• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum parking do 90 m2 do 190000 e - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs podrum parking do 90 m2 do 190000 e - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum parking do 90 m2 do 190000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs podrum parking do 90 m2 do 190000 eura" pronađeno 334 nekretnina - prosečna cena 1.981 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 700 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

zdaje se renoviran i kompletno opremljen 2.5-soban stan u Bloku 21, na Novom Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno 20, u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom, pogodnoj za mirno i dugoročno stanovanje. Ukupna površina stana je 61 m2, uz dve terase koje dodatno doprinose....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten i luksuzno opremljen jednosoban stan površine 40m2 u ulici Radoja Dakica, preko puta Instituta za majku i dete. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 7 spratova u zgradi sa liftom.Stan je renoviran i funkcionalno organizovan, sastoji se od dnevnog boravka....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 650 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113120, I/, klima, terasa, garaza, parking, podrum. Izdaje se stan, 62m2, u blizini Bulevara Oslobođenja. Dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo, velika zastakljena terasa. U suterenu se nalazi ostava (svaki stan ima svoju). Postoji mogućnost izdavanja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 650 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan 44 m2 u ulici Topaloviceva, Zvezdara, Beograd. Potpuno renoviran, sa svim novim stvarima i svim malim kucnim aparatima. Interfon, Video nadzor, lift, hodnjik, ulaz ispred zgrade Sprat 3, nije potkrovlje ima lift i terasu Ima jednu zasebnu sobu sa TV i novim francuskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 650 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Lekino brdo - Dragačevska 1.5, 35m2 (terasa 4m2), 2/3, CG, lift, interfon, podrum, parking Izdaje se izuzetan jednoiposoban stan, kompletno i moderno opremljen, na dobroj lokaciji, u blizini svih sadržaja za ugodan život. Izuzetno je pogodan za samce i mlade parove. Useljiv....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac,Vitanovačka Odličan trosoban stan od 70m2 sa 2 mokra čvora, sunčan i svetao jer je dvostran. Na 3 spratu od 8 sa liftom, centralnim grejanjem i dovoljno parking mesta ispred zgdade. Oprema u stanu je sva nova i do sada nekotišćena. Stan ima 3 francuska balkona. Zakupci mogu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan i kompletno renoviran jednosoban stan površine 40m² na odličnoj lokaciji na Novom Beogradu Stari Merkator, u ulici Radoja Dakića, preko puta Instituta za majku i dete.Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi sa 7 spratova, urednoj i održavanoj. Struktura stana je....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i renoviran stan površine 50 m², koji se nalazi u mirnom delu naselja Braće Jerković, opština Voždovac. Stan je smešten na visokom prizemlju u zgradi ukupne spratnosti od 5 spratova. Stan je po strukturi trosoban (3.0), kompletno namešten i spreman za useljenje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan površine 60m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom u blizini Doma zdravlja. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno sa kotlom na struju koji se nalazi u stanu i plaća se po utrošku.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kvalitetan, lepo sređen stan, moderno opremljen, odvojena spavaća soba, francuski balkon, podrum, sigurnosna vrata, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran, funkcionalan i topao stan od 56m2 sa odvojenom spavaćom sobom na Voždovcu kod Super Vera. Stan se nalazi na 5. spratu, poseduje pripadajuće parking mesto. Grejanje CG na toplanu. Stan je svetao i sunčan. Ima odvojenu spavaću sobu, dnevnu sobu, trpezariju, kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se polunamešten troiposoban stan, površine 80m2 u blizini Čaira. Nalazi se u novoj zgradi sa liftom, na V spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, odvojenog toaleta i terase. Stan je polunamešten, opremljena je kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov i moderno opremljen stan, smešten na 1. spratu kvalitetne novogradnje. Stan je pažljivo uređen novim nameštajem i opremljen svim neophodnim kućnim aparatima, pružajući maksimalnu udobnost i funkcionalnost za savremen način života. Grejanje je podno na električni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 600 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132100, VIII/X, klima, lift, terasa, parking, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 600 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran dvosoban stan površine 49m² na odličnoj lokaciji u naselju Medaković 3 (Braće Srnić). Stan je u prvom najmu, sve je novo i nekorišćeno, uključujući i kompletnu Bosch belu tehniku (u garanciji). Struktura stana je funkcionalna i obuhvata:dnevni boravak....