• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv što veći zadnjih 14 dana do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv što veći zadnjih 14 dana do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv što veći zadnjih 14 dana do 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv što veći zadnjih 14 dana do 50 m2" pronađeno 387 nekretnina - prosečna cena 660 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 956 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 650 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno opremljen stan sa galerijom na par minuta hoda od TC Rajićeva. Odmah useljiv. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan u mirnom delu Vračara. Stan se nalazi u prizemlju uredne zgrade sa ukupno 5 spratova, funkcionalno je organizovan i sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, toaleta, ostave i terase. Opremljen je svim neophodnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u novijoj zgradi u naselju Retenzija, u ulici Radnička, na odličnoj lokaciji između Zemunskog keja i centra Zemuna.Stan površine 55 m2 nalazi se na 1. spratu zgrade sa liftom i video nadzorom. Orijentisan je ka mirnoj dvorišnoj strani, veoma....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv što veći zadnjih 14 dana do 50 m2'
450 €
155.000 €
550 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi odličan luksuzan stan na atraktivnoj lokaciji – TC Stadion, Voždovac. U ponudi je komforan stan površine 58m², potpuno opremljen i odmah useljiv. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan dvosoiposoban stan od 55m², smešten u mirnom delu Kumodraža, u ulici Vojvode Stepe, na samo nekoliko koraka od okretnice autobusa 25P. Stan se nalazi na 1. spratu manje i uredne zgrade. Stan je bez dodatnih ulaganja i odmah useljiv, uredno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

- Nov do sada neuseljavan stan na Telepu. - Stan je jednoiposoban i potpuno namešten. - Poseduje: dnevnu sobu, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo i terasu. - Odmah useljiv. Cena zakupa iznosi 500e + depozit + posrednička naknada u visini od 50% Za sve dodatne informacije, obratite se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan u novogradnji na odličnoj lokaciji. Dobro povezan sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini su Maxi, pošta, zdravstvene i stomatološke ordinacije, brojne zanatske radnje i kiosci brze hrane. Zgrada je nova, uredna, održavana, sa interfonom i liftom. Stan je luksuzno sređen,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SURČIN, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i funkcionalan stan u kući sa posebnim ulazom, u visokom prizemlju, u mirnom delu Surčina. Stan ima 55 m2 i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom po open space konceptu, odvojene spavaće sobe, kupatila i velike zajedničke terase. Stan je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.300 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, Somborski Bulevar (Bul. Sv. Pantelejmona) pored Novog trznog centra Strada koji se gradi i Lidla Stan od 55,15m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinja i trpezarija, komforna terasa koja ima balkonska vrata i iz kuhinje i iz dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Nikolaja Gogolja, polunamešten, može i PP, okrečen. Struktura: dnevna soba, terasa, kuhinja, trpezarija-koja može biti kao druga manja soba, kupatilo, spavaća soba. Može se iznajmiti i za poslovni prostor, ne primaju se kućni ljubimci. Odmah useljiv. ID: 15144 Dragica Mrkobrad 0638269709....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 275.000 €, 55,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo luksuzan dvosoban stan u prestižnom Wellport kondominijumu. Mirna luka na Novom Beogradu. Savršena prilika za porodični život na odličnoj lokaciji. Zelene površine, dečija igrališta, vrhunska bezbednost 24/7 recepcija, blizina svih sadržaja (šoping, vrtići, škole, auto-put).....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen trosoban stan na Banovom brdu, u mirnoj ulici u blizini Ada Mola, Ade Ciganlije i Košutnjaka. Stan se nalazi na 1. spratu moderne novogradnje sa liftom i prostire se na 54 m2.Stan nikada nije bio useljavan i kompletno je opremljen novim, kvalitetnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 750 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Strogi centar grada - Pešačka zona, ulica Njegoševa. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten jednoiposoban stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji - u pešačkoj zoni. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 750 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Viva Residences, novogradnja 2026 sa garažom, koja se doplaćuje 100 EUR/mesec, ukoliko je potrebna. Stan je potpuno nov i nekorišćen, sve stvari su nove, (biće postavljen nov TV u dnevnoj sobi) sunčan i svetao, odmah useljiv, izdaje se isključivo na duži period zakupa. ID: 15023 Aleksandar....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je na najboljoj lokaciji u Filmskom gradu. Zgrada kvalitetna - od bele fasadne cigle. Stan kompletno namešten, funkcionalan, sa odličnim rasporedom prostorija, svetao i odmah useljiv. Svi neophodni sadržaji za kvalitetan život: crkva, prodavnice, kafići, Košutnjak. Za svaku preporuku.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 550 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan dvosoban stan površine 54m2 u ulici Jovana Cvijića. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika, ostave i terase Nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom. Dvorišno orijentisan Garaža površine 20m2 i uračunata je u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada okružena zelenilom, kod okretnice autobusa 30. Stan na idealnom prvom spratu sa liftom, jugozapadno orijentisan sa pogledom na zelenilo. Izvorno stanje, što omogućava novom vlasniku da ga prilagodi sopstvenim potrebama. Odmah useljiv, moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Filmski grad - Miloja Zakića 2.0, 54m2 (lođa 4m2), CG, lift, VPR/5, telefon, interfon, parking U prilici smo da vam ponudimo veoma funkcinalan i svetao dvosoban stan, površine 54m2. Stan je renoviran. Od prostorija poseduje dnevni boravak, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu naselja bez buke i sa puno zelenila, stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i trpezarija sa izlazom na lođu, spavaća soba i kupatilo. Stan je u izvornom stanju što omogućava....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen dvosoban stan površine 54m² u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade i predstavlja odličan izbor za sve koji traže moderan i funkcionalan prostor na atraktivnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 170.980 €, 54,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i izuzetno dobro organizovan stan na atraktivnoj lokaciji, idealan kako za porodični život tako i kao investicija za izdavanje. Stan se odlikuje odličnim rasporedom prostorija i maksimalno iskorišćenim prostorom. Poseduje dve komforne spavaće sobe, prostran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan za izdavanje svega par minuta udaljen hodom od zgrade stare Narodne skupštine, sa jedne strane u blizini Terazija i Knez Mihailove, a sa druge se stize do Vračara i Krunske ulice. Ovaj funkcionalan dvosoban stan za izdavanje se nalazi na prvom spratu salonske zgrade bez....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stanka Paunovi��a Veljka, vp/-, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-53m2 , ugovorna povr��ina-53.00m2, Renoviran, lux, dvosoban stan, opremljen i name��ten na Miljakovcu. Stan je u blizini prevoza, prodavnica, ��kola, okru��en zelenilom. Useljiv, za svaku preporuku. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 500 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan jednoiposoban stan u mirnom delu naselja Braće Jerković , nedaleko od Stadion Shopping Center . Stan se nalazi u manjoj porodičnoj zgradi i predstavlja idealan spoj privatnosti, komfora i mirnog okruženja. Ušuškan i veoma prijatan za život, kompletno je moderno opremljen....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 117.000 € na 111.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 111.000 €, 53,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 117.000 €
08.05.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132006, I/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo održavan stan u Molerovoj ulici, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Stan je odmah useljiv i nalazi se u mirnom delu zgrade sa pogledom na dvorište, što pruža dodatni mir i privatnost. U blizini se nalaze osnovne i srednje škole, fakulteti, marketi,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, na fantastičnoj lokaciji u odličnoj novijoj zgradi izdaje se polu namešten dvoiposoban stan od 53m2. Stan je pogodan za stanovanje kao i za poslovni prostor kancelarijskog tipa (uz mogućnost iznošenja postojećeg nameštaja). Nalazi se na prvom spratu. Dvorišno je orijentisan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 300 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, dvosoban stan 53m2 na Staroj Detelinari, Braće Mogin ulica, 1. sprat, nema lift. Stan ima terasu, kuhinja odvojena, useljiv od 01.06. Cena 300eu+depozit 300eu. Agencijska provizija 50% od cene stana. