• GoHome Professional
www.indomio.rs potkrovlje Oglasi objavljeni od pos - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs potkrovlje Oglasi objavljeni od pos - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs potkrovlje Oglasi objavljeni od poslednjeg puta porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs potkrovlje oglasi objavljeni od poslednjeg puta porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+15%

Promena cene sa 143.000 € na 165.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 165.000 €, 73,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 143.000 €
20.04.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep trosoban stan na Kanarevom brdu u Vukasovićevoj ulici u zgradi bez lifta. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade starije gradnje u neposrednoj blizini Maxija, Doma zdravlja,autobuskog stajališta i ostalih sadržaja. Stan je po strukturi trosoban, sastoji se od dnevne sobe,....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 90.000 € na 110.000 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KOVILOVO, 110.000 €, 62,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 90.000 €
15.02.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča, Psunjska, 62m2, dva stana -------------------------------------------------------- 62m2, pr+1, 3.0, EG, parking, uknjižen, može na kredit. Dva stana u vertikali porodične stambene zgrade, zasebni ulazi. Oba stana su renovirana i kompletno nameštena. Ne postoji mogućnost....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 115.000 € na 129.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SMEDEREVO, 129.000 €, 129,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 115.000 €
20.02.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Plavinac, kod stadiona. Novosagrađena kuća, četvorosobna (jedna soba nezavršena u potkrovlju). Prizemna, bez ulaganja, garaža i pomoćna prostorija u dvorištu, 5 ari ograđeno zidom, uređeno. Velika terasa, TA grejanje. Odlična lokacija za život. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 160.000 €, 139,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 130.000 €
03.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan, uknjižen, porodično stambeni objekat u mirnom okruženju naselja Nova Misa. U prostoru ova nepokretnost sastoji se od prvog nivoa na kome se nalaze dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu i kupatila. Potkrovlje čine četiri....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 265.000 € na 275.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 265.000 €
29.03.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran pre desetak godina,svetao ,ušuškan stan u potkrovlju predratne zgrade kod samog Hrama. Dvorišno orijentisan- samim tim garantuje mir. Ulazni hodnik sa skrivenim walk-in garderoberom, veliki open space koji obuhvata kuhinju i trpezariju sa izlaskom na veliku terasu....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 50.000 € na 65.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ĆUPRIJA, 65.000 €, 110,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2023 - 42.000 €
11.06.2023 - 48.000 €
03.11.2024 - 43.000 €
13.12.2024 - 50.000 €
11.03.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2023.,

www.indomio.rs

Ako želite da uživate u prirodi, čistom vazduhu i divnom pogledu u svakom slobodnom danu predstavljamo Vam idealnu kuću. Na 70m udaljenosti od Velike Morave, potpuno izdvojena od gradske gužve a na samo 1,5 km od centra grada. Površina kuće je iskorišćena maksimalno. Od prostorija....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 143.000 € na 165.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

 

Kretanje cena nekretnine:
13.09.2023 - 155.000 €
17.03.2024 - 145.000 €
01.07.2024 - 143.000 €
17.04.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep, svetao, komforan i funkcionalan trosoban stan u potkrovlju zgrade u Vukasovićevoj ulici na Kanarevom brdu. Stan je uknjižen 1/1 na ime vlasnika, na 73m² korisnog prostora, tako da su osim keš kupaca dobrodošli i kreditni. Prostorije: dnevni boravak,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 241.100 € na 246.850 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 246.850 €, 115,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 218.150 €
25.07.2025 - 223.850 €
01.12.2025 - 241.100 €
27.02.2026 - 246.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvoroiposoban duplex - 114.80 m2 u potkrovlju.2.100 €/m2 sa PDV-om Direktno od investitora!Mogućnost povrata PDV-a. Gradnja kreće u aprilu! Opremljenost u stanovima:* PVC petokomorna stolarija* Sigurnosna....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 129.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 149.000 €, 214,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 129.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 84.460 € na 87.550 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, IRIG, 87.550 €, 92,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 77.250 €
07.12.2025 - 84.460 €
27.03.2026 - 87.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Velikoj Remeti Uknjiženu Vikend-kuću 92 m2 na Lepom ograđenom placu od 1077 m2 na Top Lokaciji Vikendica je sakrivena u šumi veoma mirna i tiha lokacija. Građena je od čvrstog materijala na veoma lepom mestu za uživanje, sa puno zelenila okolo. U prizemlju je veliki....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs potkrovlje porasla cena (38)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>