• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv što veći 70 m2 do 18 eura/m - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs useljiv što veći 70 m2 do 18 eura/m - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv što veći 70 m2 do 18 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv što veći 70 m2 do 18 eura/m2" pronađeno 339 nekretnina - prosečna cena 11 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 17 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 18 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • opremljen
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 800 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i namešten trosoban stan u Bloku 21 kod UšćaIzdaje se moderno sređen i funkcionalan trosoban stan površine 68 m2 u Bloku 21 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu održavane zgrade od ukupno šesnaest spratova, koja poseduje nove liftove i video nadzor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 790 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - Prostran Novi Stan na Zvezdari sa GaražomOtkrijte ovaj konforan, veliki i dobro osvetljen stan u novogradnji, idealan za porodice. Ovaj luksuzno opremljen stan ima dve spavaće sobe, dva kupatila i dve terase, što omogućava dovoljno prostora i privatnosti za sveIstaknute....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i namešten trosoban stan u Oblakovskoj ulici, u mirnom delu grada sa odličnom povezanošću prema autoputu i centralnim gradskim zonama. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade bez lifta i predstavlja dobar izbor za udoban porodični život ili dugoročan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 650 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123964, I/IX, klima, lift, renoviran. Komforan i funkcionalan stan, veoma svetao. Poseduje tri sobe, čajnu kuhinju, kupatilo predsoblje i lođu Stan se izdaje prazan za poslovni prostor. Klimatizovan, CG. Nalazi se na super lokaciji u blizini Arene, Merkatora, Opštine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 650 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan kod "OŠ"Učitelj Tasa, cg,5 sprat, NišIzdaje se stan na Trgu učitelj Tasa.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.Ukupna površina stana je 68m2 i nalazi se na petom spratu u zgradi sa dva lifta.Stanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdeje se na dvosoban stan u Ulici Gavrila Principa, ispod Zelenog venca, na period od minimum godinu dana. Stan poseduje dve kaljeve peći koje imaju ugrađene grejače i rade na struju. Stan poseduje i inverter klimu. Useljiv od 1.aprila. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 600 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma LEP stan, kompletno renoviran, na Duvaništu, u lux kompleksu Magdon, na trećem spratu, IZDAJE se kompletno namešten. Stan je sredjivan u predhodnoj godini, namešten u fulu i kao takav se izdaje. Sastoji se iz dnevnog boravka koji je povezan sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN TROSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra 9112387.Kompletno namešten trosoban stan koji se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom, koja se nalazi na Novoj Detelinari, u ulici Hadži Ruvimova i dvorišno je orijentisan. U dvorištu zgrade je slobodan parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 500 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo odmah useljiv dvoiposoban stan u Novom Sadu, u blizini keja. Za više informacija pozovite 0668442266. Gold nekretnine-Vaš siguran partner za nekretnine Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 500 €, 68,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN POSLOVNI RPOSTOR - NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9112669.Izdaje se prostran poslovni prostor od 60m2, koji se sastoji od velike sobe, odvojene kuhinje, manje sobe sa mogućnošću ugradnje male kuhinje u njoj, 2 kupatila, hodnika i terase. Prostor se nalazi na 1. spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PROSTRAN DVOSOBAN PRAZAN STAN, PET FRIENDLY - NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9112668.Izdaje se prostran dvosoban stan od 60m2, koji se sastoji od velike sobe, odvojene kuhinje, manje sobe sa mogućnošću ugradnje male kuhinje u njoj, 2 kupatila, hodnika i terase. Stan se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan i renoviran trosoban stan kod crkve Svetog Luke. Stan se nalazi na 14. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 68m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 450 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112996, III/, klima, lift. Izdaje se namesten trosoban stan (namestaj nije nov), na trecem spratu izmedju socijalnog i zeleznicke stanice. Stan ima dve spavace sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, toalet i kupatilo su odvojeni, unutrasnja terasa je prepravljena u ostavu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Moderan stan u novoj zgradi kvalitetne gradnje, u širem centru grada, u mirnom kraju i okruženju bez buke. