• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum parking do 250000 eura 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum parking do 250000 eura 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum parking do 250000 eura 80 m2 porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs podrum parking do 250000 eura 80 m2 porasla cena" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 2.455 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 187.000 € na 199.000 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 79,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.05.2024 - 158.000 €
11.04.2025 - 172.000 €
16.04.2025 - 182.000 €
06.07.2025 - 187.000 €
23.03.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 105943, I/V, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se trosoban stan na Miljakovcu u Borskoj ulici, na 1.spratu,79m²,uknjižen na 72² i poseduje dve terase od (5m²+2m²).Stan....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 175.000 € na 185.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BANJA, 185.000 €, 80,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.07.2025 - 175.000 €
21.11.2025 - 185.000 €
21.12.2025 - 175.000 €
06.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića 2.0, 80m2 (lođa 8m2), 1/4, CG, parking, podrum. Odličan, svetao, funkcionalan dvosoban stan. Zgrada od fasadne cigle, Energoprojekat gradnje (odlična toplotna izolacija). Slobodan parking ispred zgrade. Nalazi se u mirnom delu ulice,....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 170.000 € na 190.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 190.000 €, 75,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.07.2025 - 164.800 €
13.08.2025 - 160.500 €
29.12.2025 - 170.000 €
27.03.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118422, I/III, klima, terasa, uknjižen, novogradnja, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju troiposoban stan od 75m² u urbanoj vili na Adicama. Stan se nalazi na prvom spratu a grejanje je na toplotne pumpe. Prodaje se kompletno namešten. Ispred zgrade....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 2)

<< <1> >>