• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv 50 m2 što skuplji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs useljiv 50 m2 što skuplji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv 50 m2 što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv 50 m2 što skuplji" pronađeno 745 nekretnina - prosečna cena 974 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1600 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VALJEVO, 94.000 €, 47,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

U potpuno novom, ambijentalno uklopljenom apartmansko-poslovnom objektu, nudimo vam odmah useljiv apartman sa građevinskom dozvolom, na 150m udaljen od hotela "CRNI VRH", u blizini maksija i autobuske stanice. Objekat je obezbeđen liftom a apartman je na trećoj etaži od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.960 €, 48,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na lepoj lokaciji, izuzetno dobrog rasporeda. U sve prostorije se ulazi iz predsoblja. Nov, niko nije živeo u njemu. Sig.ulazna vrata, PVC stolarija, hrastov parket, odlično kupatilo. Nije potrebno čak ni higijensko krečenje. Odmah useljiv po isplati! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan dvosoban stan na najlepšem delu Nove Detelinare. Odličnog raporeda, bez ulaganja,odmah useljiv. Za svaku dodatnu informaciju kontaktirajte našu agenciju. .

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 92.000 €, 48,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najlepših lokacija na Divčibarima u blizini centra – na vidikovcu, nalazi se zgrada sa apartmanima. Apartman od 48+18 terasa sa jedinstvenim pogledom na okolinu. Pozicija apartmana je visina prvog sprata. Podno grejanje, struja, voda, blind vrata, električne roletne.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.640 €, 52,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.indomio.rs

Delimično renoviran, prazan i odmah useljiv stan na delu Novog Naselja koji u svom okruženju ima sve potrebne sadržaje za normalan život. Iznad stana se nalaze tavanske prostorije. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1002882 .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 90.000 €, 51,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Dobar dvosoban stan sa gradskim centralnim grejanjem,blizina centra,marketa,doma zdravlja,skole ,vrtica,useljiv.. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 89.900 €, 47,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Zlatiboru, u neposrednoj blizini hotela Palisad, idealan kako za odmor i uživanje, tako i kao investicija za izdavanje. Stan je površine 47m2, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase sa lepim pogledom na okolinu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.000 €, 50,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju duplex stan – Petrovaradin Prodaje se funkcionalan dvoetažni stan površine 50 m², sa dva privatna parking mesta (jedno se trenutno izdaje za 50€ mesečno). Nalazi se u mirnoj, dvorišno orijentisanoj zgradi iz 2011. godine, u srcu Petrovaradina. Struktura stana: Dnevna soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.500 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajem izvanredan ulično orijentisan dvosoban stan u Gogoljevoj ulici. Odvojena kuhinja sa prozorom, ostava u kuhinji, u sve prostorije iz hodnika, izlaz na terasu iz obe sobe Novogradnja, uknjižen, useljiv po dogovoru. Potrebna higijenska ulaganja.Vredi pogledati.(Bomil nekretnine,....

 
 
 
  Stan, IRIG, 87.000 €, 46,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dvosoban, uskoro useljiv stan, u centru Vrdnika u prvoj lameli kompleksa Central Park. Sadrži sve neophodne sadržaje za komforan život u svom okruženju. U to spadaju: supermarketi, lokali, teretana, bazen i spa centar, dečije igralište, škola, zdravstvena stanica Svaki....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 50,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2024.,

www.indomio.rs

Stan je odmah useljiv i sav zatečeni nameštaj ulazi u cenu stana. Stan se sastoji od hodnika iz kok se ulazi u sve ostale prostorije, kupatilo, veliku spavaću sobu i prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom iz kog se izlazi na terasu sa panoramskim pogledom. Stan je svetao....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 53,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Nov Trosoban namešten stan na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci koji se nalaze na oko 1.200m od Centra. . . . prazne ili komplet nameštene spremne za korišćenje ili rentiranje.Ovaj stan od 53m nalazi se u Konaku 29 na III spratu bez lifta,kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.000 €, 47,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115140, PSUT/, uknjižen, novogradnja. Prodajem odličan nov dvosoban stan u Preradovićevoj ulici u polusuterenu . Stan je odrađen sa vrhunskim materijalima i veoma kvalitetno. Odmah useljiv. U ceni je kompletan nameštaj koji je potpuno nov. Odmah Stan je odličan za život....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.400 €, 51,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komplet renoviran stan sa prelepim pogledom na Novi Sad! Prodaje se komplet namešten, odma useljiv. Blizina škola,vrtića, autobuskih stajališta, marketa, šetališta. Ako tražite tako nešto, na pravom ste mestu! Ne propustite priliku i pozovite nas za više informacija, ili svratite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 82.400 €, 53,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan dvoiposoban stan, nadomak Telepa i Bulevara patrijarha Pavla. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije, nisu potrebna nikakva ulaganja. Stan je uknjižen i useljiv po isplati. Preporuka. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 50,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2024.,

