• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum parking do 90 m2 do 260000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum parking do 90 m2 do 260000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum parking do 90 m2 do 260000 eura porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs podrum parking do 90 m2 do 260000 eura porasla cena" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 3.259 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 160.000 € na 200.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELI POTOK, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.08.2021 - 75.000 €
18.01.2022 - 68.000 €
18.01.2022 - 80.000 €
25.03.2022 - 85.000 €
05.06.2022 - 90.000 €
11.09.2022 - 105.000 €
06.01.2023 - 125.000 €
20.09.2024 - 130.000 €
05.10.2025 - 160.000 €
29.04.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2021.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 38527, IV/IV, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno svetao i funkcionalan 2.5 soban stan na odličnoj lokaciji , blizina škole , pijace , doma zdravlja , prevoza 18 , 25p , zamenjena PVC stolarija....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 187.000 € na 199.000 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 79,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.05.2024 - 158.000 €
11.04.2025 - 172.000 €
16.04.2025 - 182.000 €
06.07.2025 - 187.000 €
23.03.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 105943, I/V, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se trosoban stan na Miljakovcu u Borskoj ulici, na 1.spratu,79m²,uknjižen na 72² i poseduje dve terase od (5m²+2m²).Stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum parking do 90 m2 do 260000 eura porasla cena'
190.000 €
185.000 €
159.500 €
 
+7%

Promena cene sa 226.316 € na 242.100 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bežanija, 242.100 €, 68,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.01.2024 - 184.500 €
25.03.2024 - 193.788 €
01.11.2024 - 226.316 €
18.04.2025 - 225.630 €
22.06.2025 - 226.316 €
25.02.2026 - 242.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2024.,

www.indomio.rs

Novi Beograd - Tošin bunar 3.0, 68.13m2 (terasa), 13/20, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, garaža, video nadzor Odlično pozicioniran trosoban stan u stambeno-poslovnom kompleksu, residence i office. Život po meri savremene porodice, najsavremenija materijalizacija, inovativna....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 199.000 € na 240.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 240.000 €, 40,00 m2 cca 6000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 220.000 €
20.03.2026 - 199.000 €
26.04.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Neverovatno iskorišćen prostor, dvoiposoban stan na Obilićevom vencu, kompletno renoviran. Etažno grejanje na radijatore. Stan se prodaje sa opremljenom kuhinjom i stvarima u njemu. Hitna prodaja! Mogućnost korekcije cene za ozbiljne kupce. PROSTORIJE: dve spavaće sobe, dnevna soba,....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 170.000 € na 190.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 190.000 €, 75,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.07.2025 - 164.800 €
13.08.2025 - 160.500 €
29.12.2025 - 170.000 €
27.03.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118422, I/III, klima, terasa, uknjižen, novogradnja, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju troiposoban stan od 75m² u urbanoj vili na Adicama. Stan se nalazi na prvom spratu a grejanje je na toplotne pumpe. Prodaje se kompletno namešten. Ispred zgrade....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 155.000 € na 185.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.10.2024 - 155.000 €
03.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

Voždovac, Jajinci - Draginje Radovanović 2.0, uknjižen na 58m2 (terasa), EG, 2/3, interfon, telefon, podrum, parking, garaža, dvorište Dvosoban stan od 58m2 u kući lociranoj na lepom delu u Jajincima sa dvorištem od 276m2, u neposredno blizini Banjice. Zajedno sa stanom u cenu je....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 149.000 € na 152.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 152.000 €, 45,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 149.000 €
19.04.2026 - 152.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

1.0, 45m2 (lođa 7m2), 3/5, lift, CG, interfon, internet, ktv, podrum Glasinačka ulica se nalazi na Konjarniku, između Ustaničke ulice i autoputa. Iako nadomak glavnih saobraćajnica vrlo je mirna. Ovaj deo grada, na samo 6km od centra, je planski građen sedamdesetih godina za miran....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 115.000 € na 130.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 130.000 €, 35,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 114.000 €
14.02.2025 - 109.000 €
18.06.2025 - 115.000 €
01.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Voždovac, Banjica - Porodice Trajković 1.5, 35m2 + terasa 15m2, SUT/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se stan u novogradnji u blizini pet fakulteta, Bajfordovog parka (Banjičke šume), ulice Vojvode stepe i Bulevara oslobođenja. U planu je izgradnja dečijeg igrališta....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 118.865 € na 129.170 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 129.170 €, 48,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 123.500 €
20.02.2026 - 118.865 €
01.05.2026 - 129.170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je svetao i funkcionalan dvosoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavici. Smešten je u mirnoj ulici okruženoj zelenilom, što ga čini pogodnim kako za porodičan život, tako i kao dobru investiciju za izdavanje. Stan ima ukupno 48....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 216.550 € na 282.688 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 282.688 €, 88,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 162.500 €
11.10.2024 - 177.552 €
01.12.2024 - 180.840 €
31.08.2025 - 216.550 €
22.03.2026 - 282.688 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.0, 88m2 (terasa), 4/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux trosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 108.000 € na 120.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 100.000 €
27.07.2025 - 103.000 €
08.10.2025 - 108.000 €
29.10.2025 - 103.000 €
02.11.2025 - 108.000 €
17.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 76737, III/III, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum. Godina gradnje: 2007. Urađena je unutrašnja izolacija na spoljasnje zidove i plafon. Nisu potrebna dodatna ulaganja.Stan poseduje klimu i terasu (2m2). Klima ostaje u stanu. Na terasi se nalazi ostava (špajz).....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 86.500 € na 89.500 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.500 €, 21,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 86.500 €
06.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127246, PR/, klima, lift, uknjižen, novogradnja, parking, podrum. Prodaje se stan kod Vozdovacke crkve, na odlicnoj lokaciji, u dobro odrzavanoj novijoj zgradi, uknjizen, stan je namesten, grejanje je centralno, od prostorija ima sobu sa kuhinjom,predsoblje,i kupatilo.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 86.500 € na 89.500 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.500 €, 21,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 86.500 €
04.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižena i odmah useljiva garsonjera na Voždovcu, u neposrednoj blizini fakulteta. Nalazi na VPR u stambenoj zgradi novije gradnje (visina prvog sprata) i sastoji se od kombinovane sobe od 17m2 u koju su smešteni kuhinja standardnih dimenzija i trpezarija, kao i kupatila....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 68.000 € na 70.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRUŠEVAC, 70.000 €, 52,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 68.000 €
27.02.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban, polunamešten stan u novijoj gradnji, smešten u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom i punom spratnom pločom, što obezbeđuje dobru zvučnu i termičku izolaciju. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>