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 300 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Detelinara Iznajmljujemo dvosoban stan na Staroj Detelinari. Useljiv od 01.06.2026. Kucni ljubimci nisu dozvoljeni. Kontakt - 063446559 Šifra - 9107037 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, prostran, renoviran dvosoban stan u zgradi iz 2010. godine na odličnoj lokaciji, odlično povezan saobraćajem sa svim delovima grada. Namešten i opremljen novim stvarima. Depozit obavezan. Kućni ljubimci nisu dobrodošli. Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 124.800 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Stan se nalazi na drugom spratu novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarija pregrađene šankom, dnevne sobe , spavaće sobe sa izlazom na terasu i kupatila. Stan je istočno orjentisan, nalazi se u centru grada....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 102.000 €, 52,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u centru Surčina površine 52m2 sa terasom. Stanu je potrebno kompleto za renoviranje. Stan ima komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju sa izlaskom na veću terasu, hodnik, manju trpezariju, veće kupatilo i veću spavaću sobu. Na podu su lamelni parketi, drvena stolarija.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mate Milo��evi��a, 1/5, cg-gas, uknji��en-Stvarna povr��ina-52m2 , ugovorna povr��ina-52.00m2, Izdaje se kompletno name��ten dvosoban stan u odli��noj zgradi novije gradnje, sa liftom. Grejanje: cg-gas. Postoji parking ispred zgrade. Stan je svetao, renoviran i odmah useljiv, idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 950 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se Stari grad – Gospodar Jovanova – Renoviran trosoban stan polunamešten stan na jednoj od najlepših lokacija u Beogradu. Stan je upravo renoviran, odmah je useljiv i nudi savršen mir u samom centru grada. Osnovne karakteristike: Stan je po strukturi trosoban. Poseduje veoma....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 199.900 €, 52,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mirka Milojkovi��a, 1/5, uknji��en-Stvarna povr��ina-52m2 , ugovorna povr��ina-51.00m2, Prodaje se dvosoban, potpuno nov stan , opremljen , sa vrhunskom tehnikom I name��tajem u Sunnyville-u u Vi��nji��koj banji. Stan se nalazi na prvom spratu i raspola��e odli��nim rasporedom - prostrani....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan u ulici Stanoja Glavaša, na svega nekoliko minuta hoda od Palilulske pijace i centra grada. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredno održavane zgrade i predstavlja odličan izbor za pojedince, parove, studente ili manje porodice.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 390 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor Sajmištu površine 52 m². Stan je polunamešten i odmah useljiv, što ga čini praktičnim izborom za brzo useljenje. Struktura stana je 2.5, a nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno pet spratova. U stanu su već postavljeni kuhinjski elementi i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten stan površine 52–52,5 m2, u ulici Narodnog fronta 24, na 3. spratu od ukupno 8, u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži period. Stan je izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN PET FRIENDLY STAN KOD SOCIJALNOG---Agencijska šifra: 9108432.Izdaje se lepo namešten dvosoban stan na 3. spratu zgrade sa liftom kod Socijalnog. U stanu su dozvoljeni kučni ljubimci.Stan je useljiv odmah.Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiv i kompletno opremljen stan izdaje se u Belvilu, u neposrednoj blizini prodavnica, pekare, vrtića i marketa. Stan se sastoji iz dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe i terase. Površina stana iznosi 52m2. Po dodatnoj ceni od 100€ može se iznajmiti garažno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 950 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan stan na 10 minuta peške od centra grada sa prelepom terasom od 32m/2. Zgrada poseduje lift. Useljiv odmah. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 950 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano