• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv što skuplji do 45000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv što skuplji do 45000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv što skuplji do 45000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv što skuplji do 45000 eura" pronađeno 3 282 nekretnina - prosečna cena 31 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 42000 eura (malo jeftiniji)
    • 47000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • 1.sprat
    • uknjižen
    • ekskluzivan
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RAŠKA, 41.600 €, 23,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2023.,

www.indomio.rs

Odlicna ponuda! U okviru novog dela Milmari Resorta prodaje se apartman moderno opremljen, površine 23m2. Sastoji se iz kuhinje sa prostranim dnevnim boravkom, hodnikom, kupatilom (king size bračni krevet i garnitura na razvlačenje). Luksuzno i funkcionalno opremljen studio apartman....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 35,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo izuzetno funkcionalan i odmah useljiv stan na prvom spratu, sa pripadajućim podrumom. Stan je potpuno renoviran i prodaje se kompletno namešten – sve što vidite ostaje, uključujući nameštaj i tehniku. Prostor pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata i prijatan ambijent....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.500 €, 32,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen jednosoban apartman površine 32 m², lociran u apartmanskom kompleksu Dvori, u Vikend naselju na Kopaoniku, na nadmorskoj visini od 1.300 metara. Karakteristike: Cena: 49.500 EUR Lokacija: Kopaonik, Vikend naselje, 4 km udaljen od centra Kopaonika, 3 km od ski staze....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv što skuplji do 45000 eura'
40.000 €
48.000 €
47.900 €
  Stan, KRAGUJEVAC, 49.500 €, 32,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan u strogom Centru grada. Struktura: hodnik, kupatilo, velika soba i izdvojena kuhinja. Stan je dvorišno orjentisan, zaklonjen od buke i odmah useljiv. Odlično za izdavanje. .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 49.450 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Hitno - povoljno na Bulevaru ,odličan trosoban suterenski stan, orijentisan ka dvorištu na top lokaciji blizu Futoške pijace, autobusa, skola, itd Dobar raspored iz hodnika se ide u sve prostorije. Stan je uknjižen na prodavca,prazan i odmah useljiv i izuzetno niski troškovi komunalnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 46.000 €, 46,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan u suterenu, uknjižen kao stan, u odličnom stanju, useljiv po dogovoru., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053132 .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 45.600 €, 54,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u centru Stare Pazove -povrsine 54m2 -vlasnik 1/1 -novogradnja -2 spavace sobe -2 izlaza na terasu stolarija je 7dmo komorna,zvucna termo izolacija,podno grejanje.. Stan je useljiv u roku od 7 dana Agencijska provizija je uracunata u cenu. Novac od prodaje Stana ide....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 45.320 €, 23,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2022.,

www.indomio.rs

Fantastična garsonjera nadomak Telepa u tek završenoj zgradi. Garsonjera se prodaje kompletno nameštena kao što je na slikama. Kuhinja poseduje prirodnu ventilaciju kao i kupatilo što je veoma retko u ovoj kvaraturi. Stan je useljiv po isplati. .