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade. Po strukturi je dvoiposoban, a sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i prostrane terase sa koje se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 350 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prazan trosoban stan na TOP lokaciji, Liman 1, ulica Veljka Petrovića, površine 68m2. Stan se izdaje prazan. U blizini fakulteta, Promenade, Štranda, keja, škole, vrtića Odlična povezanost linijama gradskog prevoza. Odmah useljiv, Potreban depozit u visini kirije, agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 350 €, 68,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prazan trosoban stan za tihe poslovne delatnosti na TOP lokaciji, Liman 1, ulica Veljka Petrovića, površine 68m2. Prostor se izdaje prazan. U blizini fakulteta, Promenade, Štranda, keja, škole, vrtića Odlična povezanost linijama gradskog prevoza. Odmah useljiv. Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 350 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep stan, na Duvaništu, dvoiposobne strukture, površine 68 kvm, grejne površine plus tersa, na visokom prizemlju, IZDAJE SE kompletno namešten.Stan je odmah useljiv, očuvan i dobrom stanju, sve prostorije nameštene. Stan se nalazi na odličnom mestu na Duvaništu, u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 300 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

NOV TROSOBAN STAN SA PARKING MESTOM, SAM POČETAK ADICA---Agencijska šifra 9112421.Nov trosoban stan koji se nalazi na visokom prizemlju nove zgrade. Lociran u mirnoj, tihoj i lepoj ulici na samom početku Adica. Parking mesto obezbeđeno. Odmah useljiv.Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 1.100 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, nekorišćen dvosoban stan površine 67 m2, smešten na prvom spratu moderne novogradnje u kompleksu Park 11, u ulici Aleksinačkih rudara, na atraktivnoj lokaciji u naselju Trešnjin cvet na Novom Beogradu.Stan je moderno opremljen i funkcionalnog rasporeda, a sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.000 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan 67 m2 Bulbulder ZvezdaraIzdaje se svetao i funkcionalan stan površine 67 m2 u ulici Stjepana Ljubiše, naselje Bulbulder, opština Zvezdara, Beograd. Stan se nalazi na 3 spratu novogradnje sa ukupno 5 spratova. Nije poslednji sprat. Zgrada poseduje lift i interfon.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Novom Beogradu, u Bloku 11, u ulici Aleksinačkih rudara, nalazi se ovaj dvosoban stan za izdavanje. Smešten je na četvrtom spratu novogradnje, koja poseduje dva lifta i video nadzor. Lokacija u Bloku 11 pruža odličan pristup gradskim sadržajima. U neposrednoj blizini nalaze se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Kalemegdana I Studenskog trga, u srcu Starog Dorćola, nalazi se ovaj funkcionalan, svetao I prostran stan.Po strukturi je 3.0, poziciniran dvostrano. Nalazi se u mirnoj zgradi , okruženoj zelenilom I svim sadržajima potrebnim za komforan život. Prostorije – predsoblje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan 67m2 sa terasom, funkcionalan raspored, komforne i svetle prostorije, dnevni boravak, trepezarija, kuhinja, spavaća soba, terasa i kupatilo. Stan kompletno opremljen na odličnoj lokaciji u samom centru grada, odmah useljiv. Odličan stan na odličnoj lokaciji za svaku preporuku....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dimitrija Tucovića, 3/5, eg-Stvarna površina-67m2 , ugovorna površina-66.59m2, Izdaje se potpuno nov, nikada useljivan stan u ulici Dimitrija Tucovića, u neposrednoj blizini TC Zira. Ako tražite dom koji spaja moderan dizajn, funkcionalnost i vrhunsku lokaciju, ovo je idealna prilika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 800 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno opremljen dvoiposoban stan površine 67m², smešten na trećem spratu zgrade sa liftom u ulici Pavla Ivića. Stan će biti useljiv od sredine maja i izdaje se na duži vremenski period. Stan je veoma svetao i prijatan za život zahvaljujući trostranoj orijentaciji koja....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 750 €, 67,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u samom centru grada, prometna ulica, eg, NišIzdaje se odličan poslovni prostor 67m2 u centruSastiji se od dva lokala koji su spojena.Zbog svoje lokacije i strukture lokal je idealan zasve vrste delatnosti.Useljiv je od 01.05.2026.Za više informacija slobodno kontaktirajte....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 700 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Svetao stan u mirnoj ulici u blizini Cvetkove pijace i Bulevara .Idealan za porodice sa decom. Odmah useljiv. Ag provizija 50% .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 650 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 700 €
