• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum parking do 270000 eura do 20 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs podrum parking do 270000 eura do 20 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum parking do 270000 eura do 2000 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs podrum parking do 270000 eura do 2000 eura/m2" pronađeno 334 nekretnina - prosečna cena 760 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • do 56000 eura
    • do 70000 eura (prosečna cena)
    • do 84000 eura
    • do 706 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PARAĆIN, 74.500 €, 48,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je stan u strogom centru Paraćina, smešten u zgradi novije gradnje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe i terase sa prelepim pogledom na grad. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu prostorija, sa puno....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 265.100 €, 172,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 94553, 10a, spratna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa(2), uknjižen, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Istaknuta cena je bez PDV-a.Moguća....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 75.500 €, 49,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.indomio.rs

Centar grada Obilicev Venac vrhunska lokacija KOD APELACIONOG SUDA 10 min hoda do Pravnog Fakulteta DIF a i ZNR NOV malo koriscen izuzetan lep DVOSOBAN stan odv.komotna spavaca soba stan ufunkcionalan odlican raspored uredna dokumentacija uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

TEL. 063 1979 097 - Nis Cair do parka i Skole Ratko Vukicevic vrhunska lokacija izuzetan DVOIPOSOBAN komforan stan vrhunskog kvaliteta suncan funkcionalan prelep pogled 2 spavace sobe prostrane stan uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola moze na kredit stan je u perfektnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 79.500 €, 53,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

TOP PONUDA, PREPORUKA, GARANCIJA, EXTRA POVOLJNO 79500 evra, IZUZETNA LOKACIJA ŠIRI CENTAR KOD GRADSKE BOLNICE I MEDICINSKOG FAKULTETA, UKNJIŽEN, KOMPLETNO SREĐEN, PRELEP, IDEALAN ZA IZDAVANJE, DVOSOBAN KOMFORAN STAN FUNKCIONALAN, SUNČAN, LEPO OSVETLJEN, IMA LEP POGLED, IZUZETAN RASPORED....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.000 €, 140,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Neuseljiva porodična kuća u mirnoj ulici u naselju Kalvarija, u Zemunu. Kuća se nalazi u Vinarskoj ulici, na placu površine 2.7 ara i predstavlja odličnu investiciju ili adaptaciju po sopstvenim potrebama za porodično stanovanje. Objekat je prizemni, ukupne površine 140m², sa funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 67.500 €, 45,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

U naselju 25. Maj , u ponudi stanovi u izgradnji sa završetkom radova decembar 2026. Stanovi su vrlo svetli i funkcionalni, na odličnoj lokaciji.Odlikuje ih odličan raspored prostorija koji omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora. Grejanje je na gas, biće ugrađena klima a svaki....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 145.000 €, 97,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosobna kuća od čvrstog materijala u Aleksandrovu. Sastoji se od hodnika, gostinskog toaleta, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i ostavom u prizemlju i dve sobe sa terasama, kupatila i dve ostave u potkrovlju. Prozori su PVC, fasada je demit, grejanje je na gas.....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 72.000 €, 49,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

POVOLJNO 72000 eura IZUZETNA LOKACIJA DUVANISTE KOD AGRO HIMA I MAGDONA PRODAJEM PRELEP DVOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKI KVALITET GRADNJE UKNJIZEN SVOJINA 1/1 SASTOJI SE OD KUHINJE TRPEZARIJE VELIKOG DNEVNOG BORAVKA SPAVACE SOBE HODNIKA KUPATILA PRELEPE TERASE PODRUMSKE PROSTORIJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 257.000 €, 123,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Beograd Deo grada: Zemun Mikrolokacija: Save Kovacevic Ulica: Hercegovacka Kvadratura: 123 m2 Struktura: 4.0 Sprat: 3 od: 4 Grejanje: EG – sopstveni kotao na struju Tip objekta: novogradnja Opis objekta: uknjizen, odmah useljiv Dodatno: klima uredjaj, ktv, podrum 20m2, internet,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 160.000 €, 110,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2018.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 27576, 6a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(dva stana uz doplatu), mogućnost proširenja, deljiv, horizontala. Parcela na kojoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 138.000 €, 95,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od lepših i mirnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 83m2, (korisne sa lođom oko 95m2)....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 200.000 €, 138,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća bez ulaganja, kvalitetna, dobro projektovana, neto povrsina objekta 138.46m2 (upotrebna dozvola 2014 god.),bruto 290 m2 iz nih prizemlje 70.96 m2 i sprat 67.50m2. Gabarit 10,80 m x 8,80 m. Spratnost P+1 (kadastar), takodje postoji podrum (3 prostorije: garaža, kotlarnica, velika....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 36.000 €, 25,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2023.,