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, BAČ, 45.000 €, 120,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Bođani., 15km udaljeno od Bača. Prodaje se spratna kuća prizemlje sa spratom. U prizemlju je otvoren prostor sa garažom. Na spratu, koji je useljiv nalazi se hodnik, dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. Grejanje na TA peć. Čitav plac je 20ar, na kome je smeštena konstrukcija....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 45.000 €, 48,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i lepo održavan dvosoban stan, smešten na prvom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini Doma zdravlja. Zahvaljujući istočnoj orijentaciji, stan je izuzetno svetao i prijatan za boravak tokom celog dana. Raspored prostorija je praktičan i maksimalno iskorišćen....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 44.999 €, 31,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE LOKAL U KRAGUJEVCU Na prodaju poslovni prostor ukupne površine 31,07 m² , koji se nalazi u prizemlju stambeno-poslovnog objekta u ulici Vojvode Putnika u Kragujevcu. Prodaje ga prvi vlasnik, a sva dokumentacija je uredna i spremna za uknjižbu. Osnovne karakteristike Površina:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.200 €, 25,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju, parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,centralno....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 43.500 € na 44.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 44.000 €, 29,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 43.500 €
20.04.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderna garsonjera u prestižnom kompleksu **Crnjanski** – spoj luksuza i hedonizma na vrhunskoj lokaciji! Na površini od 29 m², odmah useljiv stan pruža maksimalno iskorišćen prostor i savremen način života. Idealan je kako za život, tako i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 43.890 €, 23,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 43.830 €, 27,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličnu garsonjeru u mirnom delu grada. Zgrada je nova, stan je prazan i odmah useljiv. Odlična ponuda za vas ukoliko tražite stan kako za život tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 43.300 €, 30,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan kompletno opremljen, odlično stanje, odmah useljiv, za porodice, studente, stan na dan(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052870 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 43.260 €, 38,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prelep nov komforan 2.0 stan useljiv po isplati. Podne površine 60m2. Za više informaija pozvati agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 42.750 €, 22,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična prilika za izdavanje! Nalazi se na atraktivnoj lokaciji, jedinstvena prilika. Prodaje se namešten, održavan je maksimalno i odmah useljiv. Stan je uknjižen. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 42.000 €, 12,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u trznom centru Milenijum na -1 nivou. Lokal je odmah useljiv, uknjizen 1/1. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 40.170 €, 13,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalna i povoljna garsonjera na Adicama, površine 13 m², smeštena na trećem spratu stambene zgrade. Stan je uknjižen, bez tereta i odmah useljiv. Garsonjera je kompletno nameštena i prodaje se sa svim stvarima, što je čini idealnom kako za stanovanje, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 40.000 €, 40,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića lokal, 40m2. Lokal sa kompletnom opremom i invertarom na Dušanovačkoj pijaci na Voždovcu. Posao je razredjen, mušterije su stalne i redovne. (lokal se prodaje iz privatih razloga). Postoji mogućnost dogradnje (proširenja)lokala.Pre nekoliko godina....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 50.000 € na 40.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 40.000 €, 41,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 35.000 €
14.01.2026 - 50.000 €
25.03.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2023.,

www.indomio.rs

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića lokal, 41m2 Prodaje se lokal sa kompletnom opremom i inventarom na Dušanovačkoj pijaci. Pre nekoliko godina lokal je kompletno renoviran, pa ne zahteva dodatna ulaganja. Postoji mogućnost dogradnje (proširenja) lokala. Posao je razrađen, a mušterije....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 40.000 €, 48,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odmah useljiv dvosoban stan u odličnom stanju, bez dodatnih ulaganja. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, funkcionalne kuhinje sa trpezarijom, dve komforne sobe, kupatila i terase koja pruža dodatni prostor za odmor. Nekretnini pripada i podrum, što dodatno doprinosi praktičnosti.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 40.000 €, 38,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: L36 Na prodaju funkcionalan prostor pristupačne cene površine 38 m², smešten na 1. spratu zgrade u samom centru Mladenovca. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za poslovnu namenu, tako i za adaptaciju u stan. Raspored: — 2 prostorije — kuhinja — kupatilo Prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 39.650 €, 18,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Povoljan stan u lepoj i pouzdanoj zgradi. Najtraženiji deo naselja! Mir, zelenilo, dovoljan broj parking mesta za stanare, odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je prazan, useljiv bez ikakvog ulaganja. Moguće je zakazati razgledanje nekretnine u dogovoru sa agentima. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 38.000 €, 53,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

očuvan dvosoban stan u starogradnji 53 m2 ,dve sobe ,kuhinja sa trpezarijom i ostavom ,podrum , zastakljena terasa, parket , bez stvari , odmah useljiv , TA ,u samom centru Jagodine .

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 37.000 €, 34,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen apartman površine 34 m², lociran u apartmanskom kompleksu Dvori, u Vikend naselju na Kopaoniku, na nadmorskoj visini od 1.300 metara. Karakteristike: Cena: 37.000 EUR Lokacija: Kopaonik, Vikend naselje, 4 km udaljen od centra Kopaonika, 3 km od ski staze Sunčana....

 
 
 
  Kuća, KULA, 36.000 €, 72,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U Sivcu, prodaje se prizemna kuća od tvrdog materijala, kompletno renovirana. Sastoji se od 3 sobe, kuhinje, ostave i kupatila bez sanitarija. Nove istalacije struje, vode, krov pretrešen, urađena termoizolacija, jedino krečiti fasadu. Po podu laminat i pločice, PVC stolarija. Pravougaoni....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 36.000 €, 27,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Nisu(Centar)Prodaja lokala u centu Nisa u sklopu trznog centra Gorca. Lokal je 27 kv sa sanitarnim cvorom, brzo useljiv. Za sve dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 018-299-229 064-538-11-99. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 35.500 €, 74,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno prostran i potpuno namešten trosoban stan u samom centru Resavice. Stan je u odličnom stanju, odlično održavan, funkcionalan i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se izdvaja odličnim rasporedom prostorija, velikom kvadraturom i dodatnim sadržajima....

