• GoHome Professional
www.indomio.rs porasla cena pogodan 140 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs porasla cena pogodan 140 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs porasla cena pogodan 140 m2

  • Za upit "www.indomio.rs porasla cena pogodan 140 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.955 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+33%

Promena cene sa 140.000 € na 185.600 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 185.600 €, 135,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 140.000 €
22.04.2026 - 185.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje p plus pk , na Paliluli. Površina kuće je 135m2 uknjižena površina 96m2 i sastoji se od dve etaže koje su povezane unutrašnjim stepenicama. Etaže mogu biti u funkciji i posebnih stambenih jedinica, jer poseduju posebne ulaze. Prizemlje....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 198.800 € na 257.500 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, MAJUR, 257.500 €, 140,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 198.800 €
25.02.2026 - 257.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Atraktivna lokacija, blizina grada a mir i tišina, slepa ulica pogodno za decu nema saobraćaja. Kuća nije završena, na vama je da sami odaberete kakav pod želite, pločice, sanitarije.i boju zidova birate sam. Grejanje razvedeno kroz košuljicu. Pedvidjeno za etažno grejanje sa radijatorima,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 237.000 € na 248.400 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NIŠ, Donja Vrežina, 248.400 €, 138,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 237.000 €
23.03.2026 - 248.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor u Donjoj Vrežini. Poslovni prostor je uknjižene površine 138m2 dok je stvarna površina 145m2. Poslovni prostor je po principu open space što daje brojne mogućnosti preuređenja, a poseduje i terasu, kuhinjski deo i dva toaleta. Postoji mogućnost kupovine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs porasla cena pogodan 140 m2'
828.000 €
75.000 €
480.000 €
 
+10%

Promena cene sa 216.300 € na 236.900 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, 236.900 €, 148,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.08.2025 - 230.000 €
22.08.2025 - 231.750 €
26.09.2025 - 216.300 €
20.03.2026 - 236.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE: PORODIČNA KUĆA U PETROVARADINU -PUCKAROŠ – KOMFOR I FUNKCIONALNOST NA DVE ETAŽE !!! LOKACIJA: Petrovaradin, Puckaroš, Novi Sad – mirna i atraktivna stambena zona u blizini svih sadržaja. Karakteristike nekretnine: Porodična kuća ukupne površine cca 148 m2. Tri etaže –....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 50.000 € na 55.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 150,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 49.000 €
15.02.2026 - 50.000 €
15.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Prizemna, četvorosobna kuća sa dva ulaza, površine 150m2, na placu od 346m2 sa kolskim ulazom. Sastoji se od predsoblja, 4 sobe, kuhinje i dva kupatila. Mešani materijal, kara-tavan, trofazna struja, na podovima patos, laminat i keramičke pločice, drvena i PVC stolarija,kanalizacija.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>