• GoHome Professional
www.indomio.rs porasla cena prizemlje 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs porasla cena prizemlje 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs porasla cena prizemlje 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs porasla cena prizemlje 70 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 2.275 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+14%

Promena cene sa 180.250 € na 206.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 71,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 180.250 €
20.03.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar / socijalno, oglašavamo prodaju četvoroiposobnog dupleksa u kvalitetnoj zgradi iz 2007. godine. U neposrednoj blizini nalaze se dve osnovne škole, dva vrtića, Dom zdravlja i svi bitniji sadržaji. Stan je uknjižen na 71 m2, mada u prirodi ima nekih 100 m2 - gornja....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 172.000 € na 185.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 172.000 €
19.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetno sarmantan stan u srcu Vozdovca. Parking ispred zgrade. Nalazi se na ravnom prizemlju, sa predivnom bastom i sopstvenim zasebnim ulazom. Po strukturi je trosoban sa velikim dnevnim boravkom, gde postoji mogucnost otvaranja novih vrata kako bi....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 164.800 € na 185.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 164.800 €
22.03.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 68m2 na Novoj detelinari u ulici Janka Čmelika. Visoko prizemlje, dvoršno orjentisan, bez saobraćajne buke. Uknjižen, bez tereta. Dnevna soba sa kuhinjom koja ima prirodnu ventilaciju, dve spavaće sobe, kupatilo, ostava i terasa. Odlična lokacija.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs porasla cena prizemlje 70 m2'
103.370 €
147.578 €
255.039 €
 
+11%

Promena cene sa 190.000 € na 210.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 210.000 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.06.2024 - 202.500 €
17.07.2024 - 190.000 €
11.03.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan 70m2 ,na prvom spratu, u urbanoj vili sa 4 stana na Telepu. Zgrada je novije gradnje (2020. godina). Video nadzor u zgradi i dvorištu. U blizini osnovne škole Nikola Tesla, Bulevara Patrijarha Pavla, Bulevara Evrope i Futoškog puta Strukturu stana čini: ulazni....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 156.500 € na 163.400 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 163.400 €, 70,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 156.500 €
22.03.2026 - 163.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo lux stanove u novogradnji sa useljivošću do avgusta 2026. god. Oglašena cena je bez PDV-a, a kupci prvog stana imaju pravo na povrat PDV-a. Sa svake terase imate pogled na ceo Beograd. Raznih kvadratura, spratnosti, grejanje etažno, pod hrastov parket, keramika španska I....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 150.000 € na 156.600 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 156.600 €, 67,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 150.000 €
22.03.2026 - 156.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 220.000 € na 225.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 67,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.09.2024 - 215.000 €
23.02.2025 - 220.000 €
22.02.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

Stan u prizemlju kod Karađorđevog parka. Odličan za lokal ( deo stana je već pretvoren u lokal ). Prostorije: ulaz, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, dve sobe do ulice ( jedna je lokal od 20m2 ). agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZAKLOPAČA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 110.000 €
12.11.2025 - 99.000 €
24.12.2025 - 110.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Grocka - Boleč 3.0, 65,94m2, VPR/4, EG/norveški radijatori, lift, interfon U prilici smo da vam ponudimo konforan trosoban stan koji se nalazi u izuzetno mirnoj ulici na samom ulasku u Boleč. Zgrada je izgrađena od najsavremenijih građevinskih i termoizolacionih materijala i poseduje....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 119.700 € na 126.350 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 126.350 €, 66,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 119.700 €
19.04.2026 - 126.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

a prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 66,5m2,na prizemlju. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 166.860 € na 185.400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 166.860 €
01.05.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

- Direktna prodaja od investitora - - Neto površina stana 74.16m2 - - Rok završetka radova 01.12.2026. godine - - Ulazni hodnik, kupatilo, toalet, 2 spavaće sobe, dnevna soba i trpezarija, kuhinja, 1 terasa - - U cenu uračunat PDV (10%), moguć je povrat istog za kupce prve nekretnine....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZAKLOPAČA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 110.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2.5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 169.875 € na 188.750 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 188.750 €, 75,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 169.875 €
01.05.2026 - 188.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

- Direktna prodaja od investitora - - Neto površina stana 75.50m2 - - Rok završetka radova 01.12.2026. godine - - Ulazni hodnik, kupatilo, toalet 2 spavaće sobe, dnevna soba i trpezarija, kuhinja, terasa - - U cenu uračunat PDV (10%), moguć je povrat istog za kupce prve nekretnine....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 135.000 € na 180.000 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 190.000 €
28.09.2025 - 135.000 €
06.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Barajevo - Baćevac kuća, 75m2 (terasa 10m2), prizemlje, grejanje na struju, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 51.15a U ponudi vikend kuća u izvornom stanju stambene površine 65m2 sa terasom površine 10m2 i ostavom. Funkcioniše kao dvosobna jedinica. Nalazi se na ravnom....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 1.350 € na 1.400 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.400 €, 75,00 m2 cca 19 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 1.350 €
17.05.2026 - 1.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Hotel Jugoslavija - Aleksinačkih rudara lokal, 75m2, prizemlje, CG Izdaje se lokal od 75 m² na atraktivnoj lokaciji, na granici Zemuna i Novog Beograda, u ulici Aleksinačkih rudara. Lokal se nalazi u prizemlju i okrenut je ka ulici, što omogućava dobru vidljivost i pristupačnost.....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 113.000 € na 130.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KOVILOVO, 130.000 €, 76,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 110.000 €
07.12.2025 - 113.000 €
18.03.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji,u porodicnoj stambenoj zgradi, u blizini MUP-a u Borci.Nalazi u prizemlju i kompletno je renoviran (novo kupatilo, novi pvc prozori, nov laminat). Grejanje je etazno.Prostorije: dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve velike spavace sobe, kupatilo,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 76.800 € na 83.200 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 83.200 €, 64,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2024 - 83.000 €
05.03.2025 - 76.800 €
20.03.2026 - 83.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u strogom centru Mladenovca. Ova nekretnina nudi udoban dom koji se nalazi u prizemlju zgrade, poseduje terasu i čini ga idealnim kako za život, tako i za eventualni poslovni prostor. Stan se nalazi na izvanrednoj lokaciji, u samom centru grada, a sve potrebne....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.500 € na 159.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 149.500 €
15.05.2026 - 159.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude funkcionalan troiposoban stan od 64m², na visokom prizemlju uredne manje zgrade (2 sprata), u mirnom delu Karaburme. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i dobro provetren, sa veoma praktičnim rasporedom prostorija. U izvornom je stanju, uredno održavan,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.500 € na 159.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 149.500 €
13.05.2026 - 159.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 64 m², smešten na visokom prizemlju u kvalitetnoj zgradi iz 1949. godine, sa samo jednim spratom iznad, što pruža dodatni mir i privatnost. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i još tri odvojene sobe, što ga čini idealnim kako za porodični život, tako....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 17)

<< <1> >>