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nenamešten četvorosoban stan u samom centru grada. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa odvojenom nameštenom kuhinjom, četiri spavaćih soba, dva kupatila I terase. Grejanje u stanu je centralno, a stan poseduje I dve klime. Ova nekretnina površine 95m2 nalazi se na sedmom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 580 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan 40 kv, Dorćol, Dunavski kej, Stari grad. Stan se nalazi u blizini keja, reke, šetalista, bicikističke staze, nedaleko od Sportsko rekreativnog centra bazena 25 maj- teretane, udaljenost od Knez Mihajlove ulice je oko tri autobuske stanice a do Kalemegdana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 570 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Naslov: Bore Prodanovića — dvosoban kompletno opremljen stan 50m2 | Izdavanje stanova Novi Sad Tekst oglasa: Izdavanje stanova Novi Sad — Izdaje se kompletno opremljen dvosoban stan površine 50 m² u ulici Bore Prodanovića. Stan je renoviran, nalazi se na 1. spratu od 3 (bez lifta),....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124906, III/IV, klima, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan na odličnoj lokaciji! Okružen zelenilom.Blizina dve škole,vrtića,marketa,prevoz ka svi delovima grada.Slobodan parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 550 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 600 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Konjarnik - Dr Zore Ilić-Obradović 2.0, 57m2 (lođa 5m2), 5/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, kompletno renoviran dvosoban stan sa savremenim i moderno opremljenim enterijerom. Stan se može koristiti i kao dvoiposoban - kuhinja sa trpezarijom je izuzetno komforna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Beograd – u ponudi je jednosoban stan u centru Beograda, površine 31m², smešten u prizemlju uredne zgrade sa liftom, na jednoj od najtraženijih lokacija – preko puta parka Tašmajdan park, u blizini restorana Madera. Stan je kompletno renoviran, moderno uređen i u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 500 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U kvalitetnoj, novijoj zgradi, preko puta hotela Jugoslavija, nudimo vam dvosoban stan, kompletno namešten. U stanu je dozvoljen boravak životinja. Stan poseduje i svoj podrum, kao i zajednicku prostoriju na spratu, za sušenje veša ili odlaganje nekih stvari. Okrenut je ka unutrašnjem,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno prijatan i luksuzno opremljen dvosoban stan površine 60 m² na Limanu 1. Ova lokacija je savršen izbor za sve koji žele da budu u blizini reke i zelenila, ali i nadomak svih gradskih dešavanja. Kej, Štrand i SPENS nalaze se na svega nekoliko minuta hoda, što svakodnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan i svetao dvosoban stan površine 61 m², sa dodatnom terasom od 6 m², smešten na drugom spratu stambene zgrade u mirnom i prijatnom okruženju. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika, terase. U cenu je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 500 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se upravo renoviran prazan stan na duži period. Površina: 72 m2. Adresa: Vojvode Stepe. Stan se nalazi u mirnom kraju. Na svega 30 metara su Maxi i Dom zdravlja.Saobraćajna povezanost je odlična. Stan je jako svetao i prostran. Terasa/lođa gleda na veliko, uređeno igralište....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 450 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 500 €
