• GoHome Professional
www.indomio.rs potkrovlje duplex Zadnjih 14 dana p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs potkrovlje duplex Zadnjih 14 dana p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs potkrovlje duplex Zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs potkrovlje duplex zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 73,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 900 €
10.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 2.5, 73m2, VPR/VIII, EG, renoviran, depozit. Kompletno renoviran i opremljen lux duplex, površine 73 m² u Južnom bulevaru. Stan je potpuno namešten, uređen sa posebnim stilom i ukusom, i opremljen svim neophodnim elementima za udoban život. U neposrednoj blizini se nalazi....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 1.850 € na 1.600 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.600 €, 120,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 1.850 €
15.05.2026 - 1.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje u Beogradu, Dorćol, u jednom od najatraktivnijih i najprestižnijih delova grada. U pitanju je luksuzan duplex stan površine 120 m, kompletno renoviran i opremljen pažljivo biranim nameštajem i vrhunskim završnim materijalima, koji pruža visok nivo komfora i modernog....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 390.000 € na 359.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 359.000 €, 88,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 390.000 €
04.05.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 88m2, 5/5, inverter klima, duplex, lift, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine do Takovske ulice. Poznata je po Radio Beogradu, prvom klubu u Srbiji - Kod Laze Šećera, Ateljeu 212, Srpskoj kafani zbornom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.000 € na 250.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 260.000 €
06.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan uknjižen na 72m2 u mirnoj ulici na Banovom Brdu u Golf naselju. Stan se nalazi na Banovom brdu u stambenom objektu sa liftom, okružen objektima male spratnosti. Ovaj kraj karakteriše blizina Julinog brda, Dedinja, Kanarevog brda. Ceo kraj je okružen zelenilom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 259.000 € na 251.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 251.000 €, 76,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 259.000 €
13.05.2026 - 251.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan duplex površine 76m², smešten u mirnoj ulici Miloša Savkovića na Zvezdari. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj i lepo održavanoj zgradi novije gradnje iz 2011. godine sa liftom. Lokacija je izuzetna – u neposrednoj blizini nalaze se Gradska....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 199.000 € na 189.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 189.000 €, 68,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Ade Ciganlije, u parkovskom okruženju ulice, nalazi se ovaj trosoban duplex za prodaju. Smešten je u zgradi koja je uredna i održavana sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini su vrtić, osnovna i srednja škola, Dom zdravlja kao i svi ostali neophodni....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 265.200 € na 257.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 257.000 €, 76,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 276.400 €
13.03.2026 - 265.200 €
10.05.2026 - 257.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlično pozicioniran, svetao duplex površine 76 m2 u ulici Miloša Savkovića, na Zvezdari. Smešten je u mirnom delu naselja, na minut hoda od marketa, dečijeg igrališta, vrtića, škole i stanica gradskog prevoza. U neposrednoj blizini stana su sportski centar Olimp, Bulevar....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 385.000 € na 370.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 370.000 €, 157,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 390.000 €
24.04.2026 - 370.000 €
03.05.2026 - 385.000 €
10.05.2026 - 370.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan duplex na atraktivnoj lokaciji, po izuzetnoj ceni. Stan se nalazi u novijoj, modernoj zgradi, i uz njega ide i spoljno parking mesto. Postoji i mogućnost kupovine do 3 garažna mesta u okruženju. U neposrednoj bliuini je Bulevar kralja Aleksandra, škola, gimnazija,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 119.900 € na 114.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 114.000 €, 43,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 119.900 €
15.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Atraktivni duplex u centru Zemuna;Gradski park;43m2; U autentičnom okruženju starog jezgra Zemun, u tihoj ulici nadomak svih gradskih sadržaja, u ponudi je šarmantan duplex ukupne površine 43 m² (prema merenju), sa dodatnim galerijskim delom koji prostoru daje poseban komfor. Nekretnina....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.200 € na 1.100 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.100 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 1.200 €
15.05.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se petosoban duplex stan na Dedinju, na prestižnoj i izuzetno traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara kneza Aleksandra Karađorđevića. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade i poseduje parking mesto, što predstavlja značajnu prednost u ovom delu grada. Lokacija....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs duplex zadnjih 14 dana pala cena (22)
  • www.indomio.rs potkrovlje zadnjih 14 dana pala cena (32)
  • www.indomio.rs potkrovlje duplex pala cena (2)
  • www.indomio.rs potkrovlje duplex zadnjih 14 dana (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>