• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum parking zadnjih 7 dana barem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum parking zadnjih 7 dana barem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum parking zadnjih 7 dana barem 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podrum parking zadnjih 7 dana barem 60 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 1.605 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 94000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 2.5, 64m2 (dve terase 4m2), 3/4, CG, interfon, podrum, parking U ponudi dvostrano orijentisan, svetao, dvoiposoban stan u zgradi novije gradnje iz 2002. godine. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Medijana, 900 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzno opremljen stan Površine 64m², dvoiposobne je strukture, sa odličnom orijentacijom (jugozapad–zapad, severozapad), što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom dana. Enterijer je rađen po najvišim standardima, uz korišćenje vrhunskih materijala i pažljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 163.100 €, 66,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan od 66 m² u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje, na 1. spratu zgrade sa liftom. Stan je uknjižen i vlasništvo je 1/1. Reč je o starijoj gradnji, sa gradskim grejanjem. Stan je adaptiran, pa u stvarnosti ima oko 70 m², jer je terasa zatvorena. Prodaje se kompletno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum parking zadnjih 7 dana barem 60 m2'
600 €
600 €
196.900 €
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan površine 60m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom u blizini Doma zdravlja. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno sa kotlom na struju koji se nalazi u stanu i plaća se po utrošku.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan u centru grada, blizu reke, sa svim pogodnostima koje pruža stanovanje u kući. Ima pripadajuće prednje i zadnje dvorište, tavan, podrum, garažu i dva parking mesta ispred. Postoji mogućnost proširenja stambenog prostora za još 80 m2, tavan ima i više nego dovoljnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 175.000 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je dvostran, u mirnoj ulici. Sastoji se od velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dva mokra cvora, hodnika, tri spavace sobe i velike terase koja gleda u zelenilo. Stan ima ostavu i podrum. U dvoristu zgrade ima i parking mesto. U blizini stana je osnovna skola, vrtic,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan stan, retko u ponudi! Kvalitetno i kompletno lux renoviran stan.Svetao, osunčan, dvostrano orijentisan, ušuškan u gusto parkovsko zelenilo.Uknjižen na građevinske površine 58m², mereno ima 61m². Renoviranje završeno pre mesec dana! Izvorno dvosoban, strukturno je optimalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5 Železnik-Sedam stražara 55m2+T(13m2), vpr/2, stara gradnja, parking, klima, podrum. Stan je na odličnoj lokaciji u samom centru Železnika, u prelepom okruženju sa dosta zelenila i parkova. Blizina prevoza, škole, vrtića, Doma zdravlja , više marketa, restorana i ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 360.000 €, 91,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija na Bežanijskoj kosi, u ulici Vespucijeva, prodaje se prostran i funkcionalan troiposoban stan. Zahvaljujući odličnom rasporedu i poziciji, ova nekretnina predstavlja idealan dom za porodicu ili sigurnu investiciju za izdavanje. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 565.000 €, 96,00 m2 cca 5890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstven salonski dom sa dušom – dva stana u jednom, garaža i parking mesto U mirnoj ulici u Profesorskoj koloniji, prodaje se elegantan četvorosoban salonski stan, na prvom spratu održavane predratne zgrade, sa svega 13 stanova. Profesorska kolonija je jedinstvena urbana i kulturno-istorijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 850 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112629, V/V, dupleks, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na najboljoj lokaciji Bežanijske kose!Sadrži na prvoj etaži: dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, radnu (ili spavaću) sobu, kupatilo, hodnik-degažman,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 400.000 €, 107,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban uknjižen stan na Krunskom vencu u Kneginje Zorke. Ulica je mirna, a stan se nalazi između Makenzijeve i Krunske ulice. U neposrednoj blizini stana su Hram svetog Save, Kalenić pijaca, parkiralište Viška, garaža u Baba Višnjinoj ulici i parking Vračarski Vidik....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 113,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je vrlo komforan troiposoban stan, na petom spratu nove zgrade sa liftom, preko puta marketa Beni. Stan je površine 113m2 i sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, izlazom na jednu terasu, zatim tri spavaće sobe, od kojih dve imaju izlaz....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.000 €, 140,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Neuseljiva porodična kuća u mirnoj ulici u naselju Kalvarija, u Zemunu. Kuća se nalazi u Vinarskoj ulici, na placu površine 2.7 ara i predstavlja odličnu investiciju ili adaptaciju po sopstvenim potrebama za porodično stanovanje. Objekat je prizemni, ukupne površine 140m², sa funkcionalnim....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 4.600 €, 256,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetna novogradnja na jednoj od najprestižnijih adresa u Beogradu, naselje Dedinje, opština Savski Venac. Porodična kuća iz 2025. godine, površine 256,8 m², pruža vrhunski komfor i privatnost za zahtevne stanare koji cene kvalitet, prostor i ekskluzivnost. Dostupna dva....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 4.600 €, 256,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzni poslovni prostor na jednoj od najprestižnijih adresa u Beogradu, u naselju Dedinje, opština Savski venac. Novogradnja iz 2025. godine, površine 256,8 m², predstavlja idealno rešenje za firme koje traže atraktivnu adresu, privatnost i vrhunske uslove rada. Dostupna....