• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv lođa najnovije 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv lođa najnovije 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv lođa najnovije 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv lođa najnovije 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 154.000 €, 60,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Miljakovac – 2.5, 60m², dvostrano orijentisan, dve lođe U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m² na Miljakovcu, u ulici Stanka Paunovica Veljka, smešten na 5. spratu uredne stambene zgrade bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 320.000 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Centar - Kondina 2.0, 60m2, 2/7, CG, lift, parking, interfon, telefon, klima, video nadzor. Luksuzan, kompletno renoviran dvosoban stan, u samom srcu Beograda, u mirnoj i tihoj Kondinoj ulici, u delu između Kosovske i Majke Jevrosime. Nalazi se na drugom od sedam spratova....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 260.000 € na 240.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 260.000 €
18.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

U srcu starog Beograda, iznad Cvetnog trga, nalazi se ovaj komforan stan. Lokacija sve govori. Odlična infrastruktura. Pogodan kako za život, tako i kao poslovni prostor, ili za izdavanje Stan je uknjižen, odmah useljiv. Prodaje se sa stvarima. U dobrom, održavanom stanju. Preporuka.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 900 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 1.000 €
10.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj i tihoj ulici na Lionu, između ulica Bulevar kralja Aleksandra i Vojislava Ilića, nalazi se ovaj trosoban stan za izdavanje. Zbog odlične lociranosti, svi infrastrukturni sadržaji, škole, vrtići, Dom zdravlja, parkovi, pozorište, pijaca, kafei i restorani su na pešačkoj udaljenosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvostrano orjentisan namešten stan, dvosoban po strukturi uz maksimalno iskorišćenje prostora . Pored dve sobe ,kupatila , zastakljenih lođa , poseduje ostavu kao i trpezarijsko- kuhinjski deo. Moderno koncipiran i opremljen uz mogućnost dodatnog prilagođavanja zavisno od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan - Hotel Jugoslavija - Zemunski kej, Novi BeogradIzdaje se kompletno namešten, nov i neuseljavan trosoban stan površine 60 m2, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Novom Beogradu, u blizini hotela Jugoslavija i Zemunskog keja, u ulici Bulevar maršala Tolbuhina.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 370 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan na Paliluli u blizini Starog groblja. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Stan je površine 60m2 i sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, izdvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i dve lođe od....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 129.500 €, 60,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan svetao, izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan i prostran porodičan dvoiposoban stan u mirnom, zelenom delu Borče. Moderno je renoviran i spreman za useljenje odmah. Stan je površine 52m2 i lođa je 8m2 ukupno 60m2. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 300.000 €, 60,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kondina, 2/7, cg, uknjižen-Stvarna površina-60m2 , ugovorna površina-55.00m2, Retko u ponudi! U ponudi kompletno renoviran stan sa najkvalitetnijim materijalima. Odmah useljiv, uknjižen. Nalazi se na odličnoj lokaciji, zapadno orijentisan. Ima svoje parking mesto u dvorištu zgrade,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 630 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

HRAM SVETOG SAVE, VRAČAR – TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi odličan, kompletno renoviran i namešten trosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Vračaru, u blizini Hram Svetog Save. Stan je veoma miran, tih, topao i funkcionalnog rasporeda,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs useljiv lođa 60 m2 (54)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?