• GoHome Professional
www.indomio.rs potkrovlje ekskluzivan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs potkrovlje ekskluzivan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs potkrovlje ekskluzivan

  • Za upit "www.indomio.rs potkrovlje ekskluzivan" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 1.152 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2
    • do 260 m2
    • 260 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 260 m2
    • 310 m2
  •  Po ceni
    • do 92000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 69.000 €, 150,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja kuće u Belanovcu, korisne površine 150 m2 na placu površine 7,44 ara. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, 10 km od Leskovca, sa predivnim pogledom na grad i okolinu, koja je pogodna kako za odmor i uživanje tako i za svakodnevni život. Ova spratna, kvalitetno....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 300.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Duvaništu(Duvanište)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Duvanište u Nišu na placu od 3,37ara. Sastoji se od PO+PR+1+PK u osnovi 102kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, predviđeno da služi kao vešernica. 2.PRIZEMLJE-se sastoji od zajedničkog ulaznog hodnika, sobe i stepeništa....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Kućica u cveću trava oko nje u centru Surčina površine 80m2 na 4,5 ari placa. Kuća je spratna sa uknjiženih 40m2 i 40m2 u potkrovlju koji nisu uknjiženi. Plac ove kuće čine dve parcele od kojih jednu čini građevinsko zemljište, a drugu basta tj. poljoprivredno zemljište. Kuća se nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs potkrovlje ekskluzivan'
230.000 €
280.000 €
3.000 €
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 580.000 €, 230,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna luks vila u Jajincima - merene površine 380 m2, veliko dvorište, vrhunski komfor i privatnost. Na prodaju ekskluzivna luksuzna kuća smeštena u mirnom i zelenilom okruženom delu Jajinaca, idealna za porodičan život ili kao investicija visoke klase. Kuća se prostire na čak....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 941.000 €, 436,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu netaknute prirode, okružen lekovitim izvorom i šumama, nudi se na prodaju jedinstveni etno kompleks sa više objekata savršen spoj istorijske inspiracije, luksuza i udobnosti. Ovaj kompleks građen je od 2010. do 2017. godine u tradicionalnom srpskom stilu, sa kombinacijom rtanjskog....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 1.490.000 €, 660,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNO PRAVO PRODAJE! U središnom delu Popovice, maloj mirnoj, slepoj ulici, na parceli sa potpunom privatnošću, luksuzna kuća sa bazenom, ekskluzivna lokacija, Popovica (F.Gora-cca 12km od centra N.Sada), stambene površine 660m2 (glavna kuća)+cca 90m2 pomoćni objekat (posebna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 260.000 €, 125,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja spratne kuće u naselju Ključ-Surčin površine oko 125m2 na 4 ara placa. Kuća je kompletno završena i spremna za upotrebu. Ozakonjena je i odmah useljiva. Po strukturi je Pr+ Pot. Spratna kuća ima tri mokra čvora. Kuća se sastoji od dva stana. Po rešenju o ozakonjenju:....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 1.699.500 €, 700,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda! Luksuzna porodična stambena zgrada na, sigurno najatraktivnijoj lokaciji, u prirodnom okruženju, pokraj samog Dunava, na samo desetak minuta vožnje do samog centra Novog Sada. Na parceli površine 450m2, nalaze se dve identične stambene jedinice, svaka od po 350m2....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 54.000 €, 120,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126477, 11.58a, spratna, potkrovlje, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Odlična, komforna vikend kuća u naselju Mandjelos,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 430.000 €, 145,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u urbanoj vili – zasebna celina sa dvorištem, terasama i pogledom na Novi Sad Na mirnoj lokaciji, u okviru moderne urbane vile, prodaje se ekskluzivna stambena jedinica površine 145 m², koja se po komforu i privatnosti može posmatrati kao kuća. Stan ima poseban ulaz,....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 165.000 €, 300,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123354, 2.91a, prizemna, potkrovlje, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, može zamena(), pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Bez ulaganja, starija....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 450.000 €, 355,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja prelepe, prostrane, luksuzno opremljene porodične kuće, lokacijski odlično pozicionirane, u malom, idiličnom gradiću na obali reke Tise, na svega pola sata vožnje od Novog Sada, i nepunih sat vremena od Beograda., nadomak samog auto-puta. Ova nekretnina omogućava....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 4.500 €, 365,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - Ekskluzivna luksuzna kuća- Zvezdara, kod BEO Shopping centra. Površina: 365 m2 + 30 m2 terasa Plac: 15 ari. Grejanje: Pelet/struja Struktura: PR + I + PTK Garaža: 41 m2 + više parking mesta Useljiva odmah Na izdavanje je dostupna jedinstvena, luksuzna kuća zvanično proglašena....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 4.600 € na 4.550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 4.550 €, 753,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 4.900 €
20.03.2026 - 4.800 €
01.04.2026 - 4.600 €
08.05.2026 - 4.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Preko puta stadiona Crvene zvezde, u mirnoj voždovaćkoj ulici izdaje se ekskluzivna kuća na čak 5 nivoa i 10 soba, sa 3 kupatila, 3 toaleta, 3 velike zastakljene lođe i sa velikom garažom za dva vozila. Nivoi su povezani unutrašnjim stepenicama. Centralni kotao pomoću toplotnih pumpi,....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 229.000 €, 136,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna kuća na najvišoj tački naselja! Panoramski pogled, privatan bazen (7x4m) i plac od 10 ari! Posebne pogodnosti: Kuća poseduje 136 m² + potkrovlje od 55 m² iskoristive površine - idealno za dodatne sadržaje, radni prostor ili gostinski deo. Struktura: - dnevni boravak sa....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 4.600 € na 4.550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 4.550 €, 753,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 4.900 €
20.03.2026 - 4.800 €
01.04.2026 - 4.600 €
08.05.2026 - 4.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 380.000 €, 230,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PONUDA - IZUZETNA KUĆA NA NAJLEPŠOJ NETAKNUTOJ LOKACIJI NA ZLATIBORU. Prodaje se prelepa i retko dostupna kuća na jednoj od najprestižnijih i najmirnijih lokacija na Zlatiboru - Palisadu , poznatoj po najlepšim porodičnim objektima, potpunom miru i očuvanoj prirodi. Smeštena....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 270,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiva Porodična Kuća sa Impozantnim Placem u Vrčinu - Savršenstvo Na 15 Minuta od Centra Grada U ponudi s ponosom predstavljamo jedinstvenu priliku - Po+Pr+1+Pk, uknjiženu porodičnu kuću smeštenu u Vrčinu, udaljenu svega 15 minuta vožnje autom od centra Beograda. Sa svojih....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?