www.indomio.rs

Garsonjera sa izdvojenom kuhinjom. Renovirani podovi, kupatilo, kuhinja. Stanu pripada podrum, parking ispred zgrade. U cenu je uracunata kuhinja I veci deo namestaja. .

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 154.500 €, 108,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju se nudi spratna porodična kuća površine 108m2, smeštena na parceli od 502m2 u Bačkoj Palanci — idealna za porodicu koja traži prostor, komfor i privatnost van gradske gužve. Kuća je funkcionalno i prostorno organizovana na način koji odgovara savremenom porodičnom životu.....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 250.000 €, 175,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

Stara Pazova, Stari Banovci - Vikend naselje kuća, 175m2, Po+Pr+1, EG, telefon, podrum, parking, struja, voda Kuća sa pogledom na Dunav na odličnoj lokaciji u Starim Banovcima. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i ostava, a na spratu četiri spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 74.000 €, 52,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Lole Ribara od 90m2 uknjizeno 52m2 + parking i podrum sprat 2 (poslednji) stan se prodaje polu namesten cena 74.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2023.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mali Mokri Lug - Pešterska - IDEALNO ZA INVESTITORE 2.0, 62m2, PR/1, TA, telefon, podrum, parking Stan u prizemlju porodične kuće, renoviran 2019. godine (instalacije). Prostorije: predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom. Poseduje i pripadajući....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 288.000 €, 203,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Kertvaroš, prodaje se poslovno-stanbena kuća površine 203kvm, na placu površine 441kvm. Kuća je građena od čvrste cigle starog formata i komplet je renovirana 2018 godine. U renoviranje spada: nova strujna i vodovodna instalacija, gasna instalacija sa podnim grejanjem,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.992 €, 55,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija 9 Jugovića , naselje Tozino Voće U blizini TC Roda i Lidl, dečijeg vrtića, osnovne škole kao i gimnazije, u mirnoj ulici idealnoj za porodičan život , u prilici smo da Vam ponudimo stanove različitih struktura. 1. Dvosoban stan broj 2, Suteren, pov. 44m2, cena: 53.240 Evra....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.500 €, 61,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u prizemlju stambene zgrade, sa pogledom na hotel Vrnjačke Terme. Lokacija idealna za izdavanje turistima, ali i za život. Površina stana je 55m2 + terasa površine 6m2. Prodaje se sa nameštajem. Stan poseduje i sopstveni podrum. Zgrada ima parking za stanare.....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 143.000 €, 105,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129154, 4.31a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa(4), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, prostrana i brzo useljiva spratna kuća za porodično stanovanje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 49.000 €, 36,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep jednosoban stan u Viogorskoj ulici, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u blizini centra Zlatibora. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade od ukupno pet spratova, u uknjiženom i useljivom objektu. Zahvaljujući južnoj orijentaciji, stan je osvetljen i prijatan tokom celog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 215.000 €, 102,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na VOŽDOVCU! Zgrada na idealnoj poziciji u jako lepom delu Voždovca u blizini Darvinove pošte. U okolini zgrade se nalaze parkovi, vrtići, škola, teretana, pošta, prodavnice, marketi, drogerije, apoteke, TC STADION, ulica....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 140.000 €, 104,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2022.,

