• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum potkrovlje što manji 310 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum potkrovlje što manji 310 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum potkrovlje što manji 310 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podrum potkrovlje što manji 310 m2" pronađeno 30 nekretnina - prosečna cena 945 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 290 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 68000 eura
    • do 85000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 859 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 185.400 €, 323,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2022.,

www.indomio.rs

Kuća, odlične gradnje u Sremskim Karlovcima. Kuća ima dva etažirana stana od po 84m2, garažu od 97m2. U prizemlju se nalazi garaža koja se može pretvoriti u poslovni prostor, u suterenu se nalazi podrum. Prvi sprat ima dva ulaza, tako da stanovi mogu biti potpuno odvojeni, pogodna....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 95.000 €, 280,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća na prodaju koja je na placu od 12,87 ari. Ima tri etaže: podrum, prizemlje, potkrovlje. Dva kupatila i jedan toalet. PRIZEMLJE: DNEVNA SA TRPEZARIJOM+KUHINJA+ TRI SPAVAĆE SOBE+KUPATILO+TOALET+TERASE POTKROVLJE:DNEVNA SA TRPEZARIJOM+DVE SPAVAĆE SOBE+KUPATILO+OSTAVA POMOĆME PROSTORIJE....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, 2.100 €, 280,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzna kuća u naselju Čalije, površine 280m2 sa dvorištem od oko 3 ara. Kuća se sastoji iz pet etaža, na prvoj etaži je podrum od oko 100m2, na drugoj etaži, koja je ujedno visoko prizemlje, nalaze se dnevni boravak, kupatilo, kuhinja i trpezarija sa dva izlaza u dvorište....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum potkrovlje što manji 310 m2'
150.000 €
200.000 €
300.000 €
  Kuća, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 1.150.000 €, 282,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na samoj granici Lisičjeg Potoka i Starog Košutnjaka nalazi se ušuškana luksuzna vila sa bazenom koja se prostire na 5.3 ari placa. Kuća je građena po principu sendvič zida i u potpunosti je renovirana 2023. godine materijalima vrhunskog kvaliteta, nove elektro i vodovodne instalacije....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 265.000 €, 288,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

Kuča od čvrstog materija , veoma kvalitetno građena za svoje potrebe. Kuća poseduje jako puno prostora i odlična je za veće porodice. U suterenu je podrum, na prizemlju dnevni boravak , kuhinja sa trpezarijom spavaća soba i jedna dečja soba kupatilo i terasa. Na potkrovlju jos jedan....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 315.000 €, 294,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana porodična kuća na početku naselja Miljakovac 3. Idealna za veliku porodicu, sa velikim dvorištem, u mirnoj ulici, na obodu Manastirske šume. Ukupna neto površina kuće je 294m2 od čega 208m2 stambenog prostora, 86m2 garaža i podrum + potkrovlje 70m2, struktura....

 
 
 
  Kuća, KULA, 103.000 €, 300,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju novija kuća u Crvenki ima oko 300 m2 i sastoji se od podruma, prizemlja i potkrovlja. Podrum poseduje garažu, špajz jednu malu prostoriju u kojoj se nalazi kotao za gas i jednu veliku prostoriju. U prizemlju poseduje dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, 2 sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 165.000 €, 300,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123354, 2.91a, prizemna, potkrovlje, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, može zamena(), pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Bez ulaganja, starija....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 500.000 €, 300,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.indomio.rs

