• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum pogodan što manji Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum pogodan što manji Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum pogodan što manji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs podrum pogodan što manji zadnjih 14 dana" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.846 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno orijentisan i osunčan većim delom dana. Zgrada je kvalitetna i uredno održavana, sa dva lifta, u mirnom okruženju. Stan je u izvornom....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjižen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlično lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vešto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 238.500 €, 57,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 57m2( terasa 4m2), CG, IV/VII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižena građevinska površina 57m2. U ponudi stan na izuzetnoj lokaciji, na granici između Zemuna i Novog Beograda, par minuta od Zemunskog keja. U neposrednoj blizini se nalazi vrtić, škola, market kao i pregršt....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum pogodan što manji zadnjih 14 dana'
79.900 €
226.000 €
950 €
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 234.000 €, 58,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 56m², smešten na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade u jednoj od najtraženijih ulica na Vračaru – Sindjelićevoj. Stan je trostrano orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 169.900 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan u naselju Sava Kovačević u blizini Ugrinovačke ulice na uvek traženoj lokaciji. Fenomenalan panoramski pogled i dvostrana orijentacija su ono što ovaj stan izdvaja u odnosu na druge. Zgrada je na pešačkoj udaljenosti od Gardoša i centra Zemuna.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 95,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sredačka, 3/4, ta, uknjižen-Stvarna površina-95m2 , ugovorna površina-85.00m2, Retko u ponudi! U ponudi imamo odlićan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu! Nalazi se na trežem spratu, prostor odiše svetlošću i prostranošću. Pogodan za porodični stanovanje, ordinaciju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 360.000 €, 101,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposobanuknjižen stan na Krunskom vencu u Prote Mateje. Ulica je mirna, a stan se nalazi između Makenzijeve i Krunske ulice. U neposrednoj blizini stana su Hram svetog Save, Kalenić pijaca, parking Slavija, parking Vračarski Vidik u ulici Kneginje Zorke. Zgrada je predratna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>