www.indomio.rs

Prelep stan u centru Zlatibora, Erska ulica, neposredna blizina jezera, Lidla Kompletno opremljen od poda do plafona. Vlasnik je stan sređivao za sebe po najvišim standardima. Vaše je samo da unesete ličnu garderobu i uselite se u ovaj prelep prostor. Smešten je na prvom spratu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 80.000 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 85.000 €
13.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 83.000 € na 80.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 80.000 €, 46,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 95.000 €
01.08.2025 - 90.000 €
23.01.2026 - 87.000 €
06.03.2026 - 83.000 €
01.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 46m2 u strogom centru Subotice, u ulici Vladimira Nazora, na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je uknjižen, kompletno namešten i odmah useljiv. Nalazi se na odličnoj lokaciji – idealno za život, ali i kao investicija za izdavanje. -....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 77.870 €, 54,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan nov useljiv, sa pdv-om. Sigurnosna vrata, pvc stolarija, hrastov parket. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.250 €, 46,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Subotička. Predstavljamo uknjižen dvoiposoban stan koji je pozicioniran na odličnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini škole, vrtića, Bulevara patrijarha Pavla, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata.. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 75.000 €, 53,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.indomio.rs

Kuća-vikendica na prodaju-Krčedin, Inđija Agencija Gold nekretnine, predstavlja na prodaju kuću-vikendicu, površine 53 m2, dvoiposobne strukture, na placu površine 1000 m2, u uređenom vikend naselju u Krčedinu, sa lepim pogledom na Dunav. Objekat je uknjižen i odmah useljiv, što kupcu....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 75.000 €, 47,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan, kompletno renoviran dvoiposoban stan u Erdogliji. Struktura: hodnik, dve spavaće sobe, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, degažman, kupatilo. Stan je kompletno renoviran, i useljiv bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Zamenjeni podovi, keramika u kuhinji....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova, ulica Mijaila Jevremovića. Luksuzan namešten dvosoban apartman površine 52m² na prvom spratu. Podno grejanje, klima, internet, KATV, telefon. Apartman se nalazi na samo 2km od centra Zlatibora, pogodan je za boravak porodice , ali i kratkoročno izdavanje. Budući....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 73.000 €, 54,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu, naselje Bresnica.Na parceli od 2,4 ara nalazi se objekat od 54m2 koji je useljiv, kao i pomoćni objekti u površini od 29 m2. Kuća je na 10tak minuta do Centra. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 72.300 €, 52,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan ima odičan raspored i orjentisan je na dvorišnu (mirnu) stranu, kvalitetno renoviran za sopstvene potrebe (voda, struja, kupatilo, kuhinja, sigurnosna vrata, unutrašnja i spoljna stolarija). Bez dodatnih ulaganja,brzo useljiv.(Novi Sad,Grbavica,Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 46,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan, dvosoban, uknjižen stan. Nalazi se na odličnoj poziciji, blizina škole, vrtića, marketa, autobuskog stajališta. Stan uknjižen 1/1, odmah useljiv. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Novogradnja, VREDI POGLEDATI**** .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.000 €, 50,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Prodajem stan u parku Vrnjacke Banje zgrada ima lift kompletno sve novo po vrlo povoljnoj ceni Stan je u osnovi 35m2 sa spavacom sobom od 15m2 na galeriji. Cena stana je 69.000 evra uknjizen odmah useljiv. Parking u okviru dvorista zgrade. U objektu postoji recepcija tako da je izuzetno....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 69.000 €, 46,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u samom centru Mladenovca, na izuzetnoj lokaciji u ulici Janka Katića. Stan je na trećem spratu u petospratnici sa liftom. Zgrada žute fasadne cigle. Po strukturi je jednosoban, površine 46m2 i sastoji se od ulaznog predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, sobe, komotnog....