19.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman I, ulica Veljka Petrovića. Kompletno namešten, komforan trosoban, svetao stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Izolovan od gradske gužve i buke. U neposrednoj blizini Štranda, Limanskog parka, fakulteta, TC Promenada, Spensa Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 650 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025. - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

BANOVO BRDO , UKNJIŽEN, ODLIČAN STAN U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novijoj gradnji, smešten u najlepšem delu Banovog brda – pravoj oazi mira, a istovremeno na idealnoj lokaciji. Stan je orijentisan jugozapadno, što ga čini izuzetno svetlim i sunčanim tokom celog dana.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u ulici Nedeljka Gvozdenovića površine 67m2, vlasnik - odmah useljiv - renoviran - dvostrano orjentisan - stan se izdaje kompletno namešten i opremljen tehničkim uređajima - ugradni plakari od poda do plafona u hodniku i spavaćoj sobi - zastakljena lođa - odlična lokacija....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, PANČEVO, 550 €, 67,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 600 €
03.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u centru prazan, useljiv odmah od 65m2 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 450 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 79445, II/III, izvorno stanje, stara gradnja. Mirna lokacija, na ivici Zvezdarske šume. Stan je pogodan za porodicu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. Postoji mogućnost prilagođavanja....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 550 € na 450 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 550 €
26.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, odmah useljiv, delimično namešten dvoiposoban stan od 67 m² na Novom Naselju, u delu Jugovićevo. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, kupatila, toaleta i terase. U stanu su klima, kuhinjski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo polunamešten , dvosoban stan , površine 67m2 na Detelinari. (U stanu ostaju samo kuhinjski elementi ). Nalazi se u zgradi na trećem, ima lift. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaćom sobom i kupatilom. Stan poseduje i terasu. Veoma miran kraj, pun....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 850 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114854, I/V, lift, terasa. Izdaje se luksuzno namešten trosoban PET FRIENDLY stan u centru grada. Stan je opremljen modernim i kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom.Depozit je u iznosu jedne zakupnine. Kućni ljubimci su dobrodošli uz dogovor i dva depozita. ODMAH....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 800 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan 2.5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 650 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje potpuno opremljenog, svetlog i funkcionalnog trosobnog stana površine 66m2 u Novom Sadu, u samom centru grada, u mirnom delu u blizini svih ključnih sadržaja. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom i predstavlja idealan izbor za porodice ili zaposlene....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 750 € na 650 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 66,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 750 €
04.03.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Odličan stan na Centralnoj gradskoj lokaciji, sa dve spavać sobe, prostranim dnevnim boravkom, odvojenom kuhinjom, kupatilom i velikom lođom. Stan je renoviran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 620 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen, svetao i funkcionalan trosoban stan površine 66m², smešten u novijoj zgradi u ulici Marka Miljanova, u samom srcu Novog Sada. Stan se nalazi na drugom spratu i idealan je za porodice ili zaposlene koji žele komforan život na jednoj od najtraženijih lokacija....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 600 €, 66,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 900 €
24.09.2025 - 800 €
12.11.2025 - 700 €
14.01.2026 - 650 €
03.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1793 – 2-soban, 66m2, lux, renoviran, retko u ponudi na lokaciji Liman 1 Jiričekova ulica 4.sprat (lift) 2 terase Useljiv odmah BEZ KUĆNIH LJUBIMACA ! Mesečna cena zakupa: 600 e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao stan sa dve terase i pogledom . Površina: 66 kvadrata. Useljivost: odmah. Opis: Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, jedne spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Za one koji poseduju automobil, iza zgrade se nalazi parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SIĆEVO, 600 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno moderno opremljen dvoiposoban stan u blizini Pravnog i Ekomskog fakulteta.. Nalazi se na 5. spratu nove stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 66m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?