• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv što skuplji do 58000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv što skuplji do 58000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv što skuplji do 58000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv što skuplji do 58000 eura" pronađeno 3 351 nekretnina - prosečna cena 64 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 55000 eura (malo jeftiniji)
    • 60000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.900 €, 30,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2022.,

www.indomio.rs

ODLIČAN nov i odmah useljiv jednoiposoban stan u novoj zgradi. Maksimalno iskorišten prostor, sa prelepom terasom. Ispred zgrade ima dovoljno slobodnog parking prostora. Oprema stana: ulazna sigurnosna vrata, pvc-stolarija, odlična keramika, laminat. Grejanje je na toplotne pumpe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 63.450 €, 22,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan na samom početku Adica, u blizini market, autobuske stanice. Stan useljiv, potpuno nov. Prvoklasna oprema stana. Minimalni troškovi. Zgrada poseduje energetski pasoš. Stan ima izlaz na terasu od 6m2 koja je zastakljena i nije u kvadraturi stana. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.450 €, 28,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2022.,

www.indomio.rs

41860, 069 11 66 901 Tijana, Odličan, uknjižen, jednosoban stan, u mirnom delu Novog Naselja, koji je sa ostatkom grada povezan gradskim prevozom. Zgrada je novija, održavana, sa zelenilom u okolini i parking prostorom. Stan je useljiv, bez bilo kakvih ulaganja. Soba je prostrana....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv što skuplji do 58000 eura'
41.600 €
63.000 €
63.000 €
  Stan, NOVI SAD, Adice, 63.350 €, 41,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan jednoiposoban stan u mirnom delu Novog Sada. Stan je potpuno nov i odmah useljiv po isplati. Za više informacija pozovite naše agente! .

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 63.000 €, 31,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Apartman u prizemlju stambenog objekta, površine 31m2+6m2 terasa. Parking mesto na parkingu zgrade koja se nalazi pored borove šume i u blizini potoka. Opremljen svom infrastrukturom (struja, voda, kablovska, podnim grejanjem..), odvojena spavaća soba. Useljiv. Mogućnost zamene za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 62.830 €, 37,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam savršen jednoiposoban stan na Adicama. Stan je useljiv od 1.7.2022. Parking oko zgrade, blizina Dunava! Pozovite nas! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 62.830 €, 26,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Adice, Novi Sad Tip nekretnine: Garsonjera u novogradnji Stanje: Nova gradnja, polunameštena Status: Uknjižena, odmah useljiva Grejanje: Norveški radijatori Parking: Parking mesto ispred zgrade Dodatno: KATV, interfon Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera u novogradnji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 62.000 €, 52,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novogradnja sa građevinskom dozvolom, velika terasa na koju se izlazi iz stana nije ušla u kvadraturu, plaćena naknada Direkciji za građevinsko zemljište, prazan,useljiv. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 62.000 €, 29,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten stan, odmah useljiv po isplati. Stanu pripada 30m2 kompletno ograđenog dvorišta. Grejanje na sopstveni strujni kotao. Odlična lokacija u neposrednoj blizini Novosadskog puta. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 62.000 €, 290,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Dobrici selu u opštini Alibunar, na oko 70 kilometara od beograda, prodaje se velika kuća od 290 m2 sa 16 ari placa. Kuća ima dva dela stariji koji je salonskog tipa sa velikim sobama,visokim plafonima i širokim zidovima, u tom delu ima 3 velike sobe,predsoblje,kupatilo,hodnik i....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 62.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 65.000 €
06.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, ulica Viševačka, stan od 30m2, po strukturi 1.5-soban, sa odvojenom spavaćom sobom od 9m2. Polu-suteren, ukopan samo 20cm, sa standardnom veličinom prozora. Dobra lokacija, u neposrednoj blizin Premijera, doma zdravlja, škole i prevoza. Stan je kompletno renoviran, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Zlatiborski konaci NOV stan 33m Lokacija: Zlatibor (Srbija, Čajetina) Ulica i broj: Zlatiborski konaci Sobnost: Jednosoban Kvadratura: 33m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Na struju Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Klima Tekst oglasa 062518545 , 063518546....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 22,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepa garsonjera u Vrnjačkoj Banji , od pijace 5 min, blizina Terme i Slatine, prodaje se kompleno nameštena i opremljena ( peškiri, posteljina, opremljena kuhinja ).Zgrada je stara samo par godina, a stan ima terasu, kao i svoje parking mesto. Stan je odmah useljiv, uknjižen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 61.800 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Povoljno na Grbavici. Renoviran dvosoban stan, prazan i odmah useljiv. Uknjižen na ime prodavca 1/1 bez tereta. Moguća prodaja i putem stambenog kredita. Nalazi se na prvom spratu od četiri, ispod se nalazi stan. Okrenut je na dvorište, pa je totalni mir. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 61.800 €, 39,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Podbara, na prodaju manji dvosoban stan, useljiv, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa ostavom, spavće sobe i kupatila. Stan je u odličnom stanju, bez ulaganja, prodaje se namešten. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053330 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 61.800 €, 27,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan jednosoban stan sa kuhinjom i trpezarijom! Stan je odmah po isplati useljiv i nalazi se u delu koji je odlično povezan autobuskim linijama sa ostatkom grada. U blizini zgrade nalaze se igrališta, sportski tereni, marketi, a ni tržni centar BIG nije daleko. Za više informacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 61.000 €, 52,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u Jagodini, idealan za razne delatnosti. Nalazi se na dobroj lokaciji, lako pristupačan i vidljiv. Lokal je funkcionalan, poseduje sanitarni čvor, veliku izlogu i odličan raspored. Mogućnost više namena – kancelarija, butik, frizerski salon, studio ili manja radnja.....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 60.600 €, 37,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2024.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja sa liftom, odmah useljiv stan, u neposrednoj blizini parka Banjica kao i centralne setacke zone. U ponudi stan kvadrature od 36,73 m2, sa odvojenom spavacom sobom. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Na podu je visokokvalitetni hrastov....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.500 €, 39,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Zlatiboru – ZLATIBORSKI KONACI, koji se nalazi u prizemlju / VISOKO PRIZEMLJE /, površine 39m2, uz stan ide i parking mesto koje je uračunato u cenu stana. STAN ODMAH USELJIV, grejanje na struju. Stan se sastoji od: hodnik, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 60.000 €, 49,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan na Petlovom Brdu, stan je 1.5, površine 49m2, a funkcioniše kao 2.5. Od prostorija stan ima predsoblje, dnevnu sobu, kuhinju i trpezariju, kupatilo, dve manje sobe i lođu koja je zastakljena. Stanje izvorno, ali održavan, okrečen, odmah useljiv Agencijska....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 60.000 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2023.,

