• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum zadnjih 7 dana do 1800 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum zadnjih 7 dana do 1800 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum zadnjih 7 dana do 1800 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs podrum zadnjih 7 dana do 1800 eura/m2" pronađeno 45 nekretnina - prosečna cena 654 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 53000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • vrt
    • parket
    • 4.sprat
    • lođa
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.000 €, 74,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Zemun polje – Tomice Popovića Prodaje se konforan, funkcionalan i veoma svetao stan zajedno sa podrumom od 23m2, koji je uređen za stanovanje. Stan se sastoji se od velikog ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Podrum od dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 159.000 €, 97,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo spratnu kuća na ulasku u Sremske Karlovce,idealna za stanovanje i razne poslovne delatnosti.Kuća u prizemlju ima kuhinju sa trpezarijom,dnevni boravak, kupatilo,ostavu,ustakljenu terasu,spoljnim stepeništem se ide na sprat gde su dve sobe i kupatilo.Ispod kuće....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.000 €, 140,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Neuseljiva porodična kuća u mirnoj ulici u naselju Kalvarija, u Zemunu. Kuća se nalazi u Vinarskoj ulici, na placu površine 2.7 ara i predstavlja odličnu investiciju ili adaptaciju po sopstvenim potrebama za porodično stanovanje. Objekat je prizemni, ukupne površine 140m², sa funkcionalnim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum zadnjih 7 dana do 1800 eura/m2'
74.000 €
55.000 €
180.000 €
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 59.000 €, 33,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: S302 Na prodaju funkcionalan stan površine 33 m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu – 25. maj. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, udaljen svega 10 minuta hoda od centra grada, što ga čini odličnim izborom kako za stanovanje,....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 101.000 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan u mirnom delu Batajnice. Kompletno renoviran stan (nove elektro i vodovodne instalacije), nova PVC stolarija. Stan 49 kvm korisne površine, lođa 5 kvm, terasa 2 kvm. Grejanje na Inverter klimu, TA peć ili na čvrsto gorivo (nova nekorišćena peć). Prostorije: Hodnik, dnevna....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 450.000 €, 330,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna kuća u mirnom okruženju. Novogradnja iz 2025.godine, ukupne površine 330m2. Prodaje se opremljena ili bez stvari, po želji kupca. Nalazi se na placu od 27ari, koji je ceo ogradjen sa dve klizne kapije. Voda je arterijski bunar. Kuca se nalazi u sumi, izdvojena van naselja,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 325.000 €, 240,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno kvalitetna i luksuzno izgrađena kuća u Jagodini, smeštena u mirnom delu šireg centra grada, na lokaciji koja pruža savršen balans privatnosti i blizine svih važnih sadržaja – škole, sportskog centra i akva parka. OSNOVNE KARAKTERISTIKE Objekat upisan po Zakonu....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 76.900 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 100.000 €, 84,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća 84 m² na placu od 3.8 ari, na odličnoj lokaciji, sa velikim potencijalom za porodično stanovanje ili investiciju. Nekretnina se sastoji od 3 odvojene stambene jedinice, svaka sa posebnim ulazom, što omogućava da funkcionišu kao manje zasebne celine. Jedna jedinica je useljiva....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 300.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Duvaništu(Duvanište)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Duvanište u Nišu na placu od 3,37ara. Sastoji se od PO+PR+1+PK u osnovi 102kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, predviđeno da služi kao vešernica. 2.PRIZEMLJE-se sastoji od zajedničkog ulaznog hodnika, sobe i stepeništa....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 190.000 €, 169,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuće - Centar(Centar)Prodaja kuće u strogom centru Niša, na placu od 508 m2 (zajednički plac sa komšijom, svako koristi po polovinu placa), uknjižene površine 169 m2. Kuća se sastoji od PR, sprata i potkrovlja (trenutno je samo u grubim radovima, koji može da se sredi po želji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 315.000 €, 294,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana porodična kuća na početku naselja Miljakovac 3. Idealna za veliku porodicu, sa velikim dvorištem, u mirnoj ulici, na obodu Manastirske šume. Ukupna neto površina kuće je 294m2 od čega 208m2 stambenog prostora, 86m2 garaža i podrum + potkrovlje 70m2, struktura....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 50,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 50m², smešten u visokom prizemlju manje stambene zgrade sa svega 4 stana, što pruža dodatni mir i privatnost. Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i za izdavanje. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Ne tražite stan u koji ćete ulagati mesece renoviranja i dodatni novac. Tražite mesto gde možete odmah da počnete novi život. U samom centru Ćuprije nalazi se kompletno renoviran stan od 54m² koji pruža upravo to — sigurnost, udobnost i osećaj doma od prvog trenutka. Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 82.400 €, 92,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica Stari Slankamen, 92m2 Cena 82400 eur, plac 1837m2 Prodajemo useljivu i funkcionalnu , renoviranu vikendicu u Starom Slankamenu, ulica Počenta 1. Do kuće se dolazi asfaltnim putem do raskrsnice Starog i Novog Slankamena gde se nalazi i prodavnica mešovite robe, a odatle je....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 75.000 €, 89,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća u Bačkoj Topoli od 89 m² na placu od 2.098 m². Sastoji se od ulaznog hodnika, ostave, tri sobe, kupatila i toaleta. Na podovima je laminat, drveni prozori a grejanje na čvrsto gorivo. Imanje obuhvata pomoćne zgrade, podrum i njivu. .

