• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum parking do 80 m2 do 210000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum parking do 80 m2 do 210000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum parking do 80 m2 do 210000 eura Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs podrum parking do 80 m2 do 210000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Konjarnik - Deset avijatičara 3.0, 73m2, PR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju trosoban stan na Konjarniku, u održavanoj zgradi sa urednim ulazom. Okrenut je ka parku i zelenilu. Prostorije: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.000 €, 78,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2023.,

www.indomio.rs

Stan je izuzetno svetao, osunčan, dvostrano orijentisan, sa lepim pogledom, gde jedna strana gleda ka Zemunu (Gardoš kuli) a druga ka Novom Beogradu, pozicioniran tako da taj pogled nikada ne može biti narušen. Poseduje jako zanimljiv prostor sa najlepšim pogledom u stanu koji može....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 210.000 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Cvetkova pijaca kuća 80m2, SU+PR+PTK (terasa), interfon, internet, telefon, klima, dvorište, parking, plac 2a Na fantastičnoj lokaciji, u mirnoj ulici između Bulevara kralja Aleksandra i ulice Vojislava Ilića, u blizini Doma zdravlja, Cvetkove pijace, osnove i srednje škole,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je uknjižen , 3,0, renoviran stan , na najboljoj lokaciji u naselju Mirijevo. Stan se sastoji od ulaznog hodnika , prostranog dnevnog boravka , dve prostrane spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila, malog toaleta i dve lođe. Stanu pripada i odgovarajući podrum. Zamenjena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 210.000 €, 66,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130911, V/, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Prelepo renoviran i kompletno opremljen stan na Novom Naselju. Stan je uknjižen na 66 m2, sa terasom ima 70 m2. Nalazi se na 5. spratu od 6. Dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, terasa i još jednu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 215.000 € na 210.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 210.000 €, 78,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 229.900 €
21.11.2025 - 220.000 €
23.01.2026 - 215.000 €
04.03.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Bežanijska kosa - Ismeta Mujezonovića dupleks, 3.5, uknjižen na 78m2 (korisna površina 71m2 +2 lođe po 3.5m2), 5/7, CG, lift, podrum, parking Na prodaju duplex na odličnoj lokaciji na Bežanijskoj kosi, idealan za porodice koje traže mir, prostor i dobru povezanost sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 215.000 € na 209.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 209.000 €, 60,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 215.000 €
29.04.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

TOP PONUDA – Kompletno renoviran trosoban stan 60m² Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 60m², idealnog rasporeda – dve spavaće sobe i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan odiše svetlošću i pruža maksimalnu udobnost za porodičan život. Nekretnina je u....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 215.270 € na 206.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 206.000 €, 64,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 215.270 €
24.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je potpuno renoviran i kompletno namešten stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Limanu 4. Smešten je na šestom spratu uredne i održavane zgrade sa dva ulaza i dva lifta. Stan odlikuje izuzetno funkcionalan raspored, sastoji se od dve komforne sobe, prostranog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan stan, retko u ponudi! Kvalitetno i kompletno lux renoviran stan.Svetao, osunčan, dvostrano orijentisan, ušuškan u gusto parkovsko zelenilo.Uknjižen na građevinske površine 58m², mereno ima 61m². Renoviranje završeno pre mesec dana! Izvorno dvosoban, strukturno je optimalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 205.000 €, 50,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje 2.0, 50m2, PR/3, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju dvosoban, potpuno renoviran stan, u prizemlju zgrade na prestižnoj lokaciji - Krunski venac. Dvostrano je orijentisan, svetao i funkcionalnog rasporeda. Prodaje se kompletno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podrum parking do 80 m2 do 210000 eura (374)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>