www.indomio.rs

Tržni centar Banjica, srce naselja, najprepoznatljivija tačka u kraju, mesto gde se trguje, posluje, razgledaju izlozi, ide na lekarsku kontrolu, tretira celulit, uramljuje slika ili pije kafa sa komšijom. Jedan od retkih tržnih centara građenih u tranzicionom periodu koji je održao....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.000 €, 32,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov, odmah useljiv, jednoiposoban stan 32m2 na Zlatiboru, Vila Katalina. U sklopu zgrade ima recepcija, spa centar, restoran, parking mesto, odličan za izdavanje. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan dvosoban, svetao stan u glavnoj ulici Mladenovac (Kralja Petra ) od 50m2. Stan je odlično saobraćajno povezan, kako sa Beogradom tako i u lokalu. Brzo useljiv. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon br. 2 Radmila .

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 59.000 € na 60.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 60.000 €, 39,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 66.000 €
30.03.2026 - 60.000 €
06.04.2026 - 59.000 €
17.04.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i pretsoblja. Održavan i očuvan. Kupac može zadržati nameštaj i uređaje, koji su u stanu. Brzo useljiv. Udaljenost od javnog prevoza 300m i od prodavnice, oko, 150m. Stan je okrečen, očuvan i nije uknjižen. Predat zahtev....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 60.000 €, 130,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u ulici Omladinskih brigada u Vranju, u blizini železničke stanice Porodična dvospratna kuća u mirnom delu grada. Kuća se nalazi na velikom placu površine 23 ari. Površina kuće u osnovi je 130 m2, površine u gabaritu 250 m2; Sastoji se od 2 sprata. Na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, BANJA, 59.900 €, 43,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan povrsine od 43 kvm, bez grejanja, na prvom spratu. Stan je u solidnom stanju, sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe u kojoj se nalazi kuhinja sa trpezarijom i kupatila. Stan je brzo useljiv, uknjižen na površinu od 43 kvm kao privatna svojina 1/1.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 59.500 €, 47,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar 1 mesna zajednica u Subotici . Prodaje se dvosoban stan od 47 kvm ( salonac ) u dvorišnom delu zgrade , bivša zubna ordinacija . Stan je renoviran u potpunosti 1994. godine . Nova instalacija struje , vode , kanalizacije , kupatila i kuhinjske niiše. Postavljene su nove keramičke....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 59.500 €, 35,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2023.,

www.indomio.rs

Objekat je uknjižen i građen po najnovijim standardima koji su propisani u građevinarstvu. Svi apartmani su oko 35 m2. Zgrada ima lift za 8 osoba. Nalazi se na kilometar od centra Zlatibora, u naselju Sloboda. Dobra zvučna i toplotna izolacija. Podne obloge Tarket 1. klase, sa 30....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 59.000 €, 180,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća na odličnoj lokaciji u Vinarcu, prigradskom naselju, 4km od Leskovca. Kuća je korisne površine oko 180m2 i nalazi se na placu od 12,70 ari. Prizemni i spratni deo kuće su iste strukture i sastoje se iz predhodnika, hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 59.000 €, 50,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja jako funkcionalnog jednoiposobnog stana, u novijoj zgradi. u polusuterenu. U stanu ostaje u ovoj ceni ugradna kuhinja. Stan je brzo useljiv. U neposrednoj blizini se nalaze infrastukturni objekti neophodni za kvalitetan život. Market u samom naselju, manja radnja koja radi....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 59.000 €, 43,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi apartman površine 43 m2 sa dve prelepe terase. Apartman je komforan, celodnevno osunčan, namešten, uknjižen na vlasnika i useljiv..Nalazi se u blizini marketa,škole i centra Zlatibora.. Za preporuku.. Kontakt: Menadžer prodajhe Tanja Krstić br.lic.481 Mob 060 525 22 27 Meil:krstic.tanja@gmail.com....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 58.800 €, 62,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Przan useljiv stan,za adaptaciju u polusuterenu idealan za kancalariski prostor.Za više informacija pozovite 021 6366952 Miodrag(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052058 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 58.710 €, 30,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Funkcionalna i komotna garsonjera, dobro osvetljena Velux krovnim prozorima sa roletnama i komarnicima, uz malo ulaganja može lako da se pregradi u jednosoban. Na dobroj lokaciji na Telepu, bez ulaganja, odmah useljiv. Ako tražite tako nešto, na pravom ste mestu! Ne propustite priliku....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 58.500 €, 37,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep apartman na Zlatiboru - savršeno mesto za odmor i uživanje!Prodaje se potpuno useljiv i ukusno namešten apartman, smešten u mirnom delu Zlatibora, u neposrednoj blizini Spomenika, u naselju Gornji Gajevi. Ova nekretnina pruža idealan balans između prirodnog okruženja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 57.680 €, 27,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

CARA DUŠANA. Uknjižen jednosoban useljiv stan. Stan uknjižen na ime prodavca 1/1- bez tereta tako da je moguća kupovina putem stambenog kredita. Iznad stana tavan. Gejanje na gas i struju. Odlična lokacija kako za život tako i za izdavanje. U blizini gradskog prevoza, medicinskog....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 63.000 € na 57.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 57.500 €, 34,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 63.000 €
17.04.2026 - 57.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma lep jednoiposoban stan na Telepu Nalazi se u polusuterenu u novijoj zgradi Stan je kompletno opremljen Niski troskovi informatike. Grejanje na gas placa se samo u sezoni po potrosnji Useljiv odma! ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 57.170 €, 35,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2022.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan na dosta lepoj lokaciji, kod Bul. Patrijarha Pavla i Futoškog puta - uvučena zgrada! Odmah useljiv i dosta specifičan, maksimalno iskorišten svaki kvadrat! Iznad stana je tavan, na koji ima izlaz, urađene skrivene pokretne stepenice i može da služi kao ostava.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 57.000 €, 31,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiv stan u odlicnom stanju prodaje se sa namestajem. Novija gradnja, sa parking mestom. .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 57.000 €, 41,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Manji dvosoban stan u naselju Bagljaš, 41m2,nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika.Po podovima je parket, sigurnosna ulazna vrata,centralno gradsko grejanje, klima, ugradni plakari.Uknjižen i odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 56.860 €, 46,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2022.,

www.indomio.rs

Prestavljamo Vam idealan stan u odličnoj zgradi. Uknjižen 1/1, odmah useljiv. Stan je idealnog rasporeda. Ne propustite ovu zaista fenomenalnu priliku da obezbedite sebi povoljanu nekretninu na Grbavici. Naša preporuka. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan površine 56m², koji se nalazi u mirnom delu šireg centra grada, na četvrtom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je kompletno renoviran – zamenjene su sve instalacije, postavljena nova PVC stolarija, podovi, keramika, sanitarije, rasveta i unutrašnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 56.000 €, 43,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, na Detelinari, useljiv, potpuno renoviran stan od 43m2, preuređen u dvoiposoban. Kuhinja sa dnevnim boravkom, dve spavaće sobe, kupatilo. Dnevni boravak prolazan za jednu spavaću sobu., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052228 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 817)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>