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 68.000 €, 53,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan kod tehničke škole sa garažom površine 12m2 i podrumom od 10m2. Sastoji se od većeg dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, ostave, terase, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Stan je odmah useljiv bez ikakvog ulaganja Nova unutrašnja i spoljna stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 67.800 €, 47,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan, pregrađen u dvoiposoban, ulična strana, odmah useljiv, uknjižen 1/1., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052671 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 67.500 €, 49,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten stan površine 49m², u prizemlju sa zasebnim ulazom, u neposrednoj blizini Akva parka. Stan je izuzetno funkcionalan, svetao i prijatan za boravak. Idealan je za život starijih osoba – bez stepenica, lako dostupan, mirno okruženje. Odličan raspored prostorija,....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 67.000 €, 51,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novo na tržištu! U prilici smo da vam ponudimo stan koji se nalazi u samom centru Vranja, na prestižnoj adresi Dr. Dimitrija Jovčića 16. Ovaj komforan stan od 45 kvadratnih metara je odmah useljiv i pruža idealan prostor za udoban, urbani način života.Stan se nalazi na 3.spratu,od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 65.900 €, 50,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Železnička Stanica,klasičan dvosoban stan kompletno renoviran i odmah useljiv. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051417 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 63.900 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam prelep dvosoban, renoviran stan 48m2, plus podrumska prostorija 9m2. Uknjižen 1/1. Stan se prodaje komplet sa nameštajem i tehnikom. Ono što je prednost, jeste da se stan nalazi u mirnom delu grada, zgrada ograđena zelenilom ispred koje uvek imate mesto za parkiranje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 62.000 €, 52,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novogradnja sa građevinskom dozvolom, velika terasa na koju se izlazi iz stana nije ušla u kvadraturu, plaćena naknada Direkciji za građevinsko zemljište, prazan,useljiv. .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 61.000 €, 52,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u Jagodini, idealan za razne delatnosti. Nalazi se na dobroj lokaciji, lako pristupačan i vidljiv. Lokal je funkcionalan, poseduje sanitarni čvor, veliku izlogu i odličan raspored. Mogućnost više namena – kancelarija, butik, frizerski salon, studio ili manja radnja.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan dvosoban, svetao stan u glavnoj ulici Mladenovac (Kralja Petra ) od 50m2. Stan je odlično saobraćajno povezan, kako sa Beogradom tako i u lokalu. Brzo useljiv. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon br. 2 Radmila .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 60.000 €, 49,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan na Petlovom Brdu, stan je 1.5, površine 49m2, a funkcioniše kao 2.5. Od prostorija stan ima predsoblje, dnevnu sobu, kuhinju i trpezariju, kupatilo, dve manje sobe i lođu koja je zastakljena. Stanje izvorno, ali održavan, okrečen, odmah useljiv Agencijska....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 59.500 €, 47,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar 1 mesna zajednica u Subotici . Prodaje se dvosoban stan od 47 kvm ( salonac ) u dvorišnom delu zgrade , bivša zubna ordinacija . Stan je renoviran u potpunosti 1994. godine . Nova instalacija struje , vode , kanalizacije , kupatila i kuhinjske niiše. Postavljene su nove keramičke....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 59.000 €, 50,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja jako funkcionalnog jednoiposobnog stana, u novijoj zgradi. u polusuterenu. U stanu ostaje u ovoj ceni ugradna kuhinja. Stan je brzo useljiv. U neposrednoj blizini se nalaze infrastukturni objekti neophodni za kvalitetan život. Market u samom naselju, manja radnja koja radi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 56.860 €, 46,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2022.,

www.indomio.rs

Prestavljamo Vam idealan stan u odličnoj zgradi. Uknjižen 1/1, odmah useljiv. Stan je idealnog rasporeda. Ne propustite ovu zaista fenomenalnu priliku da obezbedite sebi povoljanu nekretninu na Grbavici. Naša preporuka. .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan nalazi se u naselju Ruža Šulman, površine 49m2, na četvrtom spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase.Stane je renoviran i postoji mogućnost prodaje sa kompletnim nameštajem.Grejanje na TA....