 
 
 
  Kuća, DESPOTOVAC, 35.000 €, 122,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Kuća je pre dve godine renovirana u celosti. Uknjižena površina kuće je 122 m2 PR+SP,u donjem delu je i veći ograđen prostor sa nadstrešnicom koji može u letnjim mesecima da se koristi kao letnja kuhinja od oko 20 m2 u bruto površini ukupan prostor iznosi oko 140 m2 . Uknjižena kvadratura....

 
 
 
  Farma, ZRENJANIN, 35.000 €, 181,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.indomio.rs

Salaš u Mužlji, u mužljanskim ritovima.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, hodnika i trema.Na parceli je i jedan pomoćni objekat površine 22m2.Parcela ima oblik trapeza , dimenzija oko 57m širine i oko 80m dužine.Salaš je pogodan za ljubitelje domaćih životinja....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 35.000 €, 65,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Gornjem Sinkovcu, oko 5km od Leskovca. Ukupna površina placa je 764m2, a objekat ima u osnovi oko 60m2. Sastoji se od jedne prostorije u suterenu i prizemlja. Prizemni deo kuće se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 33.500 €, 33,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odmah useljiv jednosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Ćupriji. Nekretnina se nalazi u kvalitetno građenoj i održavanoj zgradi, što dodatno doprinosi sigurnosti i dugoročnoj vrednosti investicije. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 33.000 €, 62,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Dviposoban stan na šestom spratu u zgradi sa liftom.Kompletno nov stan. Dve spavaće sobe sa kuhinjom i trpezarijom. Dvostrano orijentisan veoma svetao. U stanu su korišćeni materijali visokog kvaliteta. Useljiv odmah. Nalazi se u naselju Gaj u Barajevu i u blizini transporta. Agencijska....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 33.000 €, 50,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 50m² u Paraćinu, odlična lokacija – blizina centra, škola, prodavnica i javnog prevoza. Stan je u starogradnji, ali izuzetno očuvan i odmah useljiv. Idealan za parove, manje porodice ili kao investicija za izdavanje. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 32.000 €, 17,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokal u podzemnom prolazu, cg, dobra lokacija, NišNa prodaju lokal u Obrenovićevoj ulici.Lokal se nalazi u podzemnom prolazu na odličnoj i prometnoj poziciji.Ukupna površina lokala je 17.37m2,u postupku je uknjiženja, a grejanje u lokalu je centralno.Odmah useljiv. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 32,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.indomio.rs

Gradjevinska parcela sa uknjiženim objektom , sa upotrebnom dozvolom, od 32 m2 na 5,16 ari. Vikend kuća ima upotrebnu dozvolu, privatna je sojina 1/1 . Parcela se nalazi na glavnom putu Trnava II i Crvene livade , idealna lokacija u gradu . Ima izveden priknjučak za trofaznu i monofaznu....

 
 
 
  Stan, APATIN, 30.000 €, 76,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje je trosoban stan u Prigrevici, koji se nalaze u kuci podeljene u tri zasebna stana sa pripadajućom šupom i dvorištem, odmah useljiv, prodaje se sa nameštajem. Raspored: 3 sobe, kuhinja sa trpezarijom, špajz, kupatilo, posebno terasa, šupa (pomoćni objekat) ✔ Centralno grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 29.887 €, 2391,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan poslovni prostor vrhunskog kvaliteta, sofisticiranog izgleda i modernog dizajna. Nalazi se na najtraženijoj lokacija za poslovanje u kompleksu Park city u neposrednoj blizini NIS-a, Limanskog parka, TC Promenada....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 27.000 €, 36,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

U predgrađu Sombora, kod somborskog kupališta, prodaje se jednosoban stan u nizu površine 36m2, sa pripadajućim delom dvorišta, na kome možete saditi baštu, voćnjak ili napraviti roštilj pa uživati kao na vikendici. Kanal na 100m, za kupanje, pecanje. Čini ga ulaz, predsoblje, soba,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 821)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>