• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum parking 70 m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum parking 70 m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum parking 70 m2 što jeftiniji Najnovije pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs podrum parking 70 m2 što jeftiniji najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 190.000 €
03.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Marička 2.0, 71m2 (terasa 8m2), VPR/4, TA, parking, podrum, interfon, telefon, klima, video nadzor. Adaptibilan, trostrano orijentisan, dvosoban stan na visokom prizemlju, sa tri Midea klime, video nadzorom stana i ulaza zgrade. Stan se prodaje sa svim nameštajem i belom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac,Vitanovačka Odličan trosoban stan od 70m2 sa 2 mokra čvora, sunčan i svetao jer je dvostran. Na 3 spratu od 8 sa liftom, centralnim grejanjem i dovoljno parking mesta ispred zgdade. Oprema u stanu je sva nova i do sada nekotišćena. Stan ima 3 francuska balkona. Zakupci mogu....

 
 
 
 
-31%

Promena cene sa 39.000 € na 27.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ALIBUNAR, 27.000 €, 72,00 m2 cca 380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 39.000 €
20.03.2026 - 27.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129507, 12a, prizemna, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, podrum, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 77.000 € na 73.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 73.000 €, 72,00 m2 cca 1010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 69.000 €
30.11.2025 - 75.000 €
23.01.2026 - 80.000 €
22.04.2026 - 77.000 €
06.05.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Stan 2.0, 72m2, 3/5, lift, uknjižen, hodnik, kuhinja, trpezarija ,lođa, kupatilo, dnevna soba, spavaća soba,terasa,cg, održavan, dvostrano orijentisan, prelep pogled, podrum, parking, prevoz, prodavnica agencijska provizija 2 % .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 160.000 €
17.12.2025 - 165.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u porodicom, mirnom kraju na Petlovom brdu. Stan je korisne površine 57m2 + dve lođe ukupno 12.4m2 + podrum. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 180.000 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.07.2025 - 240.000 €
05.09.2025 - 210.000 €
14.11.2025 - 205.000 €
17.12.2025 - 200.000 €
11.01.2026 - 195.000 €
15.02.2026 - 190.000 €
20.03.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120766, V/V, dupleks, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju trosoban potpuno namešten dupleks stan na Novoj Detelinari. Na prvom nivou su dnevna soba sa trpezarijom, kupatilo,kuhinja i terasa. Gore su dve spavaće....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 192.000 € na 185.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 192.000 €
15.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO Vam predstavlja kvalitetan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Mirijevo II, Zvezdara, ulica Matice Srpske 30. Stan je pozicioniran u neposrednoj blizini pijace, u mirnom i uređenom okruženju, sa obiljem zelenila i kompletnom infrastrukturom potrebnom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 189.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 198.000 €
20.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Braće Jerković 3.0, 70m2 (terasa 7m2), 1/6, CG, lift, podrum, interfon, ostava. Veoma svetao trosoban stan dvoštrane orjentacije koji je u izvornom stanju i iziskuje odredjena ulaganja. Nalazi se u mirnom delu naselja koji je uvučen od glavne ulice. Zgrada je iz 1996 godine.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 199.900 €
17.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Meandri - Bačka 2.0, 68m2 (lođa 10m2), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju komforan i funkcionalan dvosoban stan u Zemunu, naselje Meandri, u Bačkoj ulici. Nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno i kvalitetno renoviran, sa posebnim....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 199.900 €
17.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam potpuno nov, neuseljavan, kompletno renoviran (instalacije, cevi, stolarija), polunamesten stan. Zgrada se nalazi u mirnom kraju, okružena zelenilom, sa dovoljno parking mesta ispred same zgrade. Stan ima i pripadajući podrum. Odlična nekretnina za porodično stanovanje.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podrum parking 70 m2 što jeftiniji pala cena (21)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>