• GoHome Professional
www.indomio.rs porasla cena kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs porasla cena kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs porasla cena kablovska

  • Za upit "www.indomio.rs porasla cena kablovska" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 1.941 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 93000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • podno grejanje
    • lift
    • uknjižen
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 548.900 €
27.03.2026 - 499.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Skupština - Palmotićeva 5.0, 110m2 (terasa 12m2), 3/4, CG, interfon, telefon, klima. Odličan četvorosoban duplex u centru Beograda, u Palmotićevoj ulici, jednoj od najlepših ulica u gradu. Prostorije: *Donji deo: predsoblje, dnevna soba, radna soba, kuhinja, kupatilo i....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 160.000 € na 177.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, KRNJAČA, 177.000 €, 5924,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 160.000 €
17.04.2026 - 177.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2023.,

www.indomio.rs

Palilula, Ovča - La Morminc plac, 59.24a. Uknjižen plac u Ovči. Mogućnost izgradnje stambenih i industrijskih objekata. Kontakt telefon: 065/32-36-409 Agencijska provizija je 2% i uključuje: - pokazivanje nekretnine i informacije vezane za mikrolokaciju - pravnu sigurnost uz tim advokata....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 510.000 € na 550.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 550.000 €, 134,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 599.000 €
28.09.2025 - 569.990 €
15.10.2025 - 499.990 €
28.12.2025 - 510.000 €
11.03.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 65 - Đorđa Stanojevića 4.0, 134m2 (terasa 36m2), 10/10, toplotne pumpe, lift, klima, video nadzor. Na ekskluzivnoj lokaciji na Novom Beogradu, optimalno udaljenoj od svih relevantnih tačaka i najvažnijih saobraćajnica, u izgradnji je arhitektonski impresivan, estetski....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs porasla cena kablovska'
500 €
250.000 €
349.900 €
 
+3%

Promena cene sa 380.000 € na 390.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 380.000 €
03.04.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban dupleks sa terasom - Zvezdara, Đevđelijska ulica, 157 m2, 390.000 EURNa prodaju luksuzan, funkcionalan i izuzetno svetao četvorosoban dupleks površine 157 m2, smešten na petom i šestom spratu zgrade sa liftom u Đevđelijskoj ulici, na atraktivnoj lokaciji između....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 1.000 € na 1.100 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 1.100 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.01.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.01.2026.,

www.indomio.rs

Na Voždovcu, u blizini TC Stadion, u ulici Vanđela Tome izdaje se veoma lep, luksuzno namešten trosoban stan. Stan je površine 76m2, a nalazi se na prvom spratu čiste i uredne dvospratnice. Zgrada poseduje sopstveno, ograđeno dvorište. Stan čine ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja, veliki....

 
 
 
 
+26%

Promena cene sa 950 € na 1.200 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 1.200 €, 68,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 1.250 €
21.11.2025 - 1.150 €
30.11.2025 - 900 €
04.02.2026 - 950 €
17.04.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125555, II/II, terasa, renoviran, garaza. U potpunosti renoviran 2025. godine, u samom srcu zelenila KošutnjakaPotpuno opremijen: TV, klima, ves masina, masina za susenje vesa, sudo masinaModerna kuhinja sa svim aparatimaOpticki internet, kablovska TV, telefonska linijaGrejanje....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 360.000 € na 412.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Telep, 412.000 €, 83,00 m2 cca 4960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2022 - 240.000 €
19.03.2023 - 330.000 €
12.11.2023 - 360.000 €
10.04.2026 - 412.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Porodična kuća sa velikom radionicom i pratećim nusprostorijama na veoma lepom i najvišem mestu na Telepu (u osam najviših tačaka u celom Novom Sadu. Od nusprostorija na placu je kućerak preko puta velike kuće, radionoca, šupa, čardak! Trofazna struja, gas, kablovska, kanalizacija.....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 154.500 € na 206.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, 206.000 €, 177,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2022 - 154.500 €
22.02.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2022.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica - Čardak. Uknjižena šestosobna vikend kuća u neposrednoj blizini autobuskog stajališta i marketa. Ovaj stambeni prostor čine prizemlje,međusprat, sprat, međusprat i potkrovlje. Prizemlje čini dnevni boravak, kuhinja i kupatilo, međusprat je rezervisan za jednu spavaću....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 450 € na 500 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 500 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 450 €
11.03.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se namesten veoma komforan i svetao stan, 4,0, 1/2, trostrano orjentisan, lep raspored, 3 odvojene spavace sobe i dnevna soba, 2 kupatila, ostava, velika terasa sa odvorenim pogledom, PVC stolarija, Etazno grejanje i inverter klima, internet, kablovska, interfon, nema lift,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 354.790 € na 375.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 375.000 €, 71,00 m2 cca 5280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2024 - 351.350 €
16.02.2025 - 354.900 €
22.10.2025 - 354.790 €
19.04.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.indomio.rs