05.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Marijane Gregoran 1.0, 37m2, 2/6, klima, lift, telefon, interfon, podrum, parking U centru Karaburme, na par minuta od mnogobrojnih marketa, kafića, škole, Doma zdravlja, tržnog centra i pijace izdaje se jednosoban stan. Orijentisan je suprotno od ulice, tako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 420 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Braće Jerković, Dragice Končar, 46m2 46m2, 2.0, 4/4, TA, terasa, parking, podrum, interfon, renoviran, uknjižen. Renoviran komforan dvosoban stan, dvostrano....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi agencije moderan, potpuno renoviran stan površine 56m², smešten na 4. spratu stambene zgrade (bez lifta), u mirnom i lepo uređenom delu Detelinare. Stan je kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem i tehnikom, bez dodatnih ulaganja – spreman za useljenje od 1. aprila.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 400 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje jednoiposobnog stana u Novom Sadu, u centralnoj gradskoj zoni, na odlicnoj lokaciji koja je jedna od najtrazenijih kada je u pitanju izdavanje stanova Novi Sad. Stan se nalazi u kvalitetnoj i uredno odrzavanoj stambenoj zgradi i idealan je za zaposlene, porodice....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 400 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep trosoban stan, opremljen-lux, nalazi se u kompleksu Magdon. Stan je na trećem spratu, opremljen i odmah useljiv. Sadrži dnevnu sobu, dve spavaće sobe, wc, hodnik i u degažmanu kupatilo. Stan je veoma svetao, u zgradi sa liftom i u sredini zgrade. Nalazi se u lux kompleksu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan površine 46 m² na drugom spratu zgrade sa liftom, smešten u mirnom delu Podbare. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i zastakljene terase koja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN - NOVA DETELINARA--- Agencijska šifra: 9106891.Izdaje se odličan, namešten jednoiposoban stan (40m2) na drugom spratu zgrade sa liftom, nalazi se na dobroj lokaciji na Novoj Detelinari. Kompletno je opermljen modernim i novim nameštajem kao i kompletnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 350 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom. Sastoji se iz dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, radne sobe, kupatila, toaleta, balkona i ulaznog hodnika. Klimatizovan je a grejanje je centralno. Opremljen je novim nameštajem, tehničkim i kuhinjskim aparatima, svim....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 450 € na 350 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, PARAĆIN, 350 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.11.2025 - 450 €
01.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo potpuno opremljen stan u jednoj od najlepših zgrada u Paraćinu. Zgrada je poznata kao jedna od onih koje se nalaze u samom centru, a istovremeno u potpuno mirnom delu. Stan poseduje sve što je potrebno za udoban život. Nalazi se na drugom spratu, poseduje svoje parking mesto....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban nenamešten stan. Stan se nalazi u ulici Radnih Brigada u zgradi na II-spratu povrsine od 53m2 . Sastiji se od velike dnevne sobe,kuhinje sa trpazarijom,spavace sobe,kupatila,hodnik,terasa i ostava. Stanu pripada odgovarajući podrum nije opremljen Parking u dvorištu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127426, klima, lift, terasa. Miran i svetao stan sa pogledom na dvoriste,u blizini Futoške pijace, poseban ulaz sa straznje strane zgrade, kupatilo kompletno renovirano, okrečen, parket nov, američki plakar, bračni krevet,klima,interfon,podrum, parking iza zgrade van....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 350 € na 330 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 330 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 350 €
08.05.2026 - 330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča, Milana Toplice 1.5, 41m2 (terasa 3m2), 1/3, TA, parking, podrum, interfon, klima Odlična mikrolokacija stana u Borči orijentisanog prema ulici. Prostorije u stanu su: ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i velika terasa. U blizini stana....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 280 €, 23,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 300 €
03.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana – Borča (ul. Sonje Marinković) Izdaje se lep, svetao i funkcionalan jednosoban stan u centru Borče, na odličnoj lokaciji sa svim sadržajima na dohvat ruke. Stan se nalazi na 5. spratu od 7 u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom. Veoma je svetao tokom celog dana i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 260 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan 47m2 u Durlanu u Knjaževačkoj ulici, stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe i kupatila. Stan je izuzetno lepo orijentisan sa pogledom na glavnu ulicu. U blizini se nalazi pijaca i trgovine. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 180 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², smešten na mirnoj i prijatnoj lokaciji, idealnoj za porodičan život ili uživanje u svakodnevnom komforu. Stan je polunamešten i sastoji se od: prostrane dnevne sobe odvojene kuhinje spavaće sobe kupatila terase sa prelepim....