• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum parking do 180000 eura Oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum parking do 180000 eura Oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum parking do 180000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs podrum parking do 180000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 180.000 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.07.2025 - 240.000 €
05.09.2025 - 210.000 €
14.11.2025 - 205.000 €
17.12.2025 - 200.000 €
11.01.2026 - 195.000 €
15.02.2026 - 190.000 €
20.03.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120766, V/V, dupleks, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju trosoban potpuno namešten dupleks stan na Novoj Detelinari. Na prvom nivou su dnevna soba sa trpezarijom, kupatilo,kuhinja i terasa. Gore su dve spavaće....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 190.000 €
03.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Marička 2.0, 71m2 (terasa 8m2), VPR/4, TA, parking, podrum, interfon, telefon, klima, video nadzor. Adaptibilan, trostrano orijentisan, dvosoban stan na visokom prizemlju, sa tri Midea klime, video nadzorom stana i ulaza zgrade. Stan se prodaje sa svim nameštajem i belom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2025 - 210.000 €
19.12.2025 - 199.000 €
11.03.2026 - 190.000 €
06.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118399, 1.5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum. HITNA PRODAJA!!! Kuca za SVAKU PREPORUKU,bez ulaganja,sem u potkrovlju nije zavrsena dnevna soba i kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 180.000 €, 53,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan jednoiposoban lako adaptivan stan u mirnom delu Dedinja, u blizini Banjičke šume. Stan se nalazi u kompleksu zgrada od bele fasadne cigle , dvostrano orijentisan i izuzetno svetao. Pozicioniran u neposrednoj blizini autobuskih stajališta, marketa,pijace,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 179.000 €, 61,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, Dedinje - Boška Petrovića 2.0, 61m2 (terasa 2m2), 4/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi šarmantan stan u potkrovlju uredno održavane zgrade, okružene parkom. Stan je veoma funkcionalan i renoviran 1990. godine. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 179.000 €, 63,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Izuzetno svetao, trostran, funkcionalan, lux renoviran stan, u parkovskom okruženju, na odličnoj lokaciji u zemunskom naselju Galenika. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 179.000 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lux, funkcionalan, svetao i potpuno renoviran 3.0 stan, 77m2 na traženom delu Braće Jerković, u mirnijem delu sklonjen od ulice, okružen zelenilom. Na par min. od škole, vrtića, pošte, prodavnica, pijace, tržnog centra..dobro saobraćajno povezan sa većim brojem linija gradskog saobraćaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 178.450 €, 83,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e) Dobrivoja Petkovi��a, 2/4, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-83m2 , ugovorna povr��ina-70.00m2, U ponudi je funkionalan, svetao stan u kvalitetnoj gra��enoj zgradi od fasadne cigle u mirnoj ulici okru��ena zelenilom. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 178.000 €, 59,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan renoviran dvoiposoban stan ukupne površine 66m2 koji se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi stare gradnje, na visokom prizemlju. U blizini se nalaze marketi, škole, vrtići, TC Piramida, Immo centar, kao i svi ostali neophodni sadržaji i kompletna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 176.700 €, 64,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Labudovo brdo - Serdar Janka Vukotića 3.0, 74m2(terasa 10m2), VPR/11, lift, parking, podrum, interfon, klima, video nadzor. Komforan trosoban stan, pogodan za višečlanu porodicu kao i za starije osobe s obzirom da je na visokom prizemlju. U neposrednoj blizini vrtića, osnovne....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podrum parking do 180000 eura (470)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>