• GoHome Professional
www.indomio.rs potkrovlje zadnjih 7 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs potkrovlje zadnjih 7 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs potkrovlje zadnjih 7 dana pala cena barem 190 m2 što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs potkrovlje zadnjih 7 dana pala cena barem 190 m2 što skuplji" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 693 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 35000 eura
    • do 43000 eura (prosečna cena)
    • do 52000 eura
    • do 439 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • podno grejanje
    • podrum
    • prizemlje
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 50.000 €, 183,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 60.000 €
19.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća(2/3 dela kuće nije cela kuća) od 183m2 u Starčevu. Na prizemlju se nalazi garaža u koju se ulazi direktno sa ulice i jednosoban stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, soba i kupatilo. Na 1. spratu se nalazi trosoban stan koji ima dva ulaza. prvi ulaz....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 1.400.000 € na 1.200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.200.000 €, 376,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 1.400.000 €
11.05.2026 - 1.200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja u mirnoj ulici, u blizini restorana Kovač prodaje se plac i kuća. Plac sa izlazom na dve ulice. Na placu od 7 ari placa su 3 kuće. Jedna kuća je novijeg datuma iz 2000-te godine 282m2 i dve starije kuće od 57m2 i 37m2....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 485.000 € na 420.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 420.000 €, 238,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 485.000 €
13.05.2026 - 420.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstvena, izuzetno retka lokacija na Kosmaju, u neposrednoj blizini pivnice Kabinet Brewery. Prednost je i neometan pogled na Kosmaj i Bukulju, mirno okruženje u već formiranom komšiluku. Kuća se nalazi na placu od 18 ari, uvučenom od glavne ulice a koji će biti uređen travom i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs potkrovlje zadnjih 7 dana pala cena barem 190 m2 što skuplji'
1.800 €
175.000 €
135.000 €
 
-10%

Promena cene sa 210.000 € na 190.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 190.000 €, 191,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 210.000 €
10.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu kuću, površine 191m2 koja se nalazi na placu od 28,5 ari. Kuća se sastoji od tri etaže, podrum, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje: hodnik, dnevna soba iz koje se izlazi na terasu, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo. Pk: tri spavaće....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 199.000 € na 190.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 190.000 €, 231,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 199.000 €
13.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veća porodična kuća građena od čvrstog materijala krajem 90tih godina. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, tri zasebne sobe i dnevnog boravka. Iz dnevnog boravka se izlazi na natkrivnu terasu gde je zidani roštilj i veliki bazen. Potkrovlje je predviđeno....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEGALJICA, 130.000 €, 263,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 160.000 €
10.04.2026 - 155.000 €
22.04.2026 - 140.000 €
13.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća novije gradnje, uknjižena na 263m2 korisne površine u selu Pudarci, opština Grocka. Kuća je podeljena vertikalno:dva ulaza, dva broja, a ima dve etaže, prizemlje i potkrovlje. Vertikale su identične i u prizemlju svake je kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom (open....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 145.000 € na 120.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 120.000 €, 265,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 150.000 €
10.05.2026 - 145.000 €
13.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća, smeštena u mirnom i zelenom delu Barajeva, sa prelepim pogledom ka jezeru i okolnoj prirodi. Nekretnina je idealna za kupce koji traže mir, komfor, veliku parcelu i mogućnost uređenja doma po sopstvenoj meri. Objekat je uknjižen 1/1 i potpuno bez tereta.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 270m2, u osnovi 110m2, spratnosti....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 6.000 € na 5.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 5.500 €, 350,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 6.000 €
13.05.2026 - 5.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najprestižnijih lokacija na Dedinju, u ulici Stojana Ćelića, smeštena je ova impresivna kuca koja spaja privatnost, komfor i funkcionalnost na najvišem nivou. Okružena zelenilom, parkovima i rezidencijalnim ambijentom, a istovremeno u neposrednoj blizini internacionalnih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>