• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum parking do 90 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs podrum parking do 90 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum parking do 90 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podrum parking do 90 m2" pronađeno 480 nekretnina - prosečna cena 2.521 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni sadržaji, što ovu nekretninu čini izuzetno praktičnom za svakodnevni život. Trenutno je organizovan kao poslovni prostor, ali se vrlo lako može....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 77.250 €, 34,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan na fantastičnoj lokaciji, na par minuta hoda do Futoške pijace. Nalazi se blizu svega što je neophodno za život! Postoji zajednički podrum i biciklana! Dva parking mesta! 021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 33,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednosoban stan površine 33m², koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini doma zdravlja, pijace i na samo 100m od centra Banje. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Stan ima pripadajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.000 €, 33,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119731, V/V, dupleks, klima, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Odličan duplex na Novom Naselju 33m2! Odlična zgrada,crvena fasadna cigla! U blizini zgrade parkić za decu kao i vrtić i škola i prodavnice sve na minut!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 138.000 €, 32,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan u održavanoj stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini stadiona Partizana, muzeja 25. Maj, stanice Prokop. Stan je izuzetno funkcionalan. Predsoblje vodi u kuhinju sa trpezarijom, sobu i kupatilo. Iz sobe je izlazak na lođu. Stan je u dobrom stanju, bez potrebnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127426, klima, lift, terasa. Miran i svetao stan sa pogledom na dvoriste,u blizini Futoške pijace, poseban ulaz sa straznje strane zgrade, kupatilo kompletno renovirano, okrečen, parket nov, američki plakar, bračni krevet,klima,interfon,podrum, parking iza zgrade van....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 147.000 € na 139.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 139.000 €, 31,00 m2 cca 4480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 147.000 €
03.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i oprempljen stan sa novim stvarima,jos u garantnom roku,prodaje se na odlicnoj lokaciji.Stan se sastoji od ulaznog hodnika kuhinje ,sa mali trpezarijskim delom, balkonom ,velikom dnevnom sobom i kupatilom. Stan je izuzetno svetao i ima pripadajuci podrum. Zgrada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Beograd – u ponudi je jednosoban stan u centru Beograda, površine 31m², smešten u prizemlju uredne zgrade sa liftom, na jednoj od najtraženijih lokacija – preko puta parka Tašmajdan park, u blizini restorana Madera. Stan je kompletno renoviran, moderno uređen i u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 73.500 €, 31,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124283, V/V, klima, lift, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 82.400 €, 30,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju jednosobnog stana u blizini Satelitske pijace. Zgrada gleda na Futoski put, uvučena bez buke, okružena zelenilom, besplatan parking. Uz stan ide podrum i biciklana, Nalazi se u blizini vrtića, škole, marketa, pošte, sve autobuske linije Posrednička naknada je....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 140.000 €
10.12.2025 - 135.000 €
26.12.2025 - 130.000 €
30.01.2026 - 129.900 €
04.02.2026 - 129.000 €
08.02.2026 - 126.900 €
04.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 124.900 €
24.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1.0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava (10m2), dvorište U ponudi je funkcionalan jednosoban stan od 20 m² sa dodatnom uknjiženom prostorijom (ostavom) od 10 m², koja može služiti kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 99.000 €, 29,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Dobar 1.5 soban stan u novijoj, odlično održavanoj zgradi iz 2018. Ima svoje parking mesto i pripadajući podrum. Miran kraj, zgrada sa malo stanova i svojim parkingom. Stan je uknjižen na 29m2 a u podu ima 44m2 zbog kosina koje se nalaze u svim prostorijama, veoma svetao, dvostrano....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 52.500 €, 28,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

TOP PONUDA - GARANCIJA - PREPORUKA - VRHUNSKA IZUZETNA LOKACIJA DUVANIŠTE DO MAGDONA NOVA PRELEPA LUX GARSONJERA, UKNJIŽENA, SVOJINA 1/1, KOMPLETNO LUX OPREMLJENA, NOV NAMEŠTAJ KOJI KUPAC DOBIJA NA POKLON, IDEALNOG POLOŽAJA I SPRATNOSTI, IZUZETANA U SVAKOM POGLEDU - IDEALANA ZA IZDAVANJE,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 36.000 €, 25,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2023.,

www.indomio.rs

Garsonjera sa izdvojenom kuhinjom. Renovirani podovi, kupatilo, kuhinja. Stanu pripada podrum, parking ispred zgrade. U cenu je uracunata kuhinja I veci deo namestaja. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 280 €, 23,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 300 €
03.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana – Borča (ul. Sonje Marinković) Izdaje se lep, svetao i funkcionalan jednosoban stan u centru Borče, na odličnoj lokaciji sa svim sadržajima na dohvat ruke. Stan se nalazi na 5. spratu od 7 u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom. Veoma je svetao tokom celog dana i....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 55.000 €, 22,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena, kompletno renovirana i vrlo lepa garsonjera u tihom i mirnom delu Borče 1. Nalazi se u neposrednoj blizini OŠ "Stevan Sremac", vrtića, više prodavnica, opštinskog uslužnog centra, dečijih igrališta, zelenih površina i parking prostora. Osunčana, jugozapadno orjentisana,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 86.500 € na 89.500 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.500 €, 21,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 86.500 €
06.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127246, PR/, klima, lift, uknjižen, novogradnja, parking, podrum. Prodaje se stan kod Vozdovacke crkve, na odlicnoj lokaciji, u dobro odrzavanoj novijoj zgradi, uknjizen, stan je namesten, grejanje je centralno, od prostorija ima sobu sa kuhinjom,predsoblje,i kupatilo.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 86.500 € na 89.500 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.500 €, 21,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 86.500 €
04.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižena i odmah useljiva garsonjera na Voždovcu, u neposrednoj blizini fakulteta. Nalazi na VPR u stambenoj zgradi novije gradnje (visina prvog sprata) i sastoji se od kombinovane sobe od 17m2 u koju su smešteni kuhinja standardnih dimenzija i trpezarija, kao i kupatila....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-480 (od ukupno 480)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>