• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum parking do 250000 eura 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum parking do 250000 eura 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum parking do 250000 eura 80 m2 pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs podrum parking do 250000 eura 80 m2 pala cena" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 2.153 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 269.000 € na 259.900 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.900 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 269.000 €
29.04.2026 - 259.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Bežanijska kosa - Dragiše Brašovana 3.0, 81m2, tri francuska balkona, 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao dupleks površine 81m2. Stan je u potpunosti sređen i spreman za useljenje, nalazi se u mirnom okruženju, u zgradi....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 242.000 € na 236.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 236.000 €, 81,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 252.300 €
21.01.2026 - 242.000 €
06.05.2026 - 236.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno komforan i funkcionalno organizovan trosoban stan na Limanu 1, jednoj od najstabilnijih i najtraženijih lokacija za život u Novom Sadu. Stan je uknjižen, površine 81 m², smešten na četvrtom spratu uredne i redovno održavane zgrade sa liftom, potpuno dvorišno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 800 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 850 €
17.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u mirnom delu Bulevara Patrijarha Pavla izdaje se prostran, svetao i moderno uređen četvorosoban stan, površine idealne za porodično stanovanje. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa video nadzorom i dvorištem. Struktura: prostran dnevni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum parking do 250000 eura 80 m2 pala cena'
210.000 €
275.000 €
272.412 €
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 800 €, 79,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 850 €
01.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124937, IV/V, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Stan je idealan za porodice sa decom, prostran i dobro osvetljen, sa dosta prostora za odlaganje stvari. Orijentisan je na dvorište tako da nema buke i ima divan pogled na Frušku goru.Moderno opremljen stan, odmah....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 800 €, 79,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 850 €
15.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9111557.Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan (79 m2) na 4. spratu stambene zgrade sa liftom na Bulevaru Patrijarha Pavla. Idealan je za porodice sa decom, prostran i dobro osvetljen, sa dosta prostora....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 163.500 € na 154.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 163.500 €
06.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

EDIT NEKRETNINE / PRODAJA U ponudi dvoiposoban stan u naselju Duvanište u Nišu, funkcionalan i svetao, pogodan za porodično stanovanje ili kao investicija. Stan se nalazi na prvom spratu i ima površinu od 67 m², uz dodatnih 11,4 m² terasa. Raspolaže sa tri terase, od kojih je jedna....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 245.000 € na 239.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 239.000 €, 85,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.01.2026 - 245.000 €
01.03.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127547, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renobiran stan na Bežanijskoj kosi, u mirnom i uređenom okruženju sa odličnom povezanošću i blizinom auto-puta. U neposrednoj blizini su škola, vrtić, pijaca,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 274.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 274.000 €, 86,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 274.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 86m2(terasa i lođa), 5/6, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 71, u ulici Dr. Ivana Ribara u delu do Save. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika kao prioritetom. Okruženje je....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 230.000 €, 87,00 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 260.000 €
04.03.2026 - 250.000 €
11.03.2026 - 245.000 €
22.03.2026 - 240.000 €
26.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 87m2(terase 8.12m2), CG, VPR/II, telefon, interfon, podrum, parking. Uknjiženo bez kvadrature. Komforan , svetao stan u prelepoj ulici sa puno zelenila i pristupom garažama. Idealan za porodicu i odrastanje dece. Stan je izvorno trosoban, adaptiran je u četvorosoban. Poseduje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>