• GoHome Professional
www.indomio.rs potkrovlje zadnjih 7 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs potkrovlje zadnjih 7 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs potkrovlje zadnjih 7 dana pala cena barem 190 m2 do 703 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs potkrovlje zadnjih 7 dana pala cena barem 190 m2 do 703 eura/m2" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 312 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 667 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 738 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 22000 eura
  •  Po detaljima
    • klima
    • 2.sprat
    • parking
    • uknjižen
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 183.000 €
19.12.2025 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Novo selo, prodaje se samostalna sedmosobna kuća sa potkrovljem, površine 192kvm koja se nalazi na placu površine 211kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala, sa demit fasadom. Kuća u svom sastavu poseduje: u prizemlju veliku dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 145.000 € na 120.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 120.000 €, 265,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 150.000 €
10.05.2026 - 145.000 €
13.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća, smeštena u mirnom i zelenom delu Barajeva, sa prelepim pogledom ka jezeru i okolnoj prirodi. Nekretnina je idealna za kupce koji traže mir, komfor, veliku parcelu i mogućnost uređenja doma po sopstvenoj meri. Objekat je uknjižen 1/1 i potpuno bez tereta.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 50.000 €, 183,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 60.000 €
19.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća(2/3 dela kuće nije cela kuća) od 183m2 u Starčevu. Na prizemlju se nalazi garaža u koju se ulazi direktno sa ulice i jednosoban stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, soba i kupatilo. Na 1. spratu se nalazi trosoban stan koji ima dva ulaza. prvi ulaz....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs potkrovlje zadnjih 7 dana pala cena barem 190 m2 do 703 eura/m2'
130.000 €
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 270m2, u osnovi 110m2, spratnosti....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 6.000 € na 5.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 5.500 €, 350,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 6.000 €
13.05.2026 - 5.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najprestižnijih lokacija na Dedinju, u ulici Stojana Ćelića, smeštena je ova impresivna kuca koja spaja privatnost, komfor i funkcionalnost na najvišem nivou. Okružena zelenilom, parkovima i rezidencijalnim ambijentom, a istovremeno u neposrednoj blizini internacionalnih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>