• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv što veći 50 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs useljiv što veći 50 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv što veći 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv što veći 50 m2" pronađeno 750 nekretnina - prosečna cena 977 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1600 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • 2.sprat
    • namešten
    • podrum
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno opremljen stan na okretnici autobusa br 26. Grejanje Inverter klima. Useljiv odmah. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

PRELEP, MODERNO OPREMLJEN DVOSOBAN STAN U CENTRU, PET FRIENDLY---Agencijska šifra: 9109839. Izdaje se prelep, moderno opremljen dvosoban stan na 1. spratu nove zgarde sa liftom, u Centru. U stanu su dozvoljeni manji psi.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan za izdavanje u Višnjičkoj banji. Renoviran, svetao, namešten. Troškovi: struja po potrošnji, infostan sa grejanjem, upravnikom, čišćenjem i održavanjem zgrade 10.800, internet i katv na ime zakupca. Prvi sprat, ima parking slobodan za stanare zgrade i igralište za decu....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 490 € na 450 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 450 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 490 €
11.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten trosoban stan, površine 50m2 u Zemunu na sjajnoj lokaciji, okružen zelenilom i porodičnim kućama, sa 2 zasebne spavaće sobe, idealan za studente ili radnike. Nadomak ulice Cara Dušana, odlično je povezan gradskim prevozom do ostalih delova grada. Stan se nalazi....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.04.2026 - 550 €
13.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac,Vojvode Stepe ulica, 2.0,50kvm, namešten, dnevna+spavaća soba, terasa, klima, cg (info stan 9000din), katv+internet 3500din, DOZVOLJENI kućni ljubimci, okrečen i useljiv stan, NOVOGRADNJA, 500e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 60.000 €, 49,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan na Petlovom Brdu, stan je 1.5, površine 49m2, a funkcioniše kao 2.5. Od prostorija stan ima predsoblje, dnevnu sobu, kuhinju i trpezariju, kupatilo, dve manje sobe i lođu koja je zastakljena. Stanje izvorno, ali održavan, okrečen, odmah useljiv Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Spens, 800 €, 49,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan jednoiposoban stan u prestižnoj MODENA gradnji, idealan za različite poslovne namene – kancelarije, IT sektor, konsultantske usluge, advokatske kancelarije i slično. Prostor je potpuno nov i do sada nije korišćen, što pruža mogućnost da ga prilagodite svom poslovanju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 112.500 €, 49,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan stan u Braće Jerković. Stan je kompletno renoviran,poseduje lođu,koja gleda na prirodu. Unutar stana postoji ostava,koja se može pretvoriti u toalet. Zgrada poseduje video nadzor. Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini škola, T. C i autobuske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 129.960 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan dvosoban stan na top lokaciji u - ulici Braće Ribnikar. Na svega par minuta hoda od Spensa i Promenade, Futoške pijace i univerziteta se nalazi ova nekretnina. Po ulasku u stan se nalazi hodnik iz kojeg se ulazi u izuzetno komforno kupatilo (veš mašina,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 67.500 €, 49,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten stan površine 49m², u prizemlju sa zasebnim ulazom, u neposrednoj blizini Akva parka. Stan je izuzetno funkcionalan, svetao i prijatan za boravak. Idealan je za život starijih osoba – bez stepenica, lako dostupan, mirno okruženje. Odličan raspored prostorija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 600 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125059, II/, klima, lift. Izdaje se lepo uređen dvosoban stan od 49 m² u mirnom delu Limana 2, u ulici Boška Buhe, sa prelepim pogledom na park.Stan se nalazi u izuzetno mirnom i porodičnom okruženju, idealan za porodicu, par ili studente koji žele udoban i funkcionalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 300 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

KOMFORAN JEDNOIPOSOBAN STAN, BULEVAR---Agencijska šifra: 9101900.Izdaje se udoban, namešten jednoiposoban stan (49 m2) na 8. spratu zgrade sa liftom na odličnoj lokaciji, Bulevar. Svetao je i osunčan i poseduje klimu, terasu i sve potrebne uređaje. Odvojena je kuhinja. Ima dovoljno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 450 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Porodični stan u mirnom kraju – 52m², spreman za useljenje Izdaje se prostran i lepo uređen stan od 52m², savršen za porodicu sa decom. Nalazi se u mirnom kraju, okružen zelenilom, sa blizinom škola, vrtića, prodavnica i gradskog prevoza. Stan je kompletno sređen i namešten sa stilom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN DVOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN U CENTRU NOVOG SADA---Agencijska šifra: 9107918.Izdaje se luksuzno namešten dvoiposoban stan na četvrtom spratu nove zgrade sa liftom u širem centru Novog Sada. Useljiv je od 1.6.2026. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci. Potreban depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Kompletno namešten dvosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja, TC Promenada i Futoške pijace. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba i kupatilo. Bez terase. Ulično orijentisan. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 550 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman II, ulica Boška Buhe. Namešten, kompletno renoviran, dvosoban stan u neposrednoj blizini fakulteta, TC Promenada, Spensa, Osnovne Škole, Bulevara Oslobođenja Ovaj stambeni prostor čine prelep i svetao dnevni boravak, odvojena velika kuhinja sa trpezarijskim delom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 142.140 €, 49,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan i svetao dvosoban stan površine 49 m², u ulici Branka Bajića. Stan je funkcionalnog rasporeda i bez dodatnih ulaganja. Raspored prostorija: prostran hodnik, dnevna soba, kuhinja izdvojena u okviru dnevnog boravka sa prirodnom ventilacijom, spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 111.240 €, 49,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na fantastičnoj lokaciji. Odmah useljiv, bez ulaganja. Uknjižen 1/1. Može kredit. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 300 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno lep, komforan i svetao stan površine 49m², koji se nalazi u strogoj gradskoj zoni, idealan za one koji žele da budu u centru svih dešavanja. Lokacija je fantastična – sve vam je na dohvat ruke: prodavnice, kafići, restorani, apoteke, pijaca, banke i javni prevoz.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep jednoiposoban kod Dušanovog bazara. Stan se nalazi na 6. spratu stambene zgrade sa lifom. Stan je površine 49m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase. Grejanje u stanu je centralno, a ugrađej....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 119.900 €, 49,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