Na zasebnom placu od 3,43 ara prostiru se četiri uknjižene kuće u ukupnoj površini 172m2. Jedna od kuća ima sprat od 76m2 i u potkrovlju studio (zasebnu garonjeru) od 30m2. Sprat i studio u potkrovlju su u postupku ozakonjenja. Pored toga ista kuća ima i podrum u površini od 30m2.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 320.000 €, 300,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Irig - Fruška Gora - Petosobna kuća površine u osnovi 156m2 + potkrovlje + podrum. U prizemlju se nalazi dnevni broravak, kuhinja, trpezarija, spavaća soba, kupatilo i dve terase. U potkrovlju su tri spavaće sobe (svaka sa izlazom na terasu), garderober i još jedno kupatilo. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 288.400 €, 300,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo tri stambena objekta na jednom placu na traženoj lokaciji u Petrovaradinu. U prvom delu placa od 725 m2 se nalazi kuća građena pre 30 godin od 77 m2, koja ima dve sobe kuhinju, kupatilo, ostavu i veliko predsoblje i ispod kuće se nalazi podrum. Iza prve kuće se nalazi druga....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 175.000 €, 300,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se samostalna porodična kuća na Kelebiji, u asfaltiranoj ulici, na placu od 2193 m². Kuća je građena od čvrstog materijala i izolovana stiroporom. Ima 300 m² i sastoji se od prizemlja, potkrovlja i podruma. U prizemlju se nalaze terasa, hodnik sa stepeništem, dnevna soba,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 6.000 €, 309,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Suteren: konoba/dnevni boravak/vinski podrum, kuhinja, spavaca soba/perionica, dva kupatila, soba sa toplotnom pumpom, lift za hranu (na svakom spratu) Prizemlje: kuhinja, toalet, dnevni boravak, trpezarija, izlaz u dvoriste, lift za hranu (na svakom spratu) Prvi sprat: 4 spavace....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 280.000 €, 309,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Odlična,redovno održavana porodična kuća nalazi se u mirnom i uredjenom delu Sremčice (tkz plato Sremčice) i u blizini Beogradske ulice i svih pratećih infrastrukturnih objekata. Kuća je uknjižena, ima 3 etaže ukupne površine 309m2 u okviru koje se nalazi garaža površine 16 m2. Pored....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 310.000 €, 310,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća u naselju Plavi Horizonti, odlična lokacija na početku naselja u blizini auto puta, marketa Sunce Kuća se nalazi na ograđenom placu od 6 ari, na prednjem delu placa ka ulici je postavljena nova kapija. Kuća je u sivoj fazi, postavljena je spoljna PVC stolarija....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 250.000 €, 310,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112807, 5a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), cela. Kuca u Taraisu izmedju Zeleznika i Sremcice. Uknjizena na 310 kvadrata....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 290.000 €, 315,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepo uredjenai organizovana kuća u Čalijama, na placu od 274 kvm, a na kome se nalazi još jedan objekat, novijeg datuma, organizovani na sledeći način: Objekat broj 1 (stambeni objekat) Objekat broj 1 ima površinu u osnovi 105m2, spratnosti P+1+Pk, s tim da je poslednji sprat....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 330.000 €, 316,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlična, novoizgrađena porodična kuća u jednom od najlepših naselja, simpatičnom turističkom gradiću na Fruškoj gori, na blago brdovitom predelu okruženo šumom, poznatom po termalnim vodama, idealno mesto za život u prirodi u mirnom okruženju. Osim po poznatoj banji-lečilištu, poznato....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 275.000 €, 320,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Apelovac iznad Niške pivare. U blizini su osnovna škola, pošta, marketi. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, kao i za izdavanje. Kuća je u osnovi 80m2, spratnosti sut+vpr+1+pk, korisne površine 320m2 . Nalazi se....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 266.000 €, 320,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Stara Pazova, Stari Banovci - Milenka Pevca kuća, 320m2 (tri terase 15m2), plac 5.5a, gas, telefon, podrum, parking, garaža, struja, voda, asfalt. STARI BANOVCI – porodična kuća 320 m² na placu 5.5 ari, pogled na Dunav. Najlepša lokacija u Banovcima, odmah useljiva! Na prodaju porodična....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 180.000 €, 330,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2023.,

www.indomio.rs

Lepo sređena i projektovana porodična kuća na placu od 25ari u cnetralnom delu popularnog vikend naselja Babe na pola sata vožnje od Beograda. Na sto metara od glavnog asfaltnog puta u neposrednoj blizini autobuske stanice i prodavnice. Ima i komunalnu i sopstvenu vodu, etažno grejanje.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 185.000 €, 330,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću u naselju Trošarina,površine 330m2 na placu P= 1.7ara i 2.5 ari gradskog zemljišta. Kuća je u osnovi 88m2 i ima Su+Pr+I+Pk,u suturenu je velika soba,hodnik,podrum,kotlarnica,i garaža. Prizemlje:dnevni boravak sa kuhinjomi trpezarijom,hodnik,kupatilo,2....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 300.000 €, 330,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 38875, 5a, spratna, po+p+pk, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, cela. Kuća na odličnoj lokaciji na Telepu: blizina Osnovne škole, obdaništa, pošte, gradskog prevoza, marketa, bulevar Patrijarha Pavla na 300m.Fantastičan....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 362.000 €, 330,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća na odlićnoj lokaciji, građena od švrstog materijala, dobro izolovana, sendvić zidovi, građena za svoje potrebe. U suterenu kuće se nalčazi Garaća, veliki podrum i biblioteka. Na Prizemlju kuće je veliki dnevni boravak, sa kuhinjom i trpezarijom , i jedna spavaća soba. Iz dnevnog....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 969.000 €, 330,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na uknjiženoj parceli 542m2 (koristi se 7,5 ari) nalaze se dve odvojene kuće 224m2 i 96m2. Kuća 1. renovirana i useljena oktobra 2021. godine. Kuća 2. renovirana i useljena jula 2025. godine. Svi tehnički detalji renoviranih objekata prati kompletna dokumentacija, sa istorijom od....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 850.000 €, 336,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličnu, uknjiženu spratnu kuću na lepoj i mirnoj lokaciji. Neposredna blizina škole, vrtića, marketa, autobuske stanice. Na placu površine 392m2 nalaze se dva objekta - kuća spratnosti podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje ukupne površine 336m2....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 280.000 €, 336,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Selters banje u Mladenovcu imamo u ponudi hiljadu kvadrata stambenog prostora rasporedjenog u više objekata , sve to na 14 ari divno uredjemog placa . Imamo dakle klasičnu kuću, podrum , prizemlje , sprat i potkrovlje. Kuća je do ulice. Izdata je , ima dve garaže....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 278.000 €, 337,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je lepa porodična kuća u Čalijama ukupne površine 337m2, na 3,4ara placa. Kuća je novije gradnje i sastoji se od podruma, prizemlja, sprata i potkrovlja. U gradnji kuće su korišćeni kvalitetni materijali. Prizemlje je trosobne strukture, površine 86m2 i kompletno je završeno....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 310.000 €, 340,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Tri odvojene stambene jedinice, svaka zasebna, kuća se sastoji od prizemlja gde se nalazi trosoban stan, plus visoko potkrovlje takođe trosoban stan, sa lepom terasom i ozbilna nus prostorija tako đe trosoban stan u dvorištu, sa radijonicom, ima garažu na daljinski rolo vrata, tri....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 29)

<< <1> >>