Vračar, Hram Svetog Save - Nikolaja Hartviga (Ex Dubljanska) 3.0, 71m2 (terasa), 3/4, toplotne pumpe, lift, garaža, interfon, telefon, klima, video nadzor. Luksuzna zgrada sa dva nivoa garaža, nedaleko od Hrama Svetog Save, u blizini Čuburske ulice. Unutrašnjost zgrade urađena po....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 127.400 € na 147.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, KRNJAČA, 147.000 €, 4900,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 127.400 €
17.04.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2023.,

www.indomio.rs

Palilula, Ovča - La Morminc plac, 49a. Uknjižen plac u Ovči. Mogućnost izgradnje stambenih i industrijskih objekata. Kontakt telefon: 065/32-36-409 Agencijska provizija je 2% i uključuje: - pokazivanje nekretnine i informacije vezane za mikrolokaciju - pravnu sigurnost uz tim advokata....

 
 
 
 
+47%

Promena cene sa 750 € na 1.100 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.100 €, 95,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 750 €
06.05.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran, polu namešten stan, Cerak Vinogradi. Uknjiženo 95m2, a mereno ima 100m2. Kompletno renoviran pre 5 godina. Menjane i vodo i elektro instalacije. Svetao i sunčan. Na odličnoj lokaciji, među zelenilom, u održavanoj zgradi na prvom spratu od tri, bez lifta. Struktura....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 175.000 € na 185.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BANJA, 185.000 €, 80,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.07.2025 - 175.000 €
21.11.2025 - 185.000 €
21.12.2025 - 175.000 €
06.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića 2.0, 80m2 (lođa 8m2), 1/4, CG, parking, podrum. Odličan, svetao, funkcionalan dvosoban stan. Zgrada od fasadne cigle, Energoprojekat gradnje (odlična toplotna izolacija). Slobodan parking ispred zgrade. Nalazi se u mirnom delu ulice,....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 113.000 € na 130.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, MALA MOŠTANICA, 130.000 €, 158,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 115.000 €
19.04.2026 - 113.000 €
22.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Obrenovac, Barič - Peđe Leovca 5.0, 158m2 (terasa 18m2), PR/1, GAS, telefon, parking, gradska kanalizacija, asfaltni put. Odlična porodična kuća na čijoj se izgradnji nije štedelo tih godina kad se kuća zidala, što pokazuje prvi susret sa ovom lepom kućom. U prizemlju kuće se nalazi....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 122.000 € na 125.660 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 125.660 €, 44,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 122.000 €
13.05.2026 - 125.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan površine 44 m², smešten na 2. spratu moderne stambene zgrade useljene 2024. godine, u ekskluzivnom zatvorenom naselju Square Garden na Avijaciji u Novom Sadu. Stan je orijentisan prema istoku, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 455.510 € na 465.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 548.900 €
10.04.2026 - 451.000 €
12.04.2026 - 455.510 €
03.05.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

5.0, 110m2(dve terase 3,2m2 i 7,4m2), CG, lift, III/III, telefon, interfon. Uknjiženo 96m2 korisne površine. Prodaje se izuzetan petosoban dupleks od 110m2 u centru Beograda. Stan (dupleks) se nalazi na 3 spratu kvalitetno odradjene nadogradnje iz 1997. godine. Stan je useljen 2001.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>