U ulici Brace Jerkovica u neposrednoj blizini Super Vera i okretnice autobusa 26. u visokom prizemlju, sa pogledom na parkic, nalazi se ovaj 1.0 stan (adaptabilan u 1.5), 49 m2 sa lodjom, u izvornom stanju. Po strukturi je jednosoban, sastoji se od velike sobe, odvojene trpezarije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1761 – 2-soban, 49m2, Adamovićevo naselje, ul.Cara Dušana 5.sprat (lift) Useljiv odmah Bez kućnih ljubimaca Mesečna cena zakupa: 450 e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine. Kontakt....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana / poslovnog prostora Solunska ulica, 49 m Izdaje se funkcionalan i renoviran dvosoban prostor površine 49 m, smešten u mirnom delu Solunske ulice. Prostor se nalazi u suterenu, ali zahvaljujući dobroj organizaciji i prirodnom osvetljenju pruža prijatan i komforan boravak.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 500 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep stan na top lokaciji. Useljiv odmah. Marka Miljanova. Visoko prizemlje.  - Šifra nekretnine: 9103610 .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 148.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 159.650 €
28.01.2026 - 155.000 €
29.04.2026 - 153.000 €
08.05.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep jednoiposoban stan na Bulevaru oslobodjenja. Stan se nalazi u dobro održavanoj zgradi sa liftom i ulično je orijentisan. Stan je komforan, ima veliku sobu, trpezariju, odvojenu kuhinju i posebno spavaću sobu, kupatilo, posebno toalet, zatvorenu terasu i ostavu. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 49,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se svetao i prostran dvosoban stan površine 49 m² na Novoj Detelinari, idealan je kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Stan ima funkcionalan raspored: dve odvojene sobe i kuhinju, što omogućava praktičan i komforan život. Renoviran je i prodaje se sa nameštajem....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 49,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 150.000 €
08.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad- Novo naselje, prodaje se odličan dvoiposoban stan od 49m2, visoko prizemlje, useljiv, uknjižen. Stan ima odličan raspored, dnevna soba sa kuhinjom i terasom, iz hodnika odvojene dve spavaće sobe i kupatilo. U stanu ostaje kuhinja i plakari u sobama. Nalazi se na odličnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 600 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran dvosoban stan površine 49m² na odličnoj lokaciji u naselju Medaković 3 (Braće Srnić). Stan je u prvom najmu, sve je novo i nekorišćeno, uključujući i kompletnu Bosch belu tehniku (u garanciji). Struktura stana je funkcionalna i obuhvata:dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 111.400 €, 49,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 350 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na visokom prizemlju površine 49m2, u zgradi sa liftom. Zgrada je novije gradnje (3-4 godine), u blizini je dve osnovne škole, vrtića, marketa, kafića, restorana, na odličnom je mestu. Stan ima ulaz, kuhinju spojenu sa dnevnom sobom i trpezarijom, terasu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 203.037 €, 49,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

Savremeni poslovno-stambeni kompleks useljiv u Septembru 2025, spratnosti 4G+P+7+Ps, koji se sastoji od dve lamele sa ukupno 208 stambenih jedinica koje su projektovane sa posebnom pažnjom u cilju postizanja što efikasnije funkcionalnosti prostora, osvetljenosti i tehničke opremljenosti....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 100.000 €, 49,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan površine 49 m², koji se nalazi na prvom spratu novije zgrade sa liftom i garažnim mestom. Stan poseduje terasu sa prelepim pogledom na crkvu i prodaje se sa svim zatečenim nameštajem, tako da je odmah spreman za useljenje. Prednosti: Lokacija u ekstra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 118.450 €, 49,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2022.,

www.indomio.rs

TOP LOKACIJA !!! Stan u vrhunskoj zgradi sa pogledom na dvorište i puno zelenila. Renoviran je tako da ne zahteva ulaganja. Useljiv je po isplati. Uknjižen je na ime prodavca i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Za samo 2 minuta stižete u pešačku zonu grada Novog Sada. Nekretnina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

* VENIS * Nekretnine Izdajemo GRBAVICA 49 m2 ul. Trg Komnenskog , 2 sprat od 5, dvosoban namešten stan, cg, lift,terasa, ktv, vm, tv, USELJIV CENA 400 Evra mesečno + 400 Evra depozit 064-829-5005, 064 8295008, 021-6337-037, GRBAVICA ul. Trg Komnenskog 49 m2 - 400 Evra USELJIV IZ 39799....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stanu blizini parka "Svetog Save" Izdaje se dvosoban stan u Sremskoj ulici , ukupna površina stana je 49m2 i nalazi se u prizemlju. Stan se sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Stan je opremljen novim nameštajem i tehnikom i....