• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum parking do 250000 eura barem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum parking do 250000 eura barem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum parking do 250000 eura barem 70 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs podrum parking do 250000 eura barem 70 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman II, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126654, VPR/, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odličan troiposoban stan od 70 m2 na Limanu dva. Stan je uknjižen i nalazi se na visokom prizemlju. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila,tri spavaće sobe, hodnika i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 158.400 €, 70,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132055, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. NOVO NASELJE - RENOVIRAN 70 m2 - PORODIČAN STAN, atraktivna lokacija. Prelep raspored! Kuhinja odvojena od dnevnog boravka + 2 spavaće sobe. Gradnja je izuzetno kvalitetna. Podovi: drvo parket. Grejanje:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

3.0, 70m2+terasa 4m2, VPR/III, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking. Uknjižen. Stan salonskog tipa na odličnoj lokaciji u blizini Gazele, Skyline, Beograda na vodi, Kliničkog centar, tržnih centara , škola i vrtića. Sastoji se od predsoblja, 3 spavaće sobe,2 renovirana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban, funkcionalan stan na prestižnoj lokaciji! Cena: 250000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Savski venac, Senjak Površina: 70m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka - kuhinje - trpezarije - dve spavaće sobe - kupatila - podrum - -....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

TEL. 063 1979 097 - Nis Cair do parka i Skole Ratko Vukicevic vrhunska lokacija izuzetan DVOIPOSOBAN komforan stan vrhunskog kvaliteta suncan funkcionalan prelep pogled 2 spavace sobe prostrane stan uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola moze na kredit stan je u perfektnom....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 173.040 €, 70,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2022.,

www.indomio.rs

Kvalitetna nekrtenina na fenomenalnoj lokaciji. Klasičan trosoban stan, odličnog rasporeda sa odvojenom kuhinjom i špajzom .Dvostrano orijentisan sa puno svetla, delimično renoviran. Dva lifta, biciklana, podrum u lepo održavanom ulazu. Dovoljno parking mesta oko zgrade. Neposredna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 62.000 €, 70,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju 3 soban stan, u strogom centru grada. Nalazi se na IV spratu, zgrade starije gradnje bez lifta. Stan je vrlo funkcionalan, svetao je i očuvan. U 70m2, su smeštene dnevna, dve spavaće sobe, zasebna trpezarija sa kuhinjom i ostavom, dva mokra čvora i terasa. Grejanje je TA,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 90.000 €, 70,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124799, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, podrum, može zamena(), deljiv, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 •....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 216.300 €, 70,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Opis Nekretnine: Vrsta nekretnine: Trosoban stan Kvadratura: 72m² Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije: Terasa, Lift, Parking, Garaža, Podrum, Ostava, Internet, Telefon, Satelitska TV, Kablovska TV, Klima uređaj Tekst oglasa:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov i moderno opremljen stan, smešten na 1. spratu kvalitetne novogradnje. Stan je pažljivo uređen novim nameštajem i opremljen svim neophodnim kućnim aparatima, pružajući maksimalnu udobnost i funkcionalnost za savremen način života. Grejanje je podno na električni....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podrum parking do 250000 eura barem 70 m2 (403)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.