 
 
 
  Kuća, ŠID, 63.800 €, 105,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelepa vikendica u netaknutoj prirodi u okolni Erdevika, na visoravni okruženo šumom Nacionalnog parka, Fruške gore. Vikendica je uknjižena, pored asfaltnog puta se nalazi parcela i sam objekat je uvučen od puta.Vikendica je novije gradnje i sastoji se od prizemlja i potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 115.000 €, 200,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Gradnulica - petosobna kuća površine 200m2 + podrum na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom. Centralno grejanje na gas i čvrsto gorivo, trofazna struja, kanalizacija, dva kupatila, izolovana tavanica, pvc stolarija, uknjižena. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 178,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se 2 kuće na placu površine 612 m2. Prva kuća je građena od čvrstog materijala na 2 etaže. U prizemlju kuće je garaža iz koje se silazi u podrum gde se nalazi kotao na čvrsto gorivo. Na visokom prizemlju je trpezarija iz koje se ulazi u kuhinju, ostavu i kupatilo, na međuspratu....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 235.000 €, 450,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće u mirnom delu Radničkog naselja ,na površini od 534m2. Prva kuća je frontalno orijentisana prema ulici. Starije je gradnje, površine od 102m2. Građena je od pune cigle, spolja odrađena izolacija. Sastoji se od 2 ulaza, ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, trpezariju,....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u okolini Niša-Orljane(Malošište)Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 90.000 €, 212,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se deo kuće u Radničkom naselju površine 212m2, na placu od 5a. U pitanju su dva sprata, od postojećih tri. Na prvom spratu se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo, izdvojeni garderober i dve terase. Na drugom spratu je takođe izdvojena kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 170,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Radničkom naselju površine 170m2. Prizemlje kuće je portpuno renovirano i prodaje se po sisitemu “ključ u ruke”. Prizemlje se sastoji od ulaznog godnika, posebnog kupatila i mokrog čvora, takođe ima dnevnu sobu, kuhinju, tri spavaće sobe i terasu. Na podu je parket,....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 55.000 €, 137,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostrana kuća u Ćupriji na fenomenalnoj lokaciji. Kuća je prizemna, dobro organizovanog rasporeda uz maksimalnu iskorišćenost prostora. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve komforne spavaće sobe i dva kupatila, što pruža visok....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 4.600 €, 256,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzni poslovni prostor na jednoj od najprestižnijih adresa u Beogradu, u naselju Dedinje, opština Savski venac. Novogradnja iz 2025. godine, površine 256,8 m², predstavlja idealno rešenje za firme koje traže atraktivnu adresu, privatnost i vrhunske uslove rada. Dostupna....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 4.600 €, 256,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetna novogradnja na jednoj od najprestižnijih adresa u Beogradu, naselje Dedinje, opština Savski Venac. Porodična kuća iz 2025. godine, površine 256,8 m², pruža vrhunski komfor i privatnost za zahtevne stanare koji cene kvalitet, prostor i ekskluzivnost. Dostupna dva....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

JUŽNI BULEVAR, VRAČAR – LUKSUZAN DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzno uređen dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru – Južni bulevar. Stan je potpuno nov, dizajnerski uređen i kompletno....