www.indomio.rs

Nova porodična kuća spratnosti Su+PR+1+Pk, stambene površine u osnovi 104m2, ukupno u 4 nivoa 350m2, na parceli površine 460m2. U suterenu je kotlarnica i ostave, na prizemnom delu, koji je blago izdignut u odnosu na ulični nivo, su velika kuhinja i trpezarija koji mogu biti i dnevni....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 68.000 € na 70.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRUŠEVAC, 70.000 €, 52,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 68.000 €
27.02.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban, polunamešten stan u novijoj gradnji, smešten u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom i punom spratnom pločom, što obezbeđuje dobru zvučnu i termičku izolaciju. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 64.000 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo funkcionalan, dvosoban stan u zgradi novije gradnje. Ono što je specifično za ovaj stan je njegova pozicioniranost-Centar, a potpuno ušuškan. Odlikuje ga praktičnost i zdrav raspored prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 82.000 €, 62,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2022.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda - NAJLEPŠA LOKACIJA U GRADU - CENTAR GRADA - ČAIR KOD AS TRGOVINE I BIROA U SAMOJ BLIZINI DUŠANOVOG BAZARA - UKNJIŽEN, PRELEP DVOIPOSOBAN KOMFORAN JAKO FUNKCIONALAN STAN, IZUZETAN U SVAKOM POGLEDU - IDEALNOG POLOŽAJA I SPRATNOSTI, VRHUNSKOG KVALITETA GRADNJE, ODLIČAN....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 74.000 €, 56,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen dvosoban stan od 56 m² u Ćupriji, na izuzetnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao sigurna investicija! Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne zgrade građene od strane vojske bivše SFRJ, poznate po vrhunskoj gradnji - spoljašnji zidovi debljine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 190.000 €, 144,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2024.,

www.indomio.rs

PRODAJA - FOR SALE Beograd, Voždovac - Braće Jerković Prodaju se 2 odvojena stana + podrum + dvorište + parking I stan: 2.0-soban stan ukupne površine 70m2, uknjiženo na 64m2 Nalazi se na visokom prizemlju Poseduje veliku dnevnu, kupatilo + WC, kuhinju, spavaću sobu sa pogledom na....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 83.000 €
18.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Barajevo, Naselje Gaj, Cara Lazara, 58m2 58m2, 1.5, 3/5, TA, lift, terasa, lođa, parking, podrum, telefon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa liftom u mirnom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 228.000 €, 177,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dva sprata kuće i garsonjera u dvorištu, 177m2 u Duvaništu. kao i deo dvorišta od 183 m2. Prodaje se prvi sprat površine 75 m2, koji se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i velike terase, potkrovlje površine 70m2 koje ima isti....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 90.000 €, 70,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124799, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, podrum, može zamena(), deljiv, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 •....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 190.000 €, 150,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepa Vila na Zlatiboru, na Borovoj Glavi, ispod galerije u vikend naselju Dobroselica- Manjak, udaljenom od Zlatibora oko 13 kilometara i na 400 metara od magistrale. Nalazi se u prelepom prirodnom planinskom okruženju, namenjena za odmor i uživanje u svakom trenutku.....

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 225.000 €, 178,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća je na odličnoj lokaciji na 500 metara od Smederevskog puta, na 3 km od vrha Ustaničke i na 1 km od Mirijeva IV. Dovoljno udaljena od centra grada da se udobno osamite i uživate u prirodi i čistom vazduhu. Na placu od 5 ari nalazi se uknjižena kuća od 155 kvm građevinske površine....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Resnik, 150.000 €, 120,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127784, 6a, spratna, 1, struja, kanalizacija, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, deljiv, horizontala. Na prodaju uknjizena kuca, sa placem iza objekta, prilazom sa ulice i parkingom u dvorištu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130646, II/III, terasa, uknjižen, parking, podrum. Na prodaju odličan troiposoban stan od 87m² u Toplice Milana ulici na drugom spratu bez lifta. U neposrednoj blizini su škola , obdanište, Medicinski fakultet, Klinički centar, Futoška pijaca i drugo. Odličan za porodični....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 66.950 €, 54,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 54m² u naselju Stanovo. Struktura: ulazni hodnik koji vodi ka svim prostorijama, kupatilo, dnevni boravak, odvojena kuhinjia sa trpezarijom, spavaća soba. Dodatnu pogodnost čini i špajz za odlaganje. Stan je veoma je praktičnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 117.000 €, 55,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129807, I/II, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odličan trosoban stan 55m2 na Sajlovu , prvi sprat. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu od 16m² koja nije uknjižena....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 270.000 €, 220,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižena kuća sa dva odvojena ulaza. Prizemlje je komletno renovirano - novo kupatilo, velika dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i prostan hodnik, kao i velika terasa. Sprat istog rasporeda, velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, velika terasa sa pogledom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 334)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>