• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum parking 100 m2 Oglasi objavl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum parking 100 m2 Oglasi objavl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum parking 100 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs podrum parking 100 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.600 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

4.0, 100m2( dve otvorene terase od ukupno 11m2), CG, lift, IV/VI, telefon, interfon, podrum, parking. Izdaje se trosoban lux stan od 100m2 koji se nalazi u jednoj od najkvalitetnijih novih zgrada City Residence Vračar, na ekskluzivnoj lokaciji na Vračaru, nedaleko od Hrama Svetog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.600 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan i svetao stan od 100 m² na odličnoj lokaciji u blizini Slavije, u neposrednoj blizini ambasada. Stan se nalazi na 5. spratu u kvalitetnoj zgradi sa dva lifta. Stan je renoviran, funkcionalnog rasporeda i dvostrano orijentisan (istok–zapad), sa obiljem prirodne svetlosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 850 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112629, V/V, dupleks, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na najboljoj lokaciji Bežanijske kose!Sadrži na prvoj etaži: dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, radnu (ili spavaću) sobu, kupatilo, hodnik-degažman,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 56571, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, uknjižen, podrum, cela. Stan na ekskluzivnoj lokaciji, ušuškan u srcu grada, u neposrednoj blizini pešačke zone, a nadomak obrazovnih i kulturnih ustanova, trgovinskih radnji, restorana, vrtića, škole. Odličan za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Rakovica, Stari Košutnjak - Bulevar Patrijarha Pavla 5.0, 100m2 (terasa 5m2), I+PTK, TA, inverter klime, telefon, podrum, parking Na prodaju stan u kući sa odvojenim ulazom, dupleks, u ulici Bulevar Patrijarha Pavla. Sastoji se od donje etaže (na prvom spratu): ulazni hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 269.980 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113310, V/VIII, klima, lift, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, pogodan za pp, deljiv, stambena zgrada. U ponudi je odličan stan u centru Žarkova. Po svojoj strukturi je vrlo funckionalan i pruža mogućnost odličnog proširenja....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka, 101m2 . 101m2, 3.5, 5/6, CG, lift, lođa, podrum, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: izvorno. Sunčan, dvostrano orijentisan stan, funkcionalno odvojen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 349.800 €, 101,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

5.0, 101m2, 1/5, lift, TA, interfon, internet, klima, ktv, podrum, salonac Ulica Karađorđeva je jedna od najstarijih ulica u Beogradu.U blizini samog epicentra grada odnosno Terazija, Trga Republike, Kalemegdana. Zbog toga su nepokretnosti u ovom delu grada sve traženije, pa se kupovina....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 269.000 €, 101,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran 4,5-soban stan u centru Žarkova Trgovačka ulica! U samom srcu Žarkova, na 5. spratu zgrade sa liftom, nalazi se stan od 101 m koji spaja udobnost, funkcionalnost i savršenu lokaciju. Raspored prostorija: Dva hodnika koji vodi ka svim delovima stana Tri velike spavaće....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 294.500 €, 101,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2025.,

www.indomio.rs

Komforan četvorosoban stan na Čukaričkoj padini Uknjižen, moderno opremljen, četvorosoban stan u mirnom delu Čukaričke padine, u ulici Lazarevački drum. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi od žute fasadne cigle sa dovoljno slobodnog parking prostora u okruženju. Prodaje se....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podrum parking 100 m2 (103)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>