu od 200–300 metara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Telep, prodaje se nov odmah useljiv dvoiposoban stan od 60m2, parking u dvorištu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan poseduje parking u dvorištu. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.000 €, 72,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122674, I/II, terasa, novogradnja. Na prodaju četverosoban stan u stambenom kompleksu na Telepu blizu Dunava. Useljiv jul-avgust 2026 godine. Cena je sa PDV-OM i postoji mogućnost povrata PDV-a. Kvalitetna zgrada. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 93.000 €, 36,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Grbavica, Novi Sad. Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju na traženoj lokaciji Grbavici. Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na Grbavici od 36.4 m2. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 468.600 € na 473.800 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 473.800 €, 149,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 503.670 €
19.09.2025 - 468.600 €
25.03.2026 - 473.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Banatić - Sajam. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi petosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u novosadskom naselju Banatić, blizu Sajma, Železničke stanice i Lidla. Pozicioniran na prvom spratu, na kome je jedini i zauzima celu etažu,....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 205.500 €, 96,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

U novijoj gradnji u mirnom delu Niš nalazi se ovaj prostran i svetao trosoban stan koji se izdvaja po retko dostupnoj prednosti – otvorenom panoramskom pogledu ka Suvoj planini i bulevaru Nemanjića. Zbog položaja zgrade i širokog bulevara ispred nje, pogled iz stana ne može biti zaklonjen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 650 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 1.5, toplotne pumpe, 1/5, lift, terasa. Odličan stan u novogradnji na Banovom brdu. Moderno uređen i useljiv od 1.maja. Sastoji se od ulaznog dela sa plakarima, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim delom, spavaće sobe, kupatila i terase. Mogućnost zakupa garažnog....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 145.728 € na 149.450 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 149.450 €, 61,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 145.728 €
06.03.2026 - 149.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129219, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 60,72 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. U zgradi LIFT. U dvorištu je moguće kupiti parking mesto, (15000e) broj mesta ograničen! Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan stan u novoj zgradi na Autokomandi, idealan za one koji traže komfor, uštedu energije i odličnu lokaciju. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa savremenim sistemima grejanja i niskim mesečnim troškovima. Stan je energetski efikasan i poseduje grejanje na toplotne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 700 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, moderno opremljen stan u kompleksu SunnyVille. Sve stvari u stanu su nove. Centralno grejanje, lift, terasa. Odmah useljiv. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 700 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 80272, IV/VII, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking. Izdaje se dvoiposoban stan, 56m2, u širem centru grada, na keju, sa pogledom na Dunav. Kompletno je opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Uz stan se dobija i parking mesto u podzemnoj garaži. Useljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BATAJNICA, 700 €, 107,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Dobro pozicioniran magacinsko poslovni prostor sa šleperskim prilazom i parkingom. Klizna vrata visine 4 m. Mesečno plaćanje, depozit obavezan u visini mesečne zakupnine. Useljiv od 01.11. GREJANJE - Ostalo, sprat PR/PR, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 62404. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlična lokacija kod Hotela Yu, u blizini šetališta. Sređen i kompletno opremljen. Obavezan depozit. Useljiv od 20.02.2026. godine. GREJANJE - CG, sprat 1/5, NOVOGRADNJA ID oglasa: 43077. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130919, IX/X, klima, lift, terasa, nov, novogradnja. Nov stan, funkcionalan, svetao.Stan je potpuno opremljen i namešten novim i modernim stvarima, i električnim uređajima. Veoma je udoban, klimatizovan. CG. Nalazi se na odličnoj lokaciji Odmah useljiv. Više informacija....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114409, PR/III, klima, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Radjeno je etaziranje starog porodičnog objekta i kompletna rekonstrukcija i renovacija. Sada u zgradi ima tri sprata i 8 stanova.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 391.200 €, 163,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna novogradnja na granici Novog Beograda i Zemuna sa urednom dokumentacijom.U ponudi su lokali različitih kvadratura a grejanje centralno sa kalilometrima.Odmah je useljiv. GREJANJE - CG, sprat PR/6, NOVOGRADNJA, INTERFON, POVRAĆAJ PDV-a ID oglasa: 60690. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na samo 200m od Hrama u ulici Stojana Protića u novijoj zgradi nalazi se ovaj prostran stan koji se sastoji od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, potpuno zasebna velika kuhinja, 4 spavaće sobe od koje je jedna master soba sa svojim kupatilom u kojoj je tuš kabina i gardaroberom.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 589-630